שרון ק., אני החלטתי שמהיום והלאה אני מאמין לך ולדבריך הצודקים,

ולא לשטויות ולדברי הארס של גילה שונאת המתנחלים ומעוררת הריבים כאן בפורום.

ליבי נשבר לירן

מי ידווח לי עכשיו על כל זבל גזעני שנכתב בפורומים? במיוחד ע"י חברך החדש ומשיח.... אללי....

חן חן

אלא ש.... הצדק והחוכמה לא נמצאים רק בצד אחד חוץ מיזה אל תקלקל ידידות ארוכה עם הגברת רק בגלל חוות גלעד ידידים לא קונים בשקם ומדוע שלא יהיו לך 2 (אחת ישנה ואחד חדש) גם אם הם משני צידי המטרס. לגבי הריבים אני מסכים ומקווה שהיא תחדל מדרכי הריבים ובקללות שאימצה. אפילו כשאיני כאן היא כותבת עלי עשרות הודעות שיטנה זה גובל בטירוף.

טירוף קרציון - היא דבר שקטונת במצבך הנוכחי מלהגדירו.

רוצה (בחינם) הגדרה למצבך הפאתטי? (לא לוקחת כסף מבטלנים:) למה אתה תמיד שב לענין הקללות ולא נותן קישורים? אולי כי אין לך? לא ענית לי מיהו ה"טייפ" לא יפה. אל תבלבל את לירן...גם ככה קשה לו כשבשבת. שמור אותו לעצמך. יחד עם משיח אתם "צוות לענין" !

רחמי

ומקווה שאת חזקת לב כי הנ"ל נדרש לאדם שמלחמה והחרב הם לחם חוקו ואין ספק שמה שקורה לך כאן קורה גם בחוץ. צר לי שאת קוראת ומתייחסת רק לחצי שנוח לך להגיב לו (לא מפתיע) טייפ=קיצור לכותב בשם טייפרדיאטור (אבל זה הרי ידוע לך אז לשם מה את שואלת) קישורים לניבולי פה שלך ...הצחקת אותי אין צורך בקישורים זה מרוח על פני כל העמוד.

סוף סוף אתה מתמודד עם המציאות...רחמים עצמיים אינם בהכרח דבר שלילי...גם זו התחלה!

אולי פעם אחת בין עוית אחת לשניה (הדבר שאתה קורא לו צחוק) תראה לנו מיהו טייפ וכמה קללות? מילא אני אבל מה עם חברך החדש? הראה לו שקרנסקי. ותזכה לחבר נאמן. אגב - זה נכון שהבטלה מעבירה אנשים על דעתם לאט לאט? כמה זמן לקח התהליך אצלך?

על חרבך את חיה ודמים ולחם צר גורלך המה

זו תמצית הפלוסופיה שלך

הפכת לפילוסוף? :) :) קודם למד להתבטא בשם עצמך - אחרי זה נסה להגדיר "פילוסופיות" של אחרים

אתה רודף שלום קרציון??? הצחקת. אבל בעצם במצבך הנפשי אינני מצפה שתדע מה אתה. נסה שוב.

.

ללא מילים

סוף סוף

עכשיו הגיע הזמן ללכת לעבוד.... יעזור לך!

שרון ק., אני החלטתי שמהיום והלאה אני מאמין לך ולדבריך הצודקים,

ולא לשטויות ולדברי הארס של גילה שונאת המתנחלים ומעוררת הריבים כאן בפורום.

אל תאמין בעצמך עד יום מותך וקל וחומר לא לאחרים

ולענייננו: כולם כאן תורמים לפורום גם גילה, ואין סיבה שהיא לא תביע כאן דעה לגיטימית זה פורום ציבורי ויש כאן חופש ביטוי לכולם המתנחלים, והשמאלנים וכל שאר הקבוצות הם בני עם אחד העם היהודי.. לכל אחד יש את האמת שלו ואסור לשנוא מישהו בגלל שדעתו הפוכה מדעתך לירן

אתה בעצם חוזר על מה שעניתי לו (חן חן) , מרוב הקללות של גילה לא רואים דבר

אני אף פעם לא חוזר על דברי אחרים שרון

חן חן גם לך זה נחמד שאישה כמו גילה מצליחה לעורר את הפורום, לעניות דעתי אין כאן קללות מצידה

אל תאמין בעצמך עד יום מותך וקל וחומר לא לאחרים

ולענייננו: כולם כאן תורמים לפורום גם גילה, ואין סיבה שהיא לא תביע כאן דעה לגיטימית זה פורום ציבורי ויש כאן חופש ביטוי לכולם המתנחלים, והשמאלנים וכל שאר הקבוצות הם בני עם אחד העם היהודי.. לכל אחד יש את האמת שלו ואסור לשנוא מישהו בגלל שדעתו הפוכה מדעתך לירן

ללירן אין דעה...

כמו שבשבת :)

אתה בעצם חוזר על מה שעניתי לו (חן חן) , מרוב הקללות של גילה לא רואים דבר

לקרציון שקרנסקי ישנה תופעת לואי מהתרופות האנטי פסיכוטיות שהוא לוקח...

לשונו יבשה והמנטרה "גילה מקללת" דבקה בה... קישורים אין ושקרנובסקי בשלו... ולחשוב שזה מה שהבטלה עושה לבן-אדם....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר