צחצוח שיניים עם פרודונטקס

שלום, לא מזמן הייתי בטיפול אצל שיננית, והיא אמרה שמתחילה אצלי דלקת חניכיים, ולכן המליצה לי להשתמש במשחת השיניים פרודונטקס. על המשחה כתוב שרצוי להימנע משטיפת הפה אחרי הצחצוח, שכן השטיפה מורידה את ריכוז המשחה הפועל על רקמות החניכיים. בעבר נאמר לי ע"י רופא שיניים שהחלק של השטיפה הוא מאוד חשוב, כדי לסלק מהפה את החיידקים שירדו בצחצוח. אז אם לא אשטוף את הפה לאחר הצחצוח, בעצם ישארו החיידקים בפה. אז מה נכון לעשות? ד"א- שאלתי את השאלה הזו בפורום אחר, שם נאמר לי שבמילא יבואו חיידקים חדשים ויתיישבו, אבל בכל זאת- לא סתם אמר לי הרופא שמאוד חשוב לשטוף. אני פוחדת לעשות לעצמי נזק לשיניים עם טיפול לא נכון בהן, ומאוד רוצה לדעת מה הכי נכון לעשות. אודה לכם מאוד על תשובתכם, נויה. תודה רבה.

בריאות שיניים

ברור לי שכל המשחות ותמיסות למינהן הן עבודה בעיניים

לא מדוייק בכלל.

נכון שאין תמיסות או משחות קסם. התמיסות והמשחות הן תוסף בלבד. הבסיס לכל הוא הגיינה אוראלית מעולה.בלי זה לא תעזור אף משחה ואף תמיסה.המשחה היא "אקסטרה".ערך מוסף לצחצוח. פרדונטקס היא משחה מצויינת.

צחצוח שיניים עם פרודונטקס

שלום, לא מזמן הייתי בטיפול אצל שיננית, והיא אמרה שמתחילה אצלי דלקת חניכיים, ולכן המליצה לי להשתמש במשחת השיניים פרודונטקס. על המשחה כתוב שרצוי להימנע משטיפת הפה אחרי הצחצוח, שכן השטיפה מורידה את ריכוז המשחה הפועל על רקמות החניכיים. בעבר נאמר לי ע"י רופא שיניים שהחלק של השטיפה הוא מאוד חשוב, כדי לסלק מהפה את החיידקים שירדו בצחצוח. אז אם לא אשטוף את הפה לאחר הצחצוח, בעצם ישארו החיידקים בפה. אז מה נכון לעשות? ד"א- שאלתי את השאלה הזו בפורום אחר, שם נאמר לי שבמילא יבואו חיידקים חדשים ויתיישבו, אבל בכל זאת- לא סתם אמר לי הרופא שמאוד חשוב לשטוף. אני פוחדת לעשות לעצמי נזק לשיניים עם טיפול לא נכון בהן, ומאוד רוצה לדעת מה הכי נכון לעשות. אודה לכם מאוד על תשובתכם, נויה. תודה רבה.

משחת שיניים היא סבון

לאחר שמצחצחים שוטפים כי הסבון נקשר ללכלוך , מה לעשות. ערכה של המשחה (למעט אילו שמיועדות ללילה) הוא בעת הצחצוח ואין להשאירה!!!!! למשחה יש תפקיד אך לא גדול כמו הצחצו עצמו

בקיצור המשחה ממולצת לרגישות בחניכיים או לא ??

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר