אל המתישבים/מתנחלים ב-איו"ש, שובו הביתה!

הנה ימים באים וראש ממשלה מטעם תנועת הליכוד מסיים לבנות גדר הפרדה בין מדינת ישראל ומדינת פלסטין. זהו גבול מדיני וגבול בטחוני. שובו אל חיק האומה - אנשים אחים אנחנו.

המתנחלים מסרבים להגיע אל "חיק האומה"

מי היא "חיק האומה"? תל- אביב, חיפה, אאילת, אולי אפילו עזה. תודה לכל האנשים הנחמדים שמזמינים אותי ואת חברי המתנחלים אל "חיק האומה", אל עברו השני של הקו הירוק. עם כל הרצון הטוב אנחנו נשארים בביתנו,ומזמינים אותכם לבקר אצלנו. תקופה קשה זו רק נותנת לנו להבין טוב יותר שהמצאותנו בהתנחלויות, בנחלות (שטחי אדמה) ששיכות לעם היהודי,הינה נכונה וצודקת.אסור לעם ישראל להפקיר שטחי אדמה ובמיוחד לא לאויב הכי נורא וגדול שלנו אלא להפך אנו מצווים לגאול את האדמות שנמצאות אצל אויבינו לשבת בהם, להקים עליהן ישובים ולגדל בהן משפחות. ארץ- ישראל שייכת לעם ישראל ולכן עם כל הרצון הטוב שלכם, אחינו שמעבר השני של הקו הירוק אנחנו לא נזוז מפה! ואתם מוזמנים לבוא לבקר ולהנות מהנוף ולספוג קצת מאווירת ארץ ישראל ומאנשים שעם ישראל וארץ ישראל חשובה להם.

לא צריך להקים מאחזים לא חוקיים

ולא צריך להילחם עם שוטרים וחיילים ....אבל אם לא היו ישובים ביו"ש גדר ההפרדה הייתה צריכה לעבור היום ליד הבית שלך ושלי!

לו סברתי ש

הצד השני יהיה מוכן לשלום בגבולות 67 היתי תומך בהצעה גם אם בלב כבד לא זה המצב ועם הפלסטינים אין ולא תהיה פשרה הצד שלהם לא מוכן להתפשר על פלסטין ההסטורית מקבימום הם מוכנים שישראל תיסוג חד צדדית תמורת כלום והטרור כמובן ימשך אני מזהה שאצל חלק מהשמאל לא השלום הוא העיקר הוא מוצר לוואי רצוי אך לא הכרחי... העיקר זה לסגת לא להיות כובשים בכל מחיר גם אם יתברר שדרכם מובילה למלחמה כוללת הם גם מוכנים לאחר נסיגה לחיות עם טרור ברמה מסוימת. תודה אבל לא

דבר אל העצים ואל האבנים...

אותה התוצאה. הכל ענין של מחיר.

לו סברתי ש

הצד השני יהיה מוכן לשלום בגבולות 67 היתי תומך בהצעה גם אם בלב כבד לא זה המצב ועם הפלסטינים אין ולא תהיה פשרה הצד שלהם לא מוכן להתפשר על פלסטין ההסטורית מקבימום הם מוכנים שישראל תיסוג חד צדדית תמורת כלום והטרור כמובן ימשך אני מזהה שאצל חלק מהשמאל לא השלום הוא העיקר הוא מוצר לוואי רצוי אך לא הכרחי... העיקר זה לסגת לא להיות כובשים בכל מחיר גם אם יתברר שדרכם מובילה למלחמה כוללת הם גם מוכנים לאחר נסיגה לחיות עם טרור ברמה מסוימת. תודה אבל לא

ועכשיו אתה חי בלי טרור?

ממש!

הודות לרבין אני-כולנו חיים עם הרבה טרור

הם תמיד ניסו את הטרור כשיטה לסילוק הישות הציונית כך היה במאורעות כל אצל שמיר (אנתיפדה על אש קטנה) כך אצל רבין ואלך (אנתיפדה על אש גדולה) למה אש גולה? כי בזכות רבין הם שפרו עמדות

מלל חסר משמעות

אולי הגיע הזמן שממשלת הכישלון תקח אחריות? מצב כלכלי דפוק כמו שאף פעם לא היה מצב מדיני על הפנים ומצב בטחוני מזעזע. איך אתה מעז להשוות זאת למצב בזמנו של רבין? שוב המנטרה השקרית חוגגת והנמושות לא לוקחות אחריות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר