כאבים נוראיים לאחר סתימות לבנות

שלום, לפני כחודש הייתי אצל רופאת השינים שלי לאחר שלא הייתי אצלה שנה וחצי. באותו יום היא עשתה לי צילומים על מנת לראות מה מצב השינים ואילו טיפולים צריך לעשות. אחרי הצילומים היא אמרה שיש לי עשרה חורים! אז עוד באותו היום החלטנו שנתחיל לעשות סתימות. באותו ביקור לפני חודש היא עשתה לי 2 סתימות לבנות. הטיפול היה בסדר אבל לאחר שחזרתי הביתה וההרדמה חלפה התחלתי להרגיש כאבים. הייתי בטוחה שזה יעבור במשך היום אבל לא. למחרת הכאבים גברו וככה סבלתי בערך 5 ימים ואז התקשרתי אליה למרפאה. סיפרתי לה שאני לוקחת אופטלגין כבר כמעט שבוע ושאני מתעוררת בלילה מרוב שיש לי כאבים והיא אמרה שזה הגיוני והסיבה לכך היא שהסתימה הלבנה שונה מסתימת מתכת. זה נשמע לי קצת לא הגיוני וגם אנשים שעברו סתימות לבנות אמרו לי שלא אמורים להיות לי כאבים אבל זה מה שהיא אמרה. אז המשכתי לקחת כדורים אבל הכאבים לא עברו. כבר כמעט חודש שאני לוקחת אופטלגין בין 3-4 פעמים ביום ואני מרגישה שכבר אין לי כוחות בגוף. כתוצאה מהכאבים אני גם לא יכולה לחפש עבודה. הם ממש משביתים אותי. אני לא יודעת מה לעשות. לפני שבוע הייתי אצלה שוב והיא שאלה אותי מאיזו שן מגיע הכאב אבל אני פשוט לא יודעת כי אני מרגישה שכל הצד הימני כואב לי ואין לי מושג מאיזו שן בדיוק. אז היא התחילה להקיש לי על השינים עם איזה ברזל ושאלה איפה הכי כואב לי אבל עדיין לא ידעתי מה לומר. לבסוף התמקדנו ב-2 הסתימות שהיא עשתה לי בחודש שעבר כי מאותו היום למעשה התחילו הכאבים. אז היא פתחה את אחת הסתימות ועשתה שם טיפול שורש. חזרתי הביתה אבל הכאבים לא פסקו.. למחרת היתי אצלה שוב ואני לא כ"כ יודעת כבר מה היא עשתה.. משהו כמו לפתוח יותר את התעלה והזריקה לשם קורטיזון ואנטיביוטיקה. אבל כבר עבר שבוע ואני עדיין סובלת נורא. אני לא יודעת מה לעשות. מפחידה אותי המחשבה שגורם הכאב לא ימצא ואני עלולה לסבול כך עוד הרבה זמן. כבר חודש שאני בקושי ישנה.. שותה כדורים בכמות מוגזמת .. ודי.. אני באמת מפחדת. אין לי כבר כח. אני פשוט נגמרת מזה. המליצו ללכת לרופא אחר אבל גם רופא אחר בטח ישאל אותי איזו שן כואבת ואני לא אדע מה לומר לו. מה אני יכולה לעשות? אין איזו שהיא דרך לגלות מהיכן נובע הכאב? תודה רבה ואני מצטערת שכתבתי כ"כ הרבה מירית

במצב כזה חשובה חוות דעת

גשי למומחה לשיקום הפה לחוות דעת, רפואה נכונה במצב מעין זה הוא חוות דעת בלתי תלויה. איני מרמז שהרופאה שלך לא בסדר, יש מצבים של כאבים שנובעים מגודל הנזק העששתי לשן לפני טיפול וכו', כמו כן שחזורים לבנים יכולים לגרום לכאבים במצבים מסוימים, זה לא מצב שלא ניתן לטיפול, לא יתכן גם מצב שבו את לוקחת משככים חודש שלם. תתייעצי ותמקווה בשבילך להקלה מהירה

הי. 

ביצעתי לפני יומים סתימה

מאז מרגישה שאינני יכולה לפתוח את הפה בצורה מלאה. קשה לי לאכול, אני צריכה לחתוך את האוכל לחתיכות קטנות..

האם זה נורמלי? כי כרגע אני ממש מוגבלות בתנועות הפה שלי

הי. 

ביצעתי לפני יומים סתימה

מאז מרגישה שאינני יכולה לפתוח את הפה בצורה מלאה. קשה לי לאכול, אני צריכה לחתוך את האוכל לחתיכות קטנות..

האם זה נורמלי? כי כרגע אני ממש מוגבלות בתנועות הפה שלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואת שיניים ושיקום הפה
בחר
בחר