כל הזמן נתקלים כאן באנשים שחושבים

או יותר נכון מוסתים על ידי הצד שלהם שאם הם חילונים אז הם נאורים חכמים לא גזענים פתוחים לא פרמיטיבים דמוקרטים ליברלים הומאנים . הם כביכול בצד של אינשטיין (עלאק הם מבינים ביחסות) אני חושב שמרביתנו לא מכילים אפילו 1% מהתכונות הללו. ישראל היא מדינה שמרנית מאוד במונחים מערביים ,ללא קשר לציבור החרדי מסורתי ערבי. זה אצל החילונים. גם בלי החרדים בכנסת האם אפשר להעביר חוקים ליברלים? סליחה על הביטוי--->זיבי.

על מה בדיוק אתה כותב?

קראתי פעמיים את הטקסט ולא הבנתי כלום, ייתכן שאני עייף, אבל קיימת אפשרות שאתה מבולבל. אז ספר לנו למה אתה מתכוון בדיוק.

אין בישראל

ציבור נאור ליברלי הומני אין!!! גם לא אלו שטוענים לכתר

בישראל כל ממזר מלך, כל אחד לעצמו בלבד, חוץ מהדתיים שמונחים ע"י רבנים

לכן כל ממשלה עם יש לה רוב מוצק כמו שאולי יהיה אחרי הבחירות, היא תעשה מה שהיא רוצה,חוקים כספים וכו

כל הזמן נתקלים כאן באנשים שחושבים

או יותר נכון מוסתים על ידי הצד שלהם שאם הם חילונים אז הם נאורים חכמים לא גזענים פתוחים לא פרמיטיבים דמוקרטים ליברלים הומאנים . הם כביכול בצד של אינשטיין (עלאק הם מבינים ביחסות) אני חושב שמרביתנו לא מכילים אפילו 1% מהתכונות הללו. ישראל היא מדינה שמרנית מאוד במונחים מערביים ,ללא קשר לציבור החרדי מסורתי ערבי. זה אצל החילונים. גם בלי החרדים בכנסת האם אפשר להעביר חוקים ליברלים? סליחה על הביטוי--->זיבי.

לפי רמת ההודעות שלך, אתה לא חושב. לפחות לא לפני שאתה שולח הודעות.

אין בישראל

ציבור נאור ליברלי הומני אין!!! גם לא אלו שטוענים לכתר

תגיד מה הענינים?! סתם פרובוקציה או תאורית האליטות?

מה אתה בדיוק מנסה להגיד? שאין אף אדם נאור בארץ או שלא כולם נאורים? לא ברור לי אפילו למה התיחסתי להודעה שלך. אולי סתם חסד נעורים.

ואת זה קובע ----

מי????
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר