בוקר טוב גרמניה! ימח שמם וזכרם של זרע עמאלק. תקראו הוכחה סופנית!

בגמר"א לפני בערך 1700 שנה חז"ל אמרו ש מכל בעלי החיים על כדור הארץ , החזיר במבנה גופו דומה לגוף האדם, לפני 1700 שנה!! אתם קולטים!!! אלו גאונים ובוקר טוב גרמניה! בשנים האחרונות,בגרמניה החלו להשתיל בניתוחי לב לבני -אדם , לב של חזיר,שהשם ישמור את עם ישראל

עמלק לא עמאלק

גמרא=ללמוד בארמית. אתה בור ועם הארץ, אינך יודע דברים בסיסים ביהדות. רק להזכיר, לחז"ל לא היה אפילו אסלה ומים זורמים בביתם, אם היינו סומכים עליהם היום היינו חיים במערות. ואדון "מורן", אולי תראה לנו מי הבן אדם הראשון שהשתילו לו לב של חזיר ונשאר לחיות? אתה חייב דחוף השתלת מח.

לידיעתך משתילים גם בארץ מסתמים של חזיר עם "הכשר"

כיוון שהחזיר נורא דומה לנו... מסתמי הלב עובדים מעולה בתוך גופינו ואני מציעה לך לקרוא קצת על ניתוח מסתמי לב עם מסתמים של חזיר..

מסתמי הלב

בכל העולם משתילים שסתומי לב, אבל לא משתילים לב של חזיר כמו שהחכם טען.

אין בזה שום בעיה,

החזיר אסור באכילה בלבד, ולא אסור לדברים אחרים, אפשר בהחלט להשתמש במסתמים הלקוחים מלב של חזיר, או להשתמש בחלקי חזיר לכל מטרות רפואיות או שימושיות אחרות.
מנהל הפורום
1000+

עמלק לא עמאלק

גמרא=ללמוד בארמית. אתה בור ועם הארץ, אינך יודע דברים בסיסים ביהדות. רק להזכיר, לחז"ל לא היה אפילו אסלה ומים זורמים בביתם, אם היינו סומכים עליהם היום היינו חיים במערות. ואדון "מורן", אולי תראה לנו מי הבן אדם הראשון שהשתילו לו לב של חזיר ונשאר לחיות? אתה חייב דחוף השתלת מח.

מלכת האסלות

טענתך המגונה שחז"ל לא היה אפילו אסלה ומים זורמים בביתם, אינה רלוונטית ומטעה, זה היה המצב לגבי כולם באותה תקופה, כולל המדענים שלך, אילו את היית חיה באותה תקופה גם לך לא היתה אסלה ומים זורמים והיית מקנחת באבנים.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

תתפלא אבל לרומאים היו אסלות ובתי מרחץ.

אין בזה שום בעיה,

החזיר אסור באכילה בלבד, ולא אסור לדברים אחרים, אפשר בהחלט להשתמש במסתמים הלקוחים מלב של חזיר, או להשתמש בחלקי חזיר לכל מטרות רפואיות או שימושיות אחרות.

מי אמר שיש בעיה? חזור לישון ג'קו.

תתפלא אבל לרומאים היו אסלות ובתי מרחץ.

גם ליהודי בבל בתקופת התלמוד היו כנ"ל

בתי מרחץ ובתי כסא, מוזכרים פעמים רבות בתלמוד, וגם הלכות הנוגעות לכך.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

מי אמר שיש בעיה? חזור לישון ג'קו.

גברת רחל!

לידיעתך, גם אם איני מרבה להגיב ולהשתתף בדיונים, זה עדיין אינו אומר שאיני משגיח ועוקב אחר הפורום. בינתיים אני הוא זה שמנהל את הפורום שנים רבות, ואני מאפשר לך חופש ביטוי גדול ביותר, (למרות שאת נחשבת לצערי למשתתפת בעייתית ולא חברתית) מנהלי פורומים רבים לא היו מאפשרים חופש ביטוי כל כך גדול למשתתף בעייתי כמוך, ולא את שתחליטי עבורי כיצד לנהל, או מתי עלי לכתוב או למחוק.
מנהל הפורום
1000+

גם ליהודי בבל בתקופת התלמוד היו כנ"ל

בתי מרחץ ובתי כסא, מוזכרים פעמים רבות בתלמוד, וגם הלכות הנוגעות לכך.

וכן בארץ ישראל בתקופת המשנה

בוקר טוב גרמניה! ימח שמם וזכרם של זרע עמאלק. תקראו הוכחה סופנית!

בגמר"א לפני בערך 1700 שנה חז"ל אמרו ש מכל בעלי החיים על כדור הארץ , החזיר במבנה גופו דומה לגוף האדם, לפני 1700 שנה!! אתם קולטים!!! אלו גאונים ובוקר טוב גרמניה! בשנים האחרונות,בגרמניה החלו להשתיל בניתוחי לב לבני -אדם , לב של חזיר,שהשם ישמור את עם ישראל

איפה לקחת את זה ? אתה הוכחה "סופנית" לכך שהמאמינים בדורנו לא דבקים באמת.

כל יתרונה של היהדות בהיותה אמת. מי שלא דבק באמת אינו יהודי.

גברת רחל!

לידיעתך, גם אם איני מרבה להגיב ולהשתתף בדיונים, זה עדיין אינו אומר שאיני משגיח ועוקב אחר הפורום. בינתיים אני הוא זה שמנהל את הפורום שנים רבות, ואני מאפשר לך חופש ביטוי גדול ביותר, (למרות שאת נחשבת לצערי למשתתפת בעייתית ולא חברתית) מנהלי פורומים רבים לא היו מאפשרים חופש ביטוי כל כך גדול למשתתף בעייתי כמוך, ולא את שתחליטי עבורי כיצד לנהל, או מתי עלי לכתוב או למחוק.

הזהרו מן הצבועים

אתה צבוע, האם קראתי למישהו נאצית, זונה, שקרנית? האם קיללתי מישהו? כמה פעמים אנשים התבטאו נגדי בכינויים אלו, האם הערת פעם למישהו שקרה לי נאצית? האם הערת פעם למישהו שקילל אותי ואת אמי? מעולם לא, חוץ מלאחל לקוראים חג שמח ולענות לאנשים בשאלות הלכתיות אינך עושה כלום, אבל אני שמעולם לא קיללתי אני משתתפת בעייתית, כנראה שהמילה בושה איננה מוכרת לך. אני לא אחליט בשבילך ואתה לא תחליט בשבילי. עבד כי ימלוך

מלכת האסלות

טענתך המגונה שחז"ל לא היה אפילו אסלה ומים זורמים בביתם, אינה רלוונטית ומטעה, זה היה המצב לגבי כולם באותה תקופה, כולל המדענים שלך, אילו את היית חיה באותה תקופה גם לך לא היתה אסלה ומים זורמים והיית מקנחת באבנים.

נכון מאוד

וזה אומר שהמדענים היום חכמים יותר מחז"ל, הם לא ידעו יותר מחכמי הגויים. וגקו בטח נהנה שאתה מכנה אותי בתור מלכת האסלות, "טומטו" אל תביא את תרבות הדיבור שלמדת בבית לפורום.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר