לאור בקשתך גם אני קראתי את הודעתך ואת התשובה והמסקנה היחידה שלי היא שאתה זה שלא הבין.

המשטרה מתפקידה לשמור על החוק לדכא הפרות סדר התפרעויות ולעצור פורעי חוק בכל דרך, ובמסגרת החוק. (עם הסתיגות לכח הנדרש לכך, אין צורך לירות לתןך קהל מפגינים לא חמושים או במילים אחרות תוך הקפדה על טוהר-הנשק) הדרך שבה כתבת את הודעתך מצביע על חוסר הבנה של המוסד שנקרא הרשות המבצעת ובו זמנית חשף את הצביעות הבילתי נסבלת שבה נאמרים היום דברים בארץ . אם חבורה של שודדי בנק ורוצחים היו מתפרעים ומפגינים ומכים שוטרים מה הייתה אומר?? שהשוטרים היכו את אחייהם והתמונות מזעזעות אותך??? קצת צבוע אתה לא חושב?! אז אנה ממך, כניסוי מחשבתי כתוב את אותה ההודעה אך במקום מתישבי חוות גלעד, כתוב שודדים, ונדליסטים, מסיתים ורוצחי מוסקי זיתים (המוסקים יהודיים לצורך העניין כי לחייהם של לא יהודים אין ערך בעינך.), ואז תנסה לזעזע אותנו, נראה אותך! מס השפתיים ששילמת כשכתבת :"אני לא מצדיק..." (שיכול לומר גם אני לא שולל) היה מעט מידי ומאוחר מדיי.

הפרשנות שלך מפתיעה

אם הוא כתב 'לא מצדיק' הפירוש היחיד זה 'לא מצדיק' לא מכובד לטעון מה שכתבת אגב במהומות של הערבים בישראל את מצדיקה את מעשי המשטרה? אני לא כלומר לא חושב שזה היה צריך להיגמר ב 13 הרוגים אפשר גם אחרת ובוא נתערב שגם את לא מצדיקה ההבדל הוא שאני נגד בריונות המשטרה בכל מקרה את רק שמדובר בערבים עיניין המסיק לא קשור לדיון וחבל שאת מטילה דופי באמינות אדם הידוע באמירת אמת אם הוא כתב לא מצדיק אז הוא לא מצדיק והפרשנות שלך לא הגונה מה גם שהוא צעיר לימים אז אנא קצת מחשבה

נתון מזעזע ומצמרר: שוטרים היכו מתיישבים בחוות גלעד.

התמונות שכלי התקשורת לא פירסמו. אני הייתי בהלם, לא לפני שאמרתי לעצמי בקול רם שעצם העובדה ששוטרים/חיילים מרימים יד על אחיהם היהודים - זה חילול השם. איני מצדיק את הכאת השוטרים והחיילים ע"י המתנחלים, אך יש גבול לכל דבר. הנה הכתובת: http://www.israel.destiny.co.il/

ברוך הבא למועדון המוכים

אלימות של המשטרה בהפגנות זה מן המפורסמות, במיוחד כאשר המשטרה מפזרת "התקהלות בלתי חוקית".

הפרשנות שלך מפתיעה

אם הוא כתב 'לא מצדיק' הפירוש היחיד זה 'לא מצדיק' לא מכובד לטעון מה שכתבת אגב במהומות של הערבים בישראל את מצדיקה את מעשי המשטרה? אני לא כלומר לא חושב שזה היה צריך להיגמר ב 13 הרוגים אפשר גם אחרת ובוא נתערב שגם את לא מצדיקה ההבדל הוא שאני נגד בריונות המשטרה בכל מקרה את רק שמדובר בערבים עיניין המסיק לא קשור לדיון וחבל שאת מטילה דופי באמינות אדם הידוע באמירת אמת אם הוא כתב לא מצדיק אז הוא לא מצדיק והפרשנות שלך לא הגונה מה גם שהוא צעיר לימים אז אנא קצת מחשבה

א. אני אתה ולא את. ב. אני בוחר את מילותי בזהירות וגם הפעם עשיתי זאת.

ההסתיגות שלי אינה התנצלות אלה הסתיגות עניינית לכח המופעל ע"י המשטרה והיא נוגעת ליהודים בחוות גלעד, ערבים בגליל, וסינים בכיכר ט-מין (נראה לי שככה כותבים את השם). מתוקף הכרותי את הנפשות הפעולות הן בתור מ"פ (בדימוס)בחטיבת חי"ר בצה"ל והן דרך סיפוריהם של חברי הטובים ממג"ב. ברור לי מאיפה התחילה המהומה. אני לא טוען שהכאת זקן יש בה הגיון (בהתחשב בתאור האירוע עלפיכם- לא ראיתי את התמונות). בשורה התחתונה מדובר בקבוצה שעברה על החוק והשתמשה באלימות ולא בהתנגדות פאסיבית נגד המשטרה ולכן יש הגיון להפעלת כוח מול המתפרעים. ולגבי פרשנותי לדברים שנאמרו: הבוטות לא רלוונטית אבל אם כבר יוצאים בהצהרות נא לשמור אותן מאוזנות ולא מקושטות.

איזה גיל זה צעיר בימים?

לא פקפקתי ביושרו אלא בשיקול דעתו.

דמעות הקוזק הנגזל השוואה קטנה בין גלוחי הראש לנוער הגבעות...

בוא נתחיל עם העובדות ואחר כך נגלוש לרגשות קיפוח ואומללות. ישנם אלמנטים רבים חלקם דומים וחלקם זהים בין "נוער הגבעות, וגלוחי הראש מגרמניה ואיטליה של מלחמה"ע 2,בניגוד לגלוחי הראש של העת הנוכחית. הרקע החינוכי, חוסר ההשתלבות במערכות חברתיות, החינוך כמעט תמיד בעל מכנה משותף ויותר מהכל האידיאולוגיה הפשיסטית שמקדשת איזשהו עקרון "נעלה" על פני חיי אדם. הכלים שבהם משתמשים שתי הקבוצות הן זהות כמעט במאה אחוז: אלימות, אלימות, אלימות!! מאחורי כל חבורה כזו של חוליגנים עומד אירגון חוקי שכמעט תמיד מאבד שליטה ונדרש בדרך זו או אחרת להתנער מהנ"ל. בגרמניה היתה זו המפלגה הנאצית שהתנערה מהמפלצת שהיא עצמה יצרה ב"ליל הסכינים הארוכות" בו נשחטו אלף פעילי אס.אה. עלידי פעילי האס אס. ובארץ זוהי מועצת ישע שפשוט מתנערת מאחריות על החינוך לאליטיזם גיזעי נטול פשרות שהפך להיות היסוד הרעיוני לאספסוף הלז. ועכשיו הגיע זמן הרגשות אבל אני חייב ללכת אז שמשהו אחר יעשה זאת במקומי

זו הסטה טהורה (דבר רגיל אצלכם) .....אחר כל תבכו שאתם לא מסיתים

לגבי הפשיזים לפחות אדם דתי לא ישים משהו מעל הכל זולת ה' כך שבהגדרה על פי המילון דתי אינו פאשיסט ושניזכר בכמה ממעשים שלכם..אבא חושי הגזען מחיפה דאג לשמור על טוהר הגזע של העיר בכל מחיר שתל פורעי חוק בקרב מפגיני וואדי סאליב כדי שיוכל להשחיר את פניהם ולהכשיר את דעת הקהל לטבח שביצעו אנשי המשטרה במפגינים וכיצד קוראים לסגירת דיסקוטק קיבוץ חצור בפני אתיופים ותמנים רק בגלל עודף פגמנטים או לקרוא בעיתון שקיבוץ בגבול הצפון מונע מחיילי גולני שצבעם שחרחר להיכנס לדיסקוטק כל השבוע בם מגינים בגופם ובשישי לא יכולים להיכנס בגלל הצבע

ברוך הבא למועדון המוכים

אלימות של המשטרה בהפגנות זה מן המפורסמות, במיוחד כאשר המשטרה מפזרת "התקהלות בלתי חוקית".

מי הרביץ לך.... ספר לנו

גילה, חדלי להיות צבועה, זה שאת נלחמת נגד אחייך, שונאת אותם בדם ורוצה לגרשם מביתם אינו מוסיף לך כבוד.

בדוק את פירוש המילה צבוע לירן. מבין שנינו אתה הוא הראוי לכינוי!

ולגבי המלחמה והשנאה שאתה מתאר - דבר בשם עצמך. אני מסוגלת להתבטא בכוחות עצמי ואינני זקוקה לעזרתך. עזור לאלה מחבריך הזקוקים לכך. (ויש רבים כאלה במחנה שלך!) מי שמגרש אנשים מביתם ומתנחל בו - ועולה למדינה בקרבנות אדם ובכספים...ומתבכיין --- מין הראוי שיבדוק את מוסריותו. ובמיוחד כשהוא עובר על החוק ופוגע בחיילי צהל ובמשטרה. המצדיקים אותם אינם טובים מהם. צר לי עליך. אין לך מושג על המחיר המשולם ואינני מאחלת לך שתדע. דמגוגיה זולה וניצול ציני של שכול מבחילים אותי.

הפרשנות שלך מפתיעה

לא מכובד להגיב להרהורי לבך. אין בדברי כל פרשנות - ישנן עובדות

אם יש לך קשיי הבנה קרא לאט לאט... ואם בכל זאת אינך מבין בקש עזרה. אשמח להסביר לך. די עם השקרים והשיבושים. אגב איפה הקישור לשיחותי עם ה"טייפ?" או שנוסיף זאת לערימת השקרים הרגילים? (הפעם הגזמת שקרנסקי....רק בער כמוך מסוגל להגדיק התנייה בעלגות שכזו:) אז יאללה קרציון...הבא קישור.

א. אני אתה ולא את. ב. אני בוחר את מילותי בזהירות וגם הפעם עשיתי זאת.

ההסתיגות שלי אינה התנצלות אלה הסתיגות עניינית לכח המופעל ע"י המשטרה והיא נוגעת ליהודים בחוות גלעד, ערבים בגליל, וסינים בכיכר ט-מין (נראה לי שככה כותבים את השם). מתוקף הכרותי את הנפשות הפעולות הן בתור מ"פ (בדימוס)בחטיבת חי"ר בצה"ל והן דרך סיפוריהם של חברי הטובים ממג"ב. ברור לי מאיפה התחילה המהומה. אני לא טוען שהכאת זקן יש בה הגיון (בהתחשב בתאור האירוע עלפיכם- לא ראיתי את התמונות). בשורה התחתונה מדובר בקבוצה שעברה על החוק והשתמשה באלימות ולא בהתנגדות פאסיבית נגד המשטרה ולכן יש הגיון להפעלת כוח מול המתפרעים. ולגבי פרשנותי לדברים שנאמרו: הבוטות לא רלוונטית אבל אם כבר יוצאים בהצהרות נא לשמור אותן מאוזנות ולא מקושטות.

כמובן

שלא בזדון כתבתי את במקום אתה sory

בדוק את פירוש המילה צבוע לירן. מבין שנינו אתה הוא הראוי לכינוי!

ולגבי המלחמה והשנאה שאתה מתאר - דבר בשם עצמך. אני מסוגלת להתבטא בכוחות עצמי ואינני זקוקה לעזרתך. עזור לאלה מחבריך הזקוקים לכך. (ויש רבים כאלה במחנה שלך!) מי שמגרש אנשים מביתם ומתנחל בו - ועולה למדינה בקרבנות אדם ובכספים...ומתבכיין --- מין הראוי שיבדוק את מוסריותו. ובמיוחד כשהוא עובר על החוק ופוגע בחיילי צהל ובמשטרה. המצדיקים אותם אינם טובים מהם. צר לי עליך. אין לך מושג על המחיר המשולם ואינני מאחלת לך שתדע. דמגוגיה זולה וניצול ציני של שכול מבחילים אותי.

את יודעת מה? לכי לעזאזל.

קבלת אומץ נמושה?

מזל שיש כאן אייקון בצורת אגרוף... חדל אישים.

זה בסדר

היא נוהגת לקרוא מה שבא לה הדיוק לא חשוב בכלל לוקחת מילה מהמקור מדביקה לה משפט (שהיא הוסיפה) ומרקדת עימו את ריקודי הטם-טם .

זו שטתך שקרנסקי....לא כולם מסוגלים להתפתל בגמישות תולעית כשלך.

ניסית יוגה? לא יזיק לך להתיישר לפעמים! ברכותי על החברות החדשה :) :) :)

קבלת אומץ נמושה?

מזל שיש כאן אייקון בצורת אגרוף... חדל אישים.

לא מכובד

ולא מפתיע בהעדר אויביים רבים גם עם חברים על חרבך תחיה ודם תשפוך כל הימים זה מה שאת. יותר 'טוף' שתשלחי לו מייל לישור ההדורים

רגישותך נוגעת לליבי קרציון...אתה באמת חבר טוב!

אז שלח לו את אחד ממכתביך המתפתלים.... (אתה יודע למה כוונתי:) יופי שאינך מגיב ל"לכי לעזאזל" של ידידך. חבר למופת.

זו הסטה טהורה (דבר רגיל אצלכם) .....אחר כל תבכו שאתם לא מסיתים

לגבי הפשיזים לפחות אדם דתי לא ישים משהו מעל הכל זולת ה' כך שבהגדרה על פי המילון דתי אינו פאשיסט ושניזכר בכמה ממעשים שלכם..אבא חושי הגזען מחיפה דאג לשמור על טוהר הגזע של העיר בכל מחיר שתל פורעי חוק בקרב מפגיני וואדי סאליב כדי שיוכל להשחיר את פניהם ולהכשיר את דעת הקהל לטבח שביצעו אנשי המשטרה במפגינים וכיצד קוראים לסגירת דיסקוטק קיבוץ חצור בפני אתיופים ותמנים רק בגלל עודף פגמנטים או לקרוא בעיתון שקיבוץ בגבול הצפון מונע מחיילי גולני שצבעם שחרחר להיכנס לדיסקוטק כל השבוע בם מגינים בגופם ובשישי לא יכולים להיכנס בגלל הצבע

התולעת המתבכינת - לך ולמד הסטוריה בער

ואז תתבטא. נימוקיך מטופשים ושקריים כרגיל. או שמא התחלת להאמין בהזיותיך? הגדל את המינון!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר