קיבלתי הוכחות שהוא קיים

הקדוש ברוך הוא הראה לי לא מעט דברים מעולם האמת,פה בעולם השקר הייתי חילונית,והיום ברוך השם, קיבלתי הוכחות חותכות שביקום יש נשמות והקדוש ברוך הוא אוהב את הדרך של הצדיקים והדתיים ,לא דת אחרת ולא דרך אחרת, העולם הזה כולו שקר חומר וזמני עם המצוות מגיעים לבית דין של מעלה,לא עם הכסף ולא עם השינאת חינם

תשתפי אותנו בחוויות, אולי יש לך תמונות מאלוהים, או קלטת

העולם שלנו הוא היחידי הקיים עבורנו, יש בו אמת ושקר וכנראה בחרת בשקרים.

איזה הוכחות קיבלת?

אם את דטברת אמת שאז הביאי לפחות אחת מן ההוכחות שבידך אחרת את בדיוק כמו כל המתחזים האחרים עצוב י לראות עוד נפש תמימה נופלת קורבן לשרלטנים והכל בגלל חוסר ידע.

אילו מצוות ? ומה הן מסמלות?

אילו מצוות את מקיימת שאת חושבת שישמרו לזכותך? מהי מצווה בעינייך? האם את חושבת שלהיות דתי זה להיות צדיק? האם את צדיקה? מה זה צדיק? אני מסכימה שהעולם שיקרי כי יש לנו רק את 5 החושים שלנו לקלוט אותו האם את בטוחה שאת מאמינה מתוך ניסיון וגילוי? או מתוך ששיכנעו אותך להאמין? למה שיאמינו לך? אדם שאומר שיש לו הוכחות צריך להגיש אותם הכל באהבה דנה

הערה קטנה לדנה

אמת ושקר אינם שייכים לעולם המציאות אלא לערכים של בני אדם. החושים שלנו הם הקשר שלנו לסביבה והחושים האלה מזייפים, זו הסיבה שיכולים בני אדם להסתכל על אותו עצם ולקבל כל אחד נתונים שונים, אלה לא הופכים את העצמים לשקריים או אמתיים.

קיבלתי הוכחות שהוא קיים

הקדוש ברוך הוא הראה לי לא מעט דברים מעולם האמת,פה בעולם השקר הייתי חילונית,והיום ברוך השם, קיבלתי הוכחות חותכות שביקום יש נשמות והקדוש ברוך הוא אוהב את הדרך של הצדיקים והדתיים ,לא דת אחרת ולא דרך אחרת, העולם הזה כולו שקר חומר וזמני עם המצוות מגיעים לבית דין של מעלה,לא עם הכסף ולא עם השינאת חינם

רוצה עוד הוכחות שהוא קיים?

את מעוניינת בעוד הוכחות שה' קיים? את מוזמנת לקרוא עוד ביהדות מזווית אחרת ושם תקבלי עוד אמונה ותשתתפי בדיונים ותראי שהוא באמת קיים.

הערה קטנה לדנה

אמת ושקר אינם שייכים לעולם המציאות אלא לערכים של בני אדם. החושים שלנו הם הקשר שלנו לסביבה והחושים האלה מזייפים, זו הסיבה שיכולים בני אדם להסתכל על אותו עצם ולקבל כל אחד נתונים שונים, אלה לא הופכים את העצמים לשקריים או אמתיים.

צודק שלמה יוסי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דתיים-חילוניים
בחר
בחר