האורתודוקסים עזבו, המזרחיים בעמנואל מתחילים לדבר חופשי. האמת צפה.

לא יודע מה רואה הטומטו צורך להגן על האנטישמים ואולי הוא עצמו אחד האורתודוקסים מעמנואל ?

לא מתכוון לעשות השוואות. אבל הן עולות מעצמן.

בקיצור, אתה מתחמק ממתן תשובה עניינית.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

יצא המרצע מהשק

ליצמן: "לא רוצה שילדיי יתחנכו עם ילדים שיש להם טלוויזיה"

"המרצע" הזה היה תמיד מחוץ לשק.

על מה מתנהל פה הויכוח, אני מנסה כבר כמה ימים להסביר לך, שלא היה מדובר על אפליה עדתית, אלא הבעיה היא רמה דתית. אני שמח שלמה יוסי, שסוף סוף נפל לך האסימון (למה דרך ליצמן? אני לא מספיק משכנע?) וגם אתה כבר השתכנעת שהסיבה להפרדה היתה מסיבות ענייניות אחרות, ולא בגלל צבע עורן של התלמידות. אף אחד לא טען שלא נדחו תלמידות, אבל הסיבה היתה חוסר התאמה לתקנון בית הספר בגלל רמה דתית. באיזו אוניברסיטה, ובאיזה מקום עבודה לא קיימים דרישות ותנאי סף לקבלה, אם כך כל אדם שלא התקבל לאוניברסיטה או למקום עבודה משום שלא עמד בתנאי הקבלה יוכל לטעון שנדחה מטעמי "אפלייה" ואכן זה טבע האדם, באמת תמיד תשמע מאנשים מתוסכלים שלא התקבלו למקום עבודה או לימודים שיתלו זאת באפליה משום שהוא רוסי, ספרדי, אתיופי, דתי, חילוני, וכו', (מחק את המיותר)

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

האורתודוקסים עזבו, המזרחיים בעמנואל מתחילים לדבר חופשי. האמת צפה.

לא יודע מה רואה הטומטו צורך להגן על האנטישמים ואולי הוא עצמו אחד האורתודוקסים מעמנואל ?

איזו אמת צפה, שגם הורים לבנות ספרדיות יושבים עכשיו בכלא?

קלונימוט לא תוכל להתחמק, תן לי תשובה הגיונית וברורה, גם בנות ספרדיות למדו באותה מגמה, האבות שלהן יושבים עכשיו בכלא, גם הראתי לך תמונות של בנות בוכיות בעלי חזות מזרחית ברורה, בוכות על שאבותיהן נכנסו לכלא, איך תוכל להמשיך ולטעון שהיתה פה הפרדה מסיבות אפליה עדתית. הוכח שגם גם בנות ספרדיות למדו שם, ולהמשיך לטעון על אפליה עדתית? נשגב מבינתי, אולי אתה קלונימוט לא תתחמק ותסביר לנו זאת.

אתה קורא להן שקרניות. הם הצהירו שהם קראו לספרדיות - ספרדיוג'קיות ומסריחות ומטונפות

ואם אחת נגעה בהם הן שטפו את עצמם ולפי דבריך על המחיצה ברור כעת לחלוטין שאתה גזען נאלח ומקומך בכלא יחד עם ההורים והמורים של אותו ביה"ס לא אתה ולא הם תעשו כאן אפרטהייד בין אזרחים שווים כאן - מבין!

אין ילדים ספרדיים שכינו אשכנאצים, אשכטוזים וכו'

אחרי שהריב התלקח וקיבל גוון גזעני, אז אתה מתפלא שהיו מריבות בין ילדים ועושה מקטטות בין ילדים כאילו זו היתה מדיניות בית הספר? וכי אני לא ראיתי ושמעתי ילדים חילוניים בבתי ספר חילוניים שמכנים אחד את השני כינויי גנאי גזעניים, אז תאמר שהנהלת בית הספר החילוני גזענית? שוב פעם, אתה יכול להביא אלף סיפורים וטענות, העובדה שבבית הספר למדו גם בנות ספרדיות באותה כיתה מוכיחה כאלפי עדים שלא היתה פה אפליה על רקע גזעי. זו פשוט בושה שהטלוויזיה והתשקורת החילונית עדיין מתעקשת לא להסיר אל טלפיה מהסיפור העדתי, ולמרות העובדות בשטח שלמדו שם בנות ספרדיות, ולהתעקש ולהשתמש במריבות של ילדים כדי להמשיך בטענות השקריות.

איזו אמת צפה, שגם הורים לבנות ספרדיות יושבים עכשיו בכלא?

קלונימוט לא תוכל להתחמק, תן לי תשובה הגיונית וברורה, גם בנות ספרדיות למדו באותה מגמה, האבות שלהן יושבים עכשיו בכלא, גם הראתי לך תמונות של בנות בוכיות בעלי חזות מזרחית ברורה, בוכות על שאבותיהן נכנסו לכלא, איך תוכל להמשיך ולטעון שהיתה פה הפרדה מסיבות אפליה עדתית. הוכח שגם גם בנות ספרדיות למדו שם, ולהמשיך לטעון על אפליה עדתית? נשגב מבינתי, אולי אתה קלונימוט לא תתחמק ותסביר לנו זאת.

יצא המרצע מהשק

ליצמן: "לא רוצה שילדיי יתחנכו עם ילדים שיש להם טלוויזיה"

לא מתכוון לעשות השוואות. אבל הן עולות מעצמן.

שכחת כבר מה הלך באותו ביה"ס?! כנראה שכן כי אחרת אתה פשוט שקרן

שהמורים חינכו את התלמידות האשכנזיות לכנות את הספרדיות - ספרדג'וקיות. שאם תלמידה ספרדיה בטעות נגעה באשכנזיה אז היא הלכה לשטוף עצמה. שהאכנזיות קראו לספרדיות מסרחיות ומטונפות. שהיתה מחיצה!!! בביה"ס!!! כדי להפריד פיזית את התלמידיות! זו גיזענות מגעילה שיש להילחם נגדה בכל האמצעים! ושום שקר עלוב על "רמת רוחניות" לא יעזור לגזענים המנוולים!

סיפורי סבתא

הוכחתי פה עם תמונות אפילו, ש-30% מהתלמידות באותה מגמה הן ספרדיות, וכרגע יושבים גם הורי תלמדות ספרדיים בכלא, אז מה הסיפורים המטומטמים הללו. ישנם אנשים מתוסכלים שבנותיהן לא התקבלו, והעדיפו לתלות זאת כביכול באפליה עדתית, והפיצו כל מני סיפורים מטומטמים, אבל המציאות היא אחרת, יכולים לספר סיפורים עד מחר, אבל אי אפשר להתווכח עם מציאות, היכן הגזענות, אם באותן הכיתות למדו גם בנות ספרדיות.

אז אתה קורא לתלמידות הספרדיות שקרניות?!

לא רק שזה מה שהם וההורים שלהם דיוחו אלא התלמידות האשכנזיות הודו בכך וכל מי שנכח בביה"ס ראה במו עיניו את המחיצות! מעניין שרק את דברי השקר אתה זוכר אבל את העובדות של הסיפורהנ"ל שכבר מתנהל יותר מחצי שנה בו קיבלה הנהלת הביה"ס מס' אזהרות אתה "שוכח" + תמיד יהיו "דוד תום" וחבל מאוד שכך אבל אי אפשר להתווכח עם עובדות האחראים לביה"ס הזה גזענים חשוכים ואסור לאפשר להם לחנך את הדורות הבאים לגזענות שכזו, נקודה!

אז אתה\את קורא\ת לבנות האשכנזיות שקרניות?

עוד לא קיבלתי תשובה אם למדו שם באותן הכיתות גם בנות ספרדיות, שכרגע יושבים בכלא גם הורים ספרדיים אז איפה הגזענות? בבקשה אני רוצה לקבל על זה תשובה והסבר הגיוניים. ובקשר למחיצה, היתה מחיצה אבל מסיבות אחרות, הסבר לזה כבר כתבתי פה מספר פעמים, עייני בתשובותי לאדון שלמה יוסי.

אתה קורא להן שקרניות. הם הצהירו שהם קראו לספרדיות - ספרדיוג'קיות ומסריחות ומטונפות

ואם אחת נגעה בהם הן שטפו את עצמם ולפי דבריך על המחיצה ברור כעת לחלוטין שאתה גזען נאלח ומקומך בכלא יחד עם ההורים והמורים של אותו ביה"ס לא אתה ולא הם תעשו כאן אפרטהייד בין אזרחים שווים כאן - מבין!

על מה מתנהל פה הויכוח, אני מנסה כבר כמה ימים להסביר לך, שלא היה מדובר על אפליה עדתית, אלא הבעיה היא רמה דתית. אני שמח שלמה יוסי, שסוף סוף נפל לך האסימון (למה דרך ליצמן? אני לא מספיק משכנע?) וגם אתה כבר השתכנעת שהסיבה להפרדה היתה מסיבות ענייניות אחרות, ולא בגלל צבע עורן של התלמידות. אף אחד לא טען שלא נדחו תלמידות, אבל הסיבה היתה חוסר התאמה לתקנון בית הספר בגלל רמה דתית. באיזו אוניברסיטה, ובאיזה מקום עבודה לא קיימים דרישות ותנאי סף לקבלה, אם כך כל אדם שלא התקבל לאוניברסיטה או למקום עבודה משום שלא עמד בתנאי הקבלה יוכל לטעון שנדחה מטעמי "אפלייה" ואכן זה טבע האדם, באמת תמיד תשמע מאנשים מתוסכלים שלא התקבלו למקום עבודה או לימודים שיתלו זאת באפליה משום שהוא רוסי, ספרדי, אתיופי, דתי, חילוני, וכו', (מחק את המיותר)

דווקא גדעון לוי כתב משהו פייסני. מה אתה אומר?

הנה לינק http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%92%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%9F-%D7%9C%D7%95%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%A5.html

קול אחד שפוי בתוך כל הבלגן

מנהל הפורום
1000+

המרצע בתוך השק

הפתעה בעמנואל: בית הדין הרבני בירושלים, בית דין צדק, פוסק היום (א') כי נאסר על אנשי חסידות סלונים ביישוב לעשות הפרדה כלשהי בין תלמידות או תלמידים, וכי על כל הילדים בחינוך העצמאי להתאחד בשנת הלימודים הבאה בכיתה אחת, עד להוראה אחרת. ההפתעה היא כפולה ומכופלת, בהתחשב בכך שהחסידים - הורי התלמידות האשכנזיות - הם אלה שמלכתחילה פנו לבית הדין הרבני, במטרה שיורה ליואב ללום, יו"ר עמותת "נוער כהלכה" ומגיש העתירה לבג"ץ, למשוך את עתירתו לאלתר. אב בית הדין, הרב דב לוין, דן בסוגיה וקבע למעשה את מה שפסק לפניו השופט אדמונד לוי בבג"ץ: על התלמידות ללמוד ביחד גם בשנת הלימודים הבאה ועד להחלטה אחרת של בית הדין. עוד נקבע בבית הדין כי על מנת שהעותרים לבג"ץ ימשכו את עתירתם - על כל ההורים שבנותיהן לומדות בבית-הספר "בית יעקב" לחתום על מסמך לפיו הם מסכימים עם הפסיקה ויקיימו אותה. החלטתו של הרב לוין אמנם אינה מונעת מההורים החרדים להקים בית-ספר נפרד לבנות האשכנזיות בשנה הבאה, אך בהחלט פוגמת במאבקם להפריד בין הבנות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר