תפילת התיקון

ביטוי אהבה באמצעות תפילה . על כל אדם לקרוא את התפילה הבאה עד שתתגשם . אני נושא/ת תפילת אהבה זו לבורא עולם לכונן ולהשליט. אהבת אדם, לצורך תיקון

העולם הנוכחי הנישלט על ידי, הרוע, השקר, השנאה הקנאה, המלחמה, התחרות, המחלות, והמוות. אני גוזר/ת להפוך, לטוב, אמת , אהבה, הערצה, שלום, שוויון, בריאות, וחיי נצח . מרחמיו של בורא עולם, על יצירתו, ובריאתו, שתכליתה להגיע לשלמות, וגאולה, ויחזור העולם להיות טוב, כפי שהיה בששת הימים הראשונים, של בריאת העולם, כמו שאמר בורא עולם,

(בבראשית ל"א)

וירא אלהים את כל אשר עשה והנה טוב מאד. =

=אהבת אדם היא אור עליון מראש שכל טהור.

מפסוק זה יוצא הצירוף, שהכל היה טוב מאוד, בסיכוםהסופי, של מעשה בראשית, בזכות אהבת אדם. ולאחר מכן התקלקל העולם בגלל החטא הראשון, ועכשיו שאנו מתפללים תפילה זו יחזור, ויתוקן העולם, לטוב מאוד כבתחילה, בזכות אהבת אדם שאני גוזר/ת כאן. אמן כן יהי רצון בשעת רצון זו . ככל שתשתפו ירבו התפילות, ויגבר הכח להשפיע ולהגשים את החזון הזה. המיוחל על כולנו.

מאת. דוד מרציאנו בן מדלן ומשה ז"ל

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

מהיכן בא לך שהעולם נשלט?

מי שולט בעולם כל כך מסובך?

לידיעתך העובדות הן אחרות לגמרי.

מאז מלחמת העולם השנייה כלומר כבר יותר משבעים שנה אין בעולם מלחמות בין מדינות ובאמריקה כבר 150 שנה אין מלחמות.

זו תקופת השלום הארוכה ביותר בהיסטוריה הידועה.

מאות שנים שאין מגפות.

אנו חיים בתקופה היותר טובה של האנושות מכל הזמנים.

זה שלטונו של האדם הנאור.

מהיכן בא לך שהעולם נשלט?

מאז מלחמת העולם השנייה כלומר כבר יותר משבעים שנה אין בעולם מלחמות בין מדינות ובאמריקה כבר 150 שנה אין מלחמות.

מאות שנים שאין מגפות.

זה שלטונו של האדם הנאור.

אזכיר רק בארצנו מלחמת העצמאות . מלחמת ששת הימים . מלחמת יום הכיפורים. מלחמת של"ג, מלחמות ההטשה. מלחמות הטרור המתמשך . ועוד מבצעים שונים מרובים. 

אזכיר רק את מחלת הסרטן שממנה מתים מליוני בני אדם. ועוד וירוסים רבים שונים ומשונים שאין תרופה כנגדם.

בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא אלהים, בצורת כיפה(=הפכים) המהווה אותם מעצם היותו היפוכם

מהיכן בא לך שהעולם נשלט?

מאות שנים שאין מגפות.

זה שלטונו של האדם הנאור.

אזכיר רק בארצנו מלחמת העצמאות . מלחמת ששת הימים . מלחמת יום הכיפורים. מלחמת של"ג, מלחמות ההטשה. מלחמות הטרור המתמשך . ועוד מבצעים שונים מרובים. 

אזכיר רק את מחלת הסרטן שממנה מתים מליוני בני אדם. ועוד וירוסים רבים שונים ומשונים שאין תרופה כנגדם.

תיקון טעות כתיב. מלחמת ההטשה. צ"ל. מלחמת ההתשה

אתה מדבר על השכונה העלובה שלנו

תסתכל על האטלס אין מקום לרשום את שם המדינה שלנו בפינה החשוכה הזו.

אלוהים לא מתעניין במה שקורה ליהודים תזכור את השואה.

כל טוב

אני מביא כאן עריכה מעודכנת של התפילה

תפילת התיקון

ביטוי אהבה באמצעות תפילה, על כל אדם לקרוא את התפילה הבאה עד שתתגשם, אני נושא/ת תפילת אהבה זו לבורא עולם לכונן ולהשליט, אהבת אדם לצורך תיקון העולם הנוכחי הנשלט על ידי הרוע, השקר, השנאה, הקנאה, המלחמה, התחרות, המחלות, והמוות.

אני גוזר/ת להפוך לטוב, אמת, אהבה, הערצה, שלום, שוויון, בריאות, וחיי נצח, מרחמיו של בורא עולם, על יצירתו, ובריאתו. שתכליתה להגיע לשלמות

וגאולה, ויחזור העולם להיות טוב כפי שהיה בששת הימים הראשונים, של בריאת העולם, עד לפני בריאת היצר הרע, שעליו קבעו חז"ל "הטוב מאד" מורכב מהטוב שהוא היצר הטוב, ומאד שהוא היצר הרע, ועל זה אמר בורא עולם.

(בראשית לא)

וירא אלהים את כל אשר עשה והנה טוב מאד=

(משינוי סדר האותיות בפסוק מתקבלות התמורות הבאות)

=אהבת אדם היא אור עליון מראש שכל טהור=

=וירא אלהים את כל אשר עשה והנה אדם טוב.

מצרוף זה מתקבלת אהבת אדם אשר תתקן בנו את האור עליון מראש שכל טהור. ונהיה אדם טוב, ואז כפי שהיה בימים הראשונים של הבריאה שנאמר בהם וירא אלהים כי טוב, גם כעת

"ירא אלהים כי טוב"=אבא טהור לי ימיך=

=לי כימי אבא טהור=אבי אלי יטהר יומך

מצירוף זה יחזרו ימינו להיות כימי מלכנו אבינו הטהור, לפני בריאת היצר הרע

והוא יטהר ימינו, ועכשיו בזכות שאנו מתפללים תפילה זו יחזור ויתוקן

העולם הזה לטוב כבתחילה, בזכות אהבת אדם שאני גוזר/ת כאן אמן כן יהי רצון בשעת רצון זאת, ככל שתשתפו ירבו התפילות, ויגבר הכח להשפיע ולהגשים את החזון הזה, המיוחל על כולנו.

מאת. דויד מרציאנו בן מדלן, לעילוי אבי משה בן אסתר ז"ל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר