לא אהבתי את הקטע הזה "רק לעמידים בלבד" אדם נמדד לפי הנשמה ,לא לפי הכסף

איך את מודדת נשמה כאשר אינך יודעת מהי נשמה?

אגב אמידים כותבים בא' ולא "עמידים"

מנהל הפורום
1000+

איך את מודדת נשמה כאשר אינך יודעת מהי נשמה?

אם אתה אינך יודע מהי נשמה, זה לא אומר שאחרים לא ידעים מהי נשמה

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

אדרבה, אם אתה יודע, נא הסבר מהי נשמה?

אחרת אתה סתם פתי מאמין בהבלים

לא אהבתי את הקטע הזה "רק לעמידים בלבד" אדם נמדד לפי הנשמה ,לא לפי הכסף

אתה צודק. אבל עדיין לא המציאו מד נשמה, לכן מודדים לפי הכסף.

אם אתה אינך יודע מהי נשמה, זה לא אומר שאחרים לא ידעים מהי נשמה

גם אלא "שיודעים" מהיא נשמה אינם יודעים איך למדוד אותה. נדמה לי שהפורום מיועד למבוגרים.

אדרבה, אם אתה יודע, נא הסבר מהי נשמה?

אחרת אתה סתם פתי מאמין בהבלים

נשמה

נשמה זה "האני" האמיתי שלנו החלק הפנימי המודעות העצמית שבתוכנו, הגוף הוא כמו לבוש בלבד לנשמה, בדיוק כמו שאדם יושב ונוהג במכונית, המכונית זה לא הוא, זו רק המכונית שלו, גם אנו גופנו זה לא אנחנו, זה רק הגוף שלנו. ולעניין זה יש הוכחות, בארה"ב יצאו מאות ספרים ומליוני עדויות של אנשים שחוו "מות קליני" אנשים שהעידו שבאותה עת שהו מחוץ לגופם וראו מה שמתרחש עם גופם ששכב דומם \, אנשים מעידים בדייקנות מה שקרה עם גופם ומה דיברו ואמרו אלה שטיפלו בגופם, וכל זה בשעה שהם שכבו דוממים ומחוסרי הכרה, אם תנסה לבדוק את הנושא תראה שיש דברים בגו.

הגרועים ביותר הם אלה שאינם מודעים לחסרונותיהם, מודעות לחסרון היא 90% מפתרון הבעיה.

מנסיוני

הוא לא ינסה ולא יבדוק...בדוק ומנוסה !!!

תורת הדילוגים ומוות קליני

רק אנשים שמאמינים בשטויות כמו תורת הדילוגים, מאמינים כאילו יש מליוני עדויות (בטוח שלא מליארדי עדויות?) על אנשים שריחפו מחוץ לגופם.

מנסיוני

הוא לא ינסה ולא יבדוק...בדוק ומנוסה !!!

תרוצים

אני בטוחה שיש לכם תירוץ גם עבור אלו שבדקו ומצאו שהאדם ברא את האלוהים.

התרוצים הם דווקא שלך.

התירוצים הם שלך כדי להשקיט את מצפונך על שעזבת את דרך אבותייך ובחרת באורח חיי הפקר, ולך אין את האליבי של תינוק שנשבה, כפי שיש לרוב החילונים בימינו. אבל ניחא, אילו היית מסתפקת בזה לעצמך, היית בגדר של מומר לתאבון, אבל את גם חוטאת ומחטיאה, ומשתדלת פה מעל דפי הפורום הזה להסית אחרים, וזה כבר מומר להכעיס שזה הרבה יותר חמור.

אתה הוא זה המחפש תירוצים, לא אני.

בעיני לחתוך נייר טואלט או פרח בשבת אינו חטא, חטא הוא לגנוב, לקלל, להרוג. קצת קשה לי להעלב מאנשים שמאמינים בתורת הדילוגים והולכים להרצאות של אמנון הליצן. בעיני מי שמטיל את יהבו על ישות דמיונית חי חיי הפקר. יום עצמאות שמח...

אם את כבר מדברת על היהודי הצדיק הרב אמנון יצחק

נראה אותך הולכת להרצאה שלו ומתמודדת אתו ישירות. זו אינה חכמה גדולה לכתוב הגיגי הכפירה שלך כאן בפורום כאשר רוב הקוראים הם חילונים תמימים שאין להם הרבה ידע ביהדות עליהם את יכולה לעבוד, אבל נראה אותך (אם יש לך את האומץ) מתמודדת ישירות עם הרב אמנון יצחק. הוא גם מגיע מדי פעם לארה"ב היכן שאת מתגוררת.

שמענו רבות על מעללי הצדיק

אוהב כסף הזה. שמעתי כמה קלטות שלו, הבן אדם אמנם בדרן לא קטן אבל דבריו רדודים מאוד, אין לו מה למכור חוץ מללעוג לשני, החכם הזה לא מנהל דיונים באינטרנט כי באינטרנט יכו אותו שוק על ירך.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר