פתח לי פתח של סיכה,,ואראה לך עולם ומלואו,

מיועד לכל בני האדם ששואלים את השאלות מתוך רצון אמיתי לדעת אפשר להתחיל, חנות הספרים הגדולה ביותר ברשת, בחנות מבחר רחב של ספרי קבלה. ספרים למתחילים ולמתקדמים: ספרי לימוד, העשרה, ספרי ילדים, כתבי המקובלים, ספר הזוהר, ספרי קבלה בארבע עשרה שפות, סרטים, תוכניות טלויזיה, מוזיקה קבלית, שיחות ושיעורים והכל במחירי חנות המפעל. לפרטים

פתח של סיכה אפשר הסבר מה זה

פתח של סיכה

זהו פתח קטן דוגמא גסה: אם אתה מסתכל דרך חור של מנעול אתה יכול לראות חלק גדול מהחדר, ולא רק תמונה קטנה כחור המנעול או שלא הבנתי את השאלה

נכון, לא הבנת את השאלה וגם לא את התשובה

ביחס ליקום כולנו פחות מראש סיכה, לא משנה מהיכן שתסתכלי.

פתח לי פתח של סיכה,,ואראה לך עולם ומלואו,

מיועד לכל בני האדם ששואלים את השאלות מתוך רצון אמיתי לדעת אפשר להתחיל, חנות הספרים הגדולה ביותר ברשת, בחנות מבחר רחב של ספרי קבלה. ספרים למתחילים ולמתקדמים: ספרי לימוד, העשרה, ספרי ילדים, כתבי המקובלים, ספר הזוהר, ספרי קבלה בארבע עשרה שפות, סרטים, תוכניות טלויזיה, מוזיקה קבלית, שיחות ושיעורים והכל במחירי חנות המפעל. לפרטים

המישפט הנכון פיתחו לי פיתחו של מחט והפתח לכם פיתחו של עולם

עדיין לא ברור מה פישרו של פתח לעולם.

העולם אדיש לרצונותיהם של בני אדם.

תודה שלמה

תורת הבלים

עדיין לא ברור מה פישרו של פתח לעולם.

העולם אדיש לרצונותיהם של בני אדם.

סליחה על תגובה מאוחרת שלמה יוסי

הכוונה פתח לעולם הרוחני לכן הספרים דרכם אפשר להכנס לעולם הרוחני

מחשבות מובעות בספרים, אודות העולם, אינן עולם רוחני

כל כמה שדבר אמיתי יותר קל יותר להסבירו. רק דברים שקשה לקבלם, להשתכנע מהם, דורשים "עומק", או הסברה "פנימית" או "חיצונית". ההסברים הארוכים בהם משפט שני בקושי מתקשר לראשון ולשלישי נועדו לבלבל את המוח למאמינים. את אלה שרוצים הסבר הגיוני פשוט אין בכוחם לשכנע.

איך מרגישים רוחניות

איך מרגישים רוחניות? בתוך כל אחד מאיתנו קיימת "הנקודה שבלב" – זוהי נקודת תחילת הנשמה, ובאמצעותה ניתן להרגיש את המציאות הרוחנית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר