08.04.03 | 00:41
מה אפשר לעשות נגד הפרשות מרובות של חלבונים מהעין?
קניתי עדשות חדשות וכבר אחרי שבוע העדשות שלי מלאות כתמי חלבונים. מה אפשר לעשות כדי להקטין את ההפרשות הנ"ל?
08.04.03 | 00:48

הפרשות חלבונים...

שלום, אי-אפשר להקטין את הפרשת החלבונים. כן אפשר להשתדל לטפל בעדשות החודשיות כאילו הן קבועות, כלומר סיבון כל יום ושימוש שטיפות להסרת חלבונים או בכדור מסיר חלבונים. או פשוט יותר (ויקר יותר) לעבור לעדשות-מגע יומיות. בברכה, אייל ברקו אופטומטריסט-קליני.
08.04.03 | 02:12

צריך לבדוק העפעפיים

שלום לך מעבר לתשובה שנתן אייל ברקו,הייתי מוסיף מס" דגשים\שאלות: לא ברור האם פעם ראשונה אתה ניתקל בבעיה הנ"ל מהו בדיוק סוג ההפרשות? האם מלווה בגרוי?האם ב 2 העיניים? וכ"ו ייתכן מאוד כי הבעיה מקורה בבריאות העין\עפעף כדאי מאוד להיבדק ע"י רופא עיניים\אופטומטריסט מוסמך, ולשלול בעיות "פטולוגיות". בהמשך, -אם אכן מדובר במיקרה- "כרוני" של עודף הפרשות... קיבלת כבר תשובה. נ.ב אולי בכלל הפגם הוא ב ע.מ עצמם(נדיר מאוד) כדאי לבדוק ע"י החלפת ה ע.מ ב ע.מ חדשות ומ"סידרה" אחרת\סוג אחר יום טוב הכותב-אופטומטריסט מוסמך
08.04.03 | 07:56

תוספת

שלום ,בנוסף למה שאייל אמר, ובגלל שהעדשות החודשיות חדשות, האפשרות היחידה היא לעבור לעדשות מגע יומיות .בברכה ארזה אופטומטריסטית
31.03.17 | 12:59

היי, האם מישהו כאן יכול לתת טיפה יותר הסבר על דיאטת חלבונים? זה נושא מאוד מעניין אותי. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר