זו תשובה, האמת משעממת? נדושה?

אתה מדבר על שטיפת מוח? אתה הרי מתפלל מאותו ספר מאז שהתחלת לדבר.

ובנוסח אחר "ביום עשות יהווה אלוהים ארץ ושמיים"

והשאלה היא, מה נברא קודם? השמיים בידי אלוהים לפי פרק א' או הארץ על ידי יהווה אלוהים בפרק ב'.

אז בפרק הראשון ברא אלהים את השמים ואת הארץ

בפרק השני כבר היו מוכנים ארץ ושמים אז מה הבעיה פה איפה הסתירה?

בריאה? בורא?

מה גורם לבני אדם שפויים להאמין שהייתה בריאה יש מאין? שהייתה התחלה? כאשר אין כל ניסיון מבריאה של יש מאין. בריאה אינה יכולה להיות עניין חד פעמי, ואינה יכולה להתרחש יש מאין, ולכן אי אפשר להניח שהעולם נברא. יש צורך בפעילות גומלין של מספר גורמים וסיבות כדי שמשהו ייווצר, וההיווצרות, כמו הכיליון, הם רציפים וזורמים.

אני הגעתי מהמיץ של החרא של החילונות.והיום אני ברוך השם חזרתי בתשובה

אתה הגחת מרחם אימך ולא מחרא. חילונות היא לא יולדת.

בריאה? בורא?

מה גורם לבני אדם שפויים להאמין שהייתה בריאה יש מאין? שהייתה התחלה? כאשר אין כל ניסיון מבריאה של יש מאין. בריאה אינה יכולה להיות עניין חד פעמי, ואינה יכולה להתרחש יש מאין, ולכן אי אפשר להניח שהעולם נברא. יש צורך בפעילות גומלין של מספר גורמים וסיבות כדי שמשהו ייווצר, וההיווצרות, כמו הכיליון, הם רציפים וזורמים.

גילינו את אלוקים בעזה במבצע עופרת יצוקה אומרים קצינים בגולני וצנחנים

סרט מדהים באתר מדהים

צילמו את אלוהים בפוזה

בריאה? בורא?

כנסו.,

תחשוב בדרך שלך אבל קדימה... בוא נמשיך אם דעתך שהיה צרוף של כמה דברים והשתלשותם עד להווצרותינו,אך מה הדחף הראשוני שהניע את כל ההשתלשלות הזו? בחייך הרי אם הכל מעצמו היאך הדבר הראשון יחייב את התוצאה שתגרום לדבר השני שבא אחריו להמשיך מהיכן שהפסיק,וכן כל הבאים אחריהם.מי מחייב אותם בהמשך כזה שבדיוק יווצר עולם מאוזן תואם עם יום ולילה ברורים.עם מים ויבשה מסודרים לא מעורבבים.עם צבעים חדים ויפים כמו שרק בטבע יש.מי קבע שהקופים יטפסו, מי קבע שהדגים חיים רק במים. מי קבע שהאדם רק ביבשה. מי?? האם יתכן שמליון מיקרים או פיצוצים,או גורמים מסויימים שאינם תלויים אחד בשני יצליחו להקים ייקום כזה. להעמיד אדם כמונו על הרגלים,עם טריליוני תאים ולב פועם ושני מצלמות וידאו באיכות מקסימלים בראשנו,עם זכרון וכמות איחסון אין-סוף. עם מעבד מזון משוכלל ביותר בתוחלת חיים של 70 שנה,וזה לא תוצרת שנות האלפים.אלא עוד אלפי שנים קודם.שלא ידעו מצלמה מהי,מנוע מהו,עוד אז כבר היה גוף האדם.שרואה, שומע, שר שמח, עייף,עצוב,אוכל, וכו' וכי ההגיון עולה בקנה אחד עם זה שכל מה שהזכרתי נוצר סתם פתאום מסחרור גורמים מסויימים שלא היה להם כל כוונה לכך? תמוה ביותר?!

תחשוב בדרך שלך

מה גורם לך להיות בטוח שהכל הגיוני: שבעבר הענינים התנהלו אחרת מאשר היום? שהיה דחף ראשוני למשהו? שלכל תוצאה יש סיבה ברורה? מדוע אתה חושב שהעולם מאוזן? לא שמעת על בצורת מחלות, שטפונות, רעידות אדמה? האם מזג האוויר מאוזן? שהצבעים חדים ויפים? מה אין אפור, מטושטש? דמדומים? אולי כך מתנהלים העניינים, פשוט כך העולם קיים, בעלי חיים עם ריאות חיים ביבשה ודגים בים. מאיזה ניסיון אתה שואב שפעם היה אחרת? מהשערת האבולוציה של דארוין?

בריאה? בורא?

בכל מקרה היה יש מאיין, והמפץ הגדול אם היה, מה התפוצץ, מה גרם להתפוצצות? וכן הלאה

אני הגעתי מהמיץ של החרא של החילונות.והיום אני ברוך השם חזרתי בתשובה

מגעיל, עדיין לא הוכח שחילוני מקיים מצוות פחות מהדתיים הקיצוניים שחטאם לעיתים גדול מנשוא

לעיתים חרדים ובפרט החוזרים בתשובה, חושבים שכל רב הוא אלוהים וכל קבר מזבח אלוהים, ובכך חוטאים יותר מחילוניים מוסריים, למשל לרקוד סביב התמונה של הרבי, ולחשוב שהוא משיח (כך נוצרה הנצרות), ושהוא בסך הכל הלך לנוח בקבר ועוד מעט הוא יצא ויגאל אותנו, אין חטא גדול מזה, אז מי שלא למד את מצוות התורה אל יתהדר בשטויות!!!! ובפרט להתבטות בצוה מגעיל כמו שהתבטאת.

מתי תבינו יהודים יקרים

שאסור לענות ולדבר עם אפיקורוס שמבזה את התורה הקדושה ואת חכמיה. שלמה המלך החכם מכל אדם לימד אותנו אל תען כסיל כאיולתו. והגמרא הקדושה במסכת סנדרין אומרת שאדם שמבזה את התורה וחכמיה אין לו חלק לעולם הבא אם לא עשה תשובה. אני את שלי אמרתי ואשרי לאדם ששומע!

אני שומרת מצוות ומכבדת את התורה, אך בזה לכל היהירים שמחליפים דברי אל בשטויות ובאמונות טפלות

ללבוש שחור לגדל פאות ואפילו כיסוי ראש אינו עושה את האדם דתי או טוב יותר, זו כולה תחפושת שאינה כתובה בתורה, אך פלג נכבד מהדתיים חושב שילך לגן עדן בשל כך, ומבזה את החילוניים, שרובם שומירם על רוב עשרת הדברות מבלי לשים לעצמם "כתר".

בכל מקרה היה יש מאיין, והמפץ הגדול אם היה, מה התפוצץ, מה גרם להתפוצצות? וכן הלאה

זו שאלה היפוטטית, מפץ גדול זו השערה שאין לה שום ביסוס, וכן הלאה, יש זה רק מיש

אני שומרת מצוות ומכבדת את התורה, אך בזה לכל היהירים שמחליפים דברי אל בשטויות ובאמונות טפלות

ללבוש שחור לגדל פאות ואפילו כיסוי ראש אינו עושה את האדם דתי או טוב יותר, זו כולה תחפושת שאינה כתובה בתורה, אך פלג נכבד מהדתיים חושב שילך לגן עדן בשל כך, ומבזה את החילוניים, שרובם שומירם על רוב עשרת הדברות מבלי לשים לעצמם "כתר".

דברי אל, אלה שטויות ואמונות טפלות, שמירת מצוות אינה מכשירה אמונות טפלות

גן עדן זו אוטופיה לפתאים, מוות הוא סופי אין אחריו דבר.

תחשוב בדרך שלך

מה גורם לך להיות בטוח שהכל הגיוני: שבעבר הענינים התנהלו אחרת מאשר היום? שהיה דחף ראשוני למשהו? שלכל תוצאה יש סיבה ברורה? מדוע אתה חושב שהעולם מאוזן? לא שמעת על בצורת מחלות, שטפונות, רעידות אדמה? האם מזג האוויר מאוזן? שהצבעים חדים ויפים? מה אין אפור, מטושטש? דמדומים? אולי כך מתנהלים העניינים, פשוט כך העולם קיים, בעלי חיים עם ריאות חיים ביבשה ודגים בים. מאיזה ניסיון אתה שואב שפעם היה אחרת? מהשערת האבולוציה של דארוין?

נקודה למחשבה

מקור האנרגיה: החוק הראשון של התרמודינמיקה - חוק שימור האנרגיה - קובע , שהאנרגיה נשמרת ולא נעלמת! היא משנה צורה ולובשת צורה אך יש צורך במקור שייצר את האנרגיה ההתחלתית . אם כך מהו מקור האנרגיה? האם יעלה על הדעת שאנרגיה כה עצומה , כזו של השמש לדוגמא , נוצר יש מאין?! לכל אנרגיה קודמת אנרגיה שמניעה אותה , מהו איפוא , המקור לאנרגיה הראשונית? מכורח הנסיבות מוכרח אותו המקור להיות על טבעי , חיצוני למערכת הפיזיקאלית!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר