טיפולי שיניים

שלום אני נועה ואני בת 19 יש לי שיניים צהובות כאלה ורציתי לדעת האם אני יכולה להלבין את השיניים בעזרת "תרופות סבתא" (למשל לקחת סודה ולשפשפ את השיניים איתו) וכל מיני כאלה ויש לי עוד כמה שאלות בעבר אני עשיתי סתימה אבל היא לא לבנה (כאילו היא לא בצבע השן) אלה הסתימה בצבע שחור ורואים שזאת סתימה וזה מכוער כי עכשיו נגיד גם היה לי חור ושמו לי סתימה לבנה ויש לי עוד שאלה איך אפשר לדעת אם יש לך דלקת או לא (האם החיניכיים יותר מידי נפוחות) וכל מיני כאלה ועוד שאלה אחת האם יש קשר בין תזונה לבריאות השיניים ואם כן מה זה אומר תודה על ההקשבה והאיכפתיות, אוהבת אותכם, נועה יפית ----------------------------------------------------------

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אל תצחצחי בסודה לשתיה!!!!!!!! את תהרסי את השיניים והחניכיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לגבי הסתימה שלא תואמת לצבע השן- הפיתרון הוא פשוט להחליף אותה. דלקת חניכיים מתאפיינת בנפיחות ואודם של החניכיים, דימום בזמן צחצוח ולעתים גם ריח רע מהפה. לא תמיד יש את כל הסימפטומים האלה, לכן הכי טוב שתפני לבדיקה של רופא שיניים שיפנה אותך במידת הצורך לשיננית. יתכן מאד שניקוי השיניים "ילבין" לך אותן. כלומר הוא לא ילבין באמת, אבל כשהשיניים יהיו נקיות הן ייראו יותר בהירות ויפות. אם הצבע עדיין לא נראה לך, אפשר לעשות הלבנת שיניים אבל רק בפיקוח של רופא השיניים ולא עם פתרונות סבתא !!! יש קשר בין תזונה לבריאות השיניים כמובן. אם התזונה עתירת סוכרים שמפוזרים על פני כל היום, זה מעלה את רמת החומציות בפה לאורך כל היום ופוגע בשיניים. רצוי לרכז את הארוחות בכלל והמתוקים בפרט לארוחות מסודרות ולא לנשנש כל היום. וכמובן לצחצח שיניים אחרי כן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר