מה דעתכם צריך לעשות למטרידים כמו עליון המטונף הזה?

מה הם חושבים שהאישה זה חפץ? שיעשו לנו טובה ולא יסתכלו לכיוון שלנו.בכל פעם אני נגעלת מחדש!איך בנ"א מסוגל לעשות דבר כזה לילדה!!!!???איך???איך???כנראה שהוא בעל חיים שעדיין לא נברא.

הסוטה הזה מטופל ע"י השלטונות. מדוע לא עשה כמו המוני היהודים ההולכים או מזמינים זונות,ואז זה כשר למהדרין

המוני....משיח מהיכן הידע?

בזמנו יקירתנו שושנה ארבלי אלמוזלינו השרה לעינייני נשים הלוך הלכה לבקר בתל ברוך. למען הסיר כל ספק ואפילו הקל ביותר היא נסעה רק מתוקף תפקידה,לבדוק,לראות להסיק מסקנות. ומיד היא פונה לגברת הראשונה הנקראת בדרכה שלום מה שלומך כמה ילדים יש לך שלום מה שלומך כמה ילדים יש לך שלום מה שלומך כמה ילדים יש לך ואז היא מגיעה לגברת הרביעית שלום מה שלומך כמה ילדים יש לך "אני גבר" עונה לה קול בס מישום מה השידור הישיר ברדיו הופסק. א'נלא יודע מה אלמוזלינו הסיקה..רק ידוע שחודשיים לאחר מיכן היא פרשה מחברותה בכנסת.

פעם עבדתי עם המשטרה, וגם תקרא עתון, הבריחו לכאן מאות זונות , גם דרך סיני,וזה לא שילכו לבית כנסת

מה דעתכם צריך לעשות למטרידים כמו עליון המטונף הזה?

מה הם חושבים שהאישה זה חפץ? שיעשו לנו טובה ולא יסתכלו לכיוון שלנו.בכל פעם אני נגעלת מחדש!איך בנ"א מסוגל לעשות דבר כזה לילדה!!!!???איך???איך???כנראה שהוא בעל חיים שעדיין לא נברא.

להעמיד אותם לדין?

פעם עבדתי עם המשטרה, וגם תקרא עתון, הבריחו לכאן מאות זונות , גם דרך סיני,וזה לא שילכו לבית כנסת

הציבור מאס בקיבוצניקיות?

עכשיו ברורה טינתך לקיבוצים!

אמך היתה קיבוצניקית?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר