האם היפרדות רישתית נחשבת מבחינת החוק לנכות?

אני כבן 40 עברתי סדרת נתוחים בעין לתיקון היפרדות רשתית ואני באמצע תהליך מתמשך ראייתי חלשה ומעוותת. האם היפרדות רישתית נחשבת לנכות מבחינת החוק?האם אפשר כתוצאה מכך לתבוע את ביטוח לאומי?

היפרדות רשתית

איני יודע אם ההיפרדות לכשלעצמה נחשבת לנכות,אך הפגיעה בראיה שעלולה להגרם עקב ההפרדות(אם הירידה בחדות הראיה משמעותית) נחשבת בהחלט כנכות. בברכה,ניצן.

אחוזי הנכות נקבעים לפי...

אחוזי הנכות נקבעים לפי חדות הראייה לאחר תיקון, לא משנה מהי הסיבה לכך. אם איני טועה, חדות ראייה של 6/120 לאחר תקון מקנה אחוזי נכות כשל עיוור לחלוטין

אחוזי נכות לאחר ניתוח היפרדות רשתית

נותחתי לאחר היפרדות רשתית איני רואה בעין המנותחת בראיה לצדדים כפול

בחירת עדשות למשקפים מולטי פוקל

מעוניין בעדשות מולטי פןקל מבקש לדעת איזה סוג או יצרןבאיכות טובה וסבירה לבקש מהאופטקאי

אחוזי נכות לאחר ניתוח היפרדות רשתית

נותחתי לאחר היפרדות רשתית איני רואה בעין המנותחת בראיה לצדדים כפול

אינך? או הינך?

בחירת עדשות למשקפים מולטי פוקל

מעוניין בעדשות מולטי פןקל מבקש לדעת איזה סוג או יצרןבאיכות טובה וסבירה לבקש מהאופטקאי

יש לא מעט עדשות טובות

כמעט כל החברות מייצרות עדשות טובות ומתקדמות, אך באותה עת ממשיכות לייצר את הסוגים הקודמים. אתה צריך אופטומטריסט בעל נסיון וכמובן שיהיה בעל רשיון ממשרד הבריאות אם תקציבך יאפשר לך יוכל האופטומטריסט להתאים לך עדשות חדישות ומתקדמות שיספקו לך ראייה נוחה. עדשות בעלות ליטוש אחורי נחשבות למתקדמות יותר מהעדשות בעלות הליטוש הקדמי המסורתי. בהצלחה,ניצן.
אני כבן 40 עברתי סדרת נתוחים בעין לתיקון היפרדות רשתית ואני באמצע תהליך מתמשך ראייתי חלשה ומעוותת. האם היפרדות רישתית נחשבת לנכות מבחינת החוק?האם אפשר כתוצאה מכך לתבוע את ביטוח לאומי?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הסרת משקפיים בלייזר ותיקון ראייה
בחר
בחר