קרטוקונוס - מה עושים?

לאחרונה אובחנה אצלי התחלת בעייה שהוגדרה ע"י הרופא כקרטוקונוס. לאחר שהבחנתי כי בעין שמאל חלה הדרדרות חדה בראייה, החלפתי את המשקפיים, ולאחר יומיים בלבד הרגשתי שגם העדשה החדשה אינה נוחה לי. חזרתי לאופטיקאי שלי מייד (יש לציין כי הוא מלווה אותי מילדות), והוא חשד שבכך מדובר והפנה אותי לרופא עיניים. לאחר אבחון ממכון מור, קיבלתי את התוצאות, והרופא קבע כי מדובר בהתחלה של קרטוקונוס.\ שאלותיי הן כאלה: 1. האם לקחת חוות דעת נוספת מרופא? אולי יש מומחה לבעייה הזו אליו כדאי לפנות... 2. ההמלצה של הרופא הייתה להחליף את המשקפיים בעדשות מגע קשות. האם זהו הטיפול המתאים ביותר? בשבילי זהו שינוי דראסטי, לאחר שנים ארוכות שאני מרכיב משקפיים עם מספר גבוה. 3. האם ישנן דרכי טיפול נוספות, ובאופן כללי מהו הסיכוי לשפר את המצב, שכרגע הוא גרוע. הראייה שלי מטושטשת מאוד, אני עובד הרבה שעות מול המחשב, ומתחיל ללמוד ממש בקרוב. תודה מראש, וערב טוב...

קרטוקונוס

שלום,1) ניתן לקבל חוות דעת נוספת מרופא עיניים המתמחה בקרטוקונוס .2)הטיפול הטוב הוא, התאמת עדשות מגע קשות ,המתקנות את העיוות . 3)ישנה דרך נוספת התאמת עדשות מגע רכות המיוחדות לקרטוקונוס בהתהוותו ,או עדשות מגע משולבות שהן קשות במרכז ורכות מסביב .על כל זה יש ללכת ולהתיעץ עם אופטומטריסט המתמחה בקרטוקונוס .בברכה ארזה אופטומטריסטית

עידוד לבעל הקרוטיקונוס

אצלי אובחן קרוטיקונוס בעין שמאל בגיל 16, (אני כיום בן 39 ..) עם עדשת מגע קשה תיקון הראיה מגיע כמעט ל- 6:6, בעין ימין לשמחתי אין קרוטיקונוס. אם הקרוטיקונוס אכן רק בעין אחת, אפשר לחיות עם זה. מה שקרה אצלי בגיל 27 +-, שהראיה בעין ימין נחלשה, הדעות מאד חלוקות האם זה קשור לחוסר הראיה בעין שמאלה .. ומזה 12 שנה אני מרכיב משקפיים 1.5 עם 3.5 צילינדר .. (רק בעין ימין). הבעיה היא שעדשת מגע קשה היא ממש בלתי נסבלת, וב 23 שנה האחרונות אני כמעט ולא מרכיב אותה. אגב, ללא עדשה בעין בעלת הקרוטיקונוס, אין כמעט ראיה כלל.. 6:120. ומנסיון .. ניתן להסתדר היטב +- עם עין אחת .. אני אגב עם עין אחת, מטיס מטוסים, צולל מגיל 16, וצנחתי כ- 150 צניחות חופשיות עד לפני כמה שנים. להתעודד !!

הי

10 שנים בתחום של קרטוקונוס גרמו לי להבין שאין ספק שהכי טובים בארץ בקרטוקונוס והתאמות עדשות מגע במיוחד עדשות סקלרליות הם ד"ר ניר ארדינסט מאזור מודיעין ורמת גן
אילייה אורטנבר ממיקראולנס ברחוב ליבארמן בתל אביב.

האתר של דר' ניר ארדינסט או המרכז לקרטוקונוס www.ktc.co.il הכי טוב בקרטוקונוס ועדשות סקלרליות

האתר של אלייה : www.micrlens.co.il נקרא מיקראולנס ברחוב ליבארמן תל אביב-מייצרים שם את העדשו עם מכונה מיוחדת ומלטשת - זה קלניקה מיוחדת - צריך להחנות ברחוב ויזל או אלחריזי - נמצאים ליד שגרירות רומניה ולכן גם באדם כהן יש חניה

חגיטוש, אפיה ועוגות ביתיות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר