מתקן למשקפיים לאחר ניתוח אף

אורן, גם אני  השתמשתי אחרי ניתוח אף במתקן  וזה הציל אותי יכולתי לעשות הכל ובמיוחד לנהוג עם משקפי השמש שלי.  תבורכי אסתי.

שלום שמי יוסי .גם אני עברתי ניתול אף.והמתקן ענה לי לכל הדרישות.

והשרות היה מצויין.

אני מיכל ועברתי גם ניתוח, אני לא רוצה להגיד אצל איזה רופא כי הרופא אמר לי שימי נייר דבק  על המצח ותדביקי את המשקפיים 

בחיי, עשיתי זאת, נדהמתי  , נו באמת, זה הזוי, נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי ומצאתי את החברה שמייצרת את המתקן למשקפיים

תאמינו לי האסתי הזו הצילה אותי, למה הרופאים לא מיידעים את המנותחים כי יש דבר כזה? גם למשקפי ראייה וגם למשקפי שמש, צלצלוו לאסתי ואז תברכו אותי  052-8800961

סליחה, אז למה הרופא (המנתח פלאסטי). אמר לי לקשור את המשקפיים למצח עם חתיכת פלסטר,האם אחרי ששלמתי .–12000 שקלים. תבלין ותקלין –האף אחרי הניתוח יהיה תלוי על בלי–מה בעזרת איזה פלסטר–תותב. פתאטי לגמרי. (אחרי זמן קצרצר נפלו המשקפיים יחד עם הרעיון על אפי החבול וכאן רק מתחיל הסיפור ’’אברוך’’.מה עושים ?? יש למי שהוא דחוף עצה ששווה לי הכל.בתודה מראש. צחי חן.

לפני ניתוח אף שעברתי. חיפשתי פיתרון באינטרנט בקשר להרכבת משקפיים לאחרי הניתוח.מצאתי לפי המלצת הגולשים את חברת hasky- technologies.com .הם הגיעו אלי מיידית הסבירו והתקינו ואין לי מילים כמה אני מרוצה .ממליצה בחום מכול הלב.

עברתי ניתוח אף ונאמר לי שאסור להרכיב משקפיים, בדקתי באינטרנט ומצאתי שחברת 
מייצרת מתקן שמרכיבים על המשקף  הזמנתי דרך האתר והם באמת הצילו אותי כי יכולתי לחזור לחיי הרגילים
ולא לחכות חודשיים שזה הזמן שאסור להרכיב משקפיים לאחר ניתוח אף   hasky-technologies.com

כן גם אני רכשתי את המתקן .זה עזר לי מאוד ממליצה בחום......

כן גם אני רכשתי את המתקן .זה עזר לי מאוד ממליצה בחום......

היי,

אשמח אם תוכלו לתת לי את המספר טלפון של אותו אדם שאוכל לרכוש ממנו את המתקן.

אני מנסה להשיג בחורה בשם אסתי שהבנתי שדרכה רוכשים אך אין מענה. אוכל גם לרכוש מאחד מכם.

תודה, 

לימור.

עברתי ניתוח אף .ואני מאוד מרוצה......זה דבר אכי טוב שקרה לי השנה ותודה לאסתי המהממת.........השירות היה מצוין...

עברתי ניתוח אף .ואני מאוד מרוצה......זה דבר אכי טוב שקרה לי השנה ותודה לאסתי המהממת.........השירות היה מצוין...

תודה רבה שעזרת לחברה שלי

רעיון מצוין למרכיבי מישקפיים

רעיון מאד טוב למרכבי משקפיים אהבתי.

ניתן גם לברר במרכז לכיאורגיה פלסטית גם מקום מאד טוב

זה האתר שלהם

http://www.bplastic.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר