פורום הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה יוצא לדרך!

שלום לחברי הפורום,
שמי איתן לבני ואני שמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או התלבטות. אתם מוזמנים לכתוב לי בפורום, לשאול, להתייעץ ולשתף. אשתדל לענות לכולכם על השאלות במקצועיות ומניסיוני הרחב.

קצת עליי:
סיימתי את לימודי הרפואה בשנת 2006 בהצטיינות, ואת התמחותי ברפואת עיניים בבית החולים "בילינסון". לאחר ההתמחות, עברתי התמחות-על בתחום מחלות וניתוחי קרנית במכון Netherlands Institute for Innovative Ocular Surgery שברוטרדם, הולנד. במהלך תקופה זו צברתי ניסיון בתחומים רבים כגון השתלות קרנית מתקדמות, טיפולים במחלת הקרטוקונוס, הדרכת רופאי עיניים בקורסים ללימוד השתלות קרנית וכן עסקתי במחקר בתחום הקרנית.

היום אני עובד כרופא עיניים בכיר ומומחה למחלות וניתוחי קרנית בבית החולים "בילינסון" ובאסותא אופטיק, ועוסק בניתוחי הסרת משקפיים בלייזר, השתלות קרנית, ניתוחי קטרקט וטיפולים שונים למחלות קרנית. אני משתתף באופן תדיר בכנסים ישראליים ובינלאומיים, עוסק במחקר בתחום הקרנית ומפרסם מאמרים בעיתונים בינלאומיים. כמו כן, אני עוסק בלימוד תיאורטי ומעשי של סטודנטים, סטאז'רים ומתמחים ברפואת עיניים. בנוסף, אני חבר בחוג לרפואת העיניים הישראלי, בחוג קרנית הישראלי ובחוג ה- ESCRS האירופאי.

שיהיה לכולנו גלישה מהנה וברוכים הבאים למצטרפים החדשים לפורום,

בברכה,
ד"ר איתן לבני

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה