שאלה בנוגע לניתוח לייזר

שלום רב, לפני כשמונה חודשים עשיתי ניתוח לייזר בעיניים. כעבור כחודש וחצי נאמר לי כי הראייה שלי כמעט 6/6 (נשאר לי רבע מספר עד חצי מספר). אולם, כעבור כשלושה חודשים חשתי כי ראייתי נהייתה פחות טובה וכעת נאמר לי כי המספר שלי הוא 3/4 בכל אחת מהעיניים. היות שאמרו לי שהראייה לאחר הניתוח מתייצבת באופן בופי רק כעבור כחצי שנה, שאלתי היא האם ייתכן שלכן הירידה במספר, כיוון שאחרי חודש וחצי הראייה עוד לא הגיעה למצבה הסופי והיא יכולה להשתנות גם לשלילה? שאלה נוספת היא בקשר לצילינדר- היה לי חצי צילינדר בעין אחת, והצילינדר נשאר. השאלה היא האם זה אומר שהצילינדר לא הורד במהלכו של הניתוח, או שמא יכול להיווצר צילינדר במהלך ניתוח???????? הדבר חשוב לי מאוד לדעת. בתודה מראש.

שאלה בנוגע לניתוח...

שלום, אחרי ניתוח לייזר המיספר יכול להשתנות לשני הכיוונים-לרדת או לעלות. לגבי הצילינדר קשה לי לענות מבלי לדעת את זוית הצילינדר לפני הניתוח ואחריו, אם תוכל להמציא לי את המירשם המדוייק אנסה לענות. בברכה, אייל ברקו אופטומטריסט-קליני.

ניתוח לייזר, בעד ונגד

אהלן אנשים אני שוקל כבר כמה זמן לעשות ניתוח לייזר להסרת משקפיים אך אני מתלבט כי כל פעם שאתה רואה או שומע מישהו שעשה את הניתוח ומרוצה מאוד ממנו, אתה שומע עוד שניים שעברו את הניתוח ולא כל כך מרוצים ומכנים את הניתוח ככישלון (יש להם צריבות, הם משתמשים כבר כמה חודשים בטיפות והיובש בעיניים לא עובר,הילות וכו),ואז כל המוטיבציה לעשות את הניתוח יורדת. אז רציתי לשאול את אלה שכבר עברו את הניתוח איך הם מרגישים,האם היו לכם תופעות לוואי ועד כמה אתם מרוצים מן הניתוח וממליצים לעשות אותו. בבקשה כל מי שעבר ניתוח כזה תגיבו להודעה זו והביעו דעה, זה מאוד מאוד חשוב לי לשמוע מאנשים שעברו את הניתוח את דעתם על הניתוח ולא מהפרסומים של בתי חולים שונים (כי כל אחד אומר שהוא הכי טוב). P.S תציינו בבקשה את שם בית החולים שבו עברתם את הניתוח

שלום רב, לפני כשנה וחודשיים עשיתי לייזר כשהמספר שלי בשני העיניים היה 1.5 וצילינדר 1/2 . האמת שההחלמה היתה בסדר גמור אך מההתחלה שמתי לב שעין ימין לא רואה חלק כמו זו של שמאל. ואכן כשהלכתי לבדיקה לאחר שלושה חודשים נאמר לי כי יש לי מספר רבע בעין זו. מאז לא השתנה הרבה בעין שמאל אני רואה 6/6 אך בימין יש לי רבע מספר.האם עושים ניתוח- תיקון למספר כזה?? שווה בכלל לעשות תיקון..או שזה יעבור לי ???

תוצאה של 0.25 מספר לאחר ניתוח לייזר נחשבת טובה.

המספר עוד עלול להשתנות בעתיד,הוא יכול להעלם אך גם לגדול.

אין טעם לתקן מספר כזה קטן,הסכנות גוברות על התועלת.

בברכה,ניצן.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר