הכניעה לאורתודוקסים של החשוד הנחקר מפלגת את העם.

החשוד פתח את הרגליים ומוכן למלא אחר כל תכתיבי האורתודוקסים ( בכותל, בגיור, בעבודות תחזוקה חיוניות ומצילות חיים בשבת,  בהסכמה להשתמטות האברכים ממילוי חובת הגיוס, ועוד ) מסכנת את שלמות העם.                                                             בסוף יגרום לכך שגורל האורתודוקסים יהיה כגורל הקראים. הזרם המרכזי של היהדות יסתייג מהם.

דבריך אינם ברורים.

הכניעה לשמאלנים ההזויים שמפרקים את המדינה..

הם מקבלים עשרות מיליארדים לתרבות הקלוקלת שלהם שאחוזים בודגים צורכים אותה.

למשל הקמרי  משחקי כדור רגל.. התיאטרון...

אני משלם מלוא המיסים שירתי בצבא מעל ומעבר אני לא צורך תרבות זאת.. למה אני משלם בעבורה?

כמו בכל קואליציה גועליציה יש משא ומתון וסחיטות.

תפוס כפי יכולתך...

מחזקים את החרדים משמנים אותם בתקציבים כדי שיתמכו בממשלה..ואחר כך מתבכיינים שסוחטים אותם.

אל תבחר את הליכוד השמאלני.. שהוא עם כל השמאל מחריבים את המדינה.

ראה מה קורה עם גירוש המחבלים המסתננים  איך פתאום השמאלניים התעוררו...

אתה תמשיך לממן את הקאמרי, כדורגל ומרכזי בילוי שפועלים בשבת כל עוד אני מממן את אזרחי הכוללים אוכלי החינם במדינה :-)

מה יש לך מהשמאלנים? הם אפילו לא בשלטון (שאלה רטורית - אל תענה).

גירוש לא צריך להתבצע לפי אמות מידה דתיות\שובניסטיות אלא על פי אמות מידה הומניטריות\מוסריות. כפליטים בארץ הזו אסור לנו לטרוק את הדלת בפני פליטים כפי שעשו לנו כשברחנו בעצמינו. לעדיין המדינה צריכה לכונן מדיניות הגירה ברורה ולפעול לפיה. אנחנו גם חתומים על אמנות בעניין וזה מחייב אותנו משפטית.

"בעניינים של דת, האמת היא פשוט הדעה שהצליחה לשרוד". (אוסקר ויילד)

אז ככה.

אתה תומך ומשלם לחרדים..

מה אתה משלם לי.. אנחנו המגזר הכי דפוק במדינה.

משרתים בצבא 

משרתים במילואים כל השנה ברציפות.

ראשונים בהתיישבות.

ראשונים בקרב

משלמים מיסים.

לכם חינוך חובה חינם לנו אני משלם על כל ילד 1200 לחודש.

אין לנו הנחות בארנונה כי משכורתינו מעל הממוצע.

אז למה לא נותנים לי תרבות שמתאימה לי...

קל לך להיטפל לחרדים.. שאין בנינו ובינם שום קשר אדרבא הם שונאים אותנו יותר מהחילוניים.

לגבי השמאל...הוא האוייב של המדינה.

לגבי המחבלים המסתננים הם חוליה במעגל הרחב של האיסלם להשתלט על העולם ראה איך האירופיים קבלו אותם וראה איך הם מתעללים בהם..

עפה המזרחן קידר אירופה מוסלמית עברו את נקודת האל חזור.

05:52 23-03-2018| dryngbldo  כתב:

הכניעה לאורתודוקסים של החשוד הנחקר מפלגת את העם.

החשוד פתח את הרגליים ומוכן למלא אחר כל תכתיבי האורתודוקסים ( בכותל, בגיור, בעבודות תחזוקה חיוניות ומצילות חיים בשבת,  בהסכמה להשתמטות האברכים ממילוי חובת הגיוס, ועוד ) מסכנת את שלמות העם.                                                             בסוף יגרום לכך שגורל האורתודוקסים יהיה כגורל הקראים. הזרם המרכזי של היהדות יסתייג מהם.

לעת עתה מי שעושה פה פילוגים זה אתה, מנסה לפלג ולהסית, אתה חי בסרט כי האורתודוקסים הם הכח העולה, בעוד שהרפורמים ודומיהם הולכים מתבוללים כלים ונעלמים גם מבחינה דמוגרפית, הסטטיסטיקה אומרת שבעוד דור או שניים לא ישאר מהם הרבה. 

וראש הממשלה נתניהו, שאין לך גם את טיפת הנימוס להתייחס אליו בצורה מכובדת כראש ממשלת ישראל, הביא את ישראל למצב הטוב ביותר שהיתה מעולם מבחינה כלכלית, מבחינה בינלאומית, מבחינה בטחונית, ישראל כיום במצב כלכלי טוב יותר ממדינות אירופה אחוזי אבטלה מהנמוכים בעולם, השקל מהמטבעות החזקים ביותר בעולם יותר מהדולר, מצבה הכלכלי של ישראל עומד בקרוב להשתוות לזה של יפן, ישראל מבחינה בינלאומית אהודה בעולם מחוזרת על ידי מדינות רבות כולל מדינות ערב, אך איך לך ולשכמותך את האומץ והכנות להודות באמת שנתניהו הוא ראש הממשלה הטוב והמוצלח ביותר שהיה אי פעם לישראל.

הדבר המושחת היחידי בכל הסיפור הזה אלו הן החקירות עצמן והעומדים מאחוריהן שיודעים היטב שבבחירות דמוקרטיות לא ינצחו, אז מנסים לעשות בצורה בזויה הפיכה משפטית, מה שמפריע לך ולשכמותך אינו נתניהו עצמו אלא את כל מה שהוא מסמל ומייצג, קשר חזק למקורות ולהיסטוריה של עם ישראל, והעובדה שהוא הורס לכם את החלום להפוך את המדינה למדינה גויית גמורה ללא קשר ליהדות, ולכן כל כוחות האופל של השמאל נעמדים עכשיו על הרגליים האחוריות נגדו במלחמת מאסף של מפסידנים שנחלו מפלה.

לא יעזור לכם כי זמנכם עבר, אתם דועכים, ועכשיו הגיע זמנו של עם ישראל האמיתי, וככל שמדינת ישראל תהיה יותר יהודית כך גם יבוא עליה יותר שפע וברכה והצלחה מכל הבחינות, זו הבטחה אלוקית שמוכיחה את עצמה, ולכם נותרה הבחירה או לשאוף לדרדר את המדינה לאחור לאלפי שנות החושך של שלטון השמאל, או להצטרף ולהיות חלק מההצלחה הגדולה שכבר מוכיחה את עצמה.  

מנהל הפורום
1000+

תגיד... יש משהו אחד בחיים שלך שאתה מסוגל לתת עליו תשובה כנה מבלי לרוץ לספרות ולרבנים? איבדת את הכבוד העצמי שלך בנאדם. אתה בכלל לא שולט בחיים שלך. הרבנים והפסוקים הישנים שולטים בך כמו בובה על חוט. חבל.

אבל אני חייב לומר שאני כן מכבד את זה שאתה עושה צבא ומשלם מיסים. אני לא מוחה לך כפיים כי אלה הדברים המינימליים שאנשים כחלק מהחברה בישראל צריכים לעשות אבל אני כן מכבד את זה. אז אם השוותי אותך לחרדים בהתייחסות שלי לכוללים אז קבל את התנצלותי הכנה!

ובכל זאת, בלי הנחות. אני קורא פה את הפוסטים ואפשר לראות קשר ישיר בין דת לפוליטיקה. יותר דתיים = יותר ימניים. מה זה אומר? שימני זה נכון? שדתי זה נכון? למה הם קשורים יחד בקשר לינארי כל כך?

תשובה: הדת המונותאיסטית (כל דת מונותאיסטית) תמיד הייתה טוטאליטרית מיסודה. תמיד הטיפה לכיבוש, לשוביניזם, לנבדלות לבערות. חס וחלילה שנאכל מהתפוח ונשתמש בהיגיון שלנו - ככתוב.

אני לא ימני ולא שמאלני. היינו צריכים להעלות את כל הפליטים על אוטובוסים ולזרוק אותם בסיני או ירדן מיד אחרי הלחימה. אבל נכשלנו - נ-כ-ש-ל-נ-ו!! פיספסנו את ההסדמנות ההיא. אז מה אנחנו חושבים שאפשר לעשות עכשיו? עוד מאותו הדבר? רק טיפש ממשיך לעשות אותו דבר ומצפה לתוצאה שונה. חלאס... תתקדמו... תעשו משהו אחר!

צודק במאתיים אחוזים.

חייבים לעשות משהו אחר..

היה איזה טיפש שניסה משהו חדש... במקום מלחמות חוזרות ונשנות בלבנון..נגד אשף...הוחלט להוציאו מלבנון רק עם הנשק האישי שלו...וכך עראפת וחבר מרעיו יצאו לתוניסיה..

הרחמנות של השמאל העבירה אותם על דעתם הלכו והביאוהו עם חייליו לעזה..אנסו אותו לחתום על הסכמי אוסלו האומללים...

בעקבות ההסכם הליכוד השמאלני עקר וגירש את גוש קטיף וצפון השומרון..

אוקיי

החזרנו את השטח הכבוש..ואמרנו אם רק ירו יריה אחת נשטח את עזה...

והנה טילים וטרור ללא הפסקה 20 שנה...

ולא שטחנו את עזה.

כעת אנו במילכוד לא יכולים לפלוש שוב לעזה ולהשיב את המצב למה שהיה.

ולא יכולים להישאר ולחטוף טילים תושבי הדרום בני ערובה.

אז אתה צודק צריך משהו חדש להעתיק את האוכלוסיה הערבית מיוש לעזה שםמכבר הקמנו להם מדינה.

לגבי המחבלים המסתננים...היום אחד דיבר ברדיו.

הוא אמר שהבדואים הכריחו אותם לבוא לישראל..גבו מהם 30 אלף דולר.. מי שסירב מכרו את איבריו להשתלה.

הוא הודה שהוא לא פליט אלא בא לחפש עבודה.

בוודאי שיש המון מהגרי עבודה. זה טבעי. וצריך לגרש אותם בדרך מוסרית ומכבדת.

אבל אני חייב לשאול, למה אתה מדבר בפורום הזה על דברים שאינם קשורים ישירות לדתיים-חילוניים. יש פורומים לפוליטיקה. לא ?

הוהו

ויקם  לך חדש אשר לא ידע את יוסף..

אני כותב פה לפחות 5 שנים...

חזור לאחר בדוק ומצא.

לגבי שאלתך..האם אתה כותב מתוך שינה.. או שאינך זוכר מה כתבת.

אני עניתי בדיוק למה ששאלת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר