"פריקס" - בהשראת סרטו השערורייתי של טוד בראונינג... הצגה ללא מילים!!! מרהיב וקסום לחובבי הקולנוע!!!!

" פ ר י ק ס " - - - הצגה ללא מילים, מיוחדת ומקסימה יום שישי 19/9/03 בבית מיומנה אז לאחר הצגת SOLD-OUT, ניתנות הזדמנויות נוספות לכאלה שאיחרו ולא הזמינו מקומות מראש. "פריקס" ב-19/9/03 יום שישי בשעה 22:00 ב- 20/9/03 יום שבת בשעה 21:30 ההצגה "פריקס" היא הצגה שהחלה את דרכה בסטודיו למשחק של יורם לווינשטיין, יצירתה של סיגל אבין בשיתוף השחקנים. הצגה שהיא חוויה תיאטרלית אכזרית וקסומה כאחד – בהשראת סרטו של טוד בראונינגס – "פריקס" 1932 המתעסקת בשאלה מיהו הפריק האמיתי – אנחנו או בעלי המום החריגים? סיפורו של גמד הנכלא לתוך קרקס, אליו מגיעים בני אדם שמשלמים ממיטב כספם לחזות בעיוותים של הטבע ובהתעללות בהם, כשהגמד מתאהב בלוליינית הקרקס היפיפייה, מתפתחת ביניהם מערכת יחסים אכזרית ובלתי אפשרית המובילה אל הסוף המפתיע! הרפתקה ויזואלית, בלי מילים, שלא תשאיר אותכם אדישים לרגע. ההצגה כשעוד הייתה בתוך כותלי בית הספר, נבחרה לייצג את ישראל בפסטיבל ITS היוקרתי באמסטרדם - פעם ראשונה שישראל משתתפת בפסטיבל זה. ההצגה אמורה לצאת לפסטיבל התיאטרון בווינה, פסטיבל MIME באנגליה, לברלין, ולאירלנד... ב-19/9/03 יום שישי בשעה 22:00 ב- 20/9/03 יום שבת בשעה 21:30 להלן ביקורות מהעיתונות: "... פנינה נדירה וייחודית... אחת ההצגות המרתקות שאפשר לראות כיום..." - צבי גורן, פורום YNET "...הצגת פולחן, מופע מעוצב ומתוזמן בברק והומור, בלי מילים..." - שרית פוקס, מעריב "...פנינה. שילוב מופלא של כושר המצאה ודמיון... איכות הזויה של סרט אילם... הפקה מוקפדת, כמעט מושלמת... במילה אחת בראבו.." - איתן בר יוסף, העיר "...הצגה מרשימה ויוצאת דופן על חריגים..." ציפי שוחט, הארץ "...אחת ההצגות הטובות שרצות בעיר...", בחירת המבקרים, TIME OUT "...אירוע תיאטרלי קסום..." - עידוא, דגן מעריב "...רוצו וגלו את סוד הקסם התיאטרוני..." - שי בר יעקב, 7 לילות "... הצגת השנה..." - יורם קניוק, ידיעות אחרונות. "... הצלחה מסחררת..." – קטרין ואן קוטן, ניו, אמסטרדם, הולנד. כרטיסים: "בית מיומנה" - טל': 03-6811787 "הדרן" טל': 03-5279797 פקס: 03-5186939 "בית מיומנה" - רחוב לואי פסטר 15 יפו וכמו שצבי גורן כתב בביקורתו: "...כל זמן שהיא קיימת כדאי בהחלט להיאבק על כל כרטיס."
f10.jpg

פריקס של בראונינג

בסרט של טוד בראונינג מוצגים אנשים שיש להם מומים אמיתיים, לכן הוא נאסר להקרנה כי היה ממש קשה לאנשים לרות מומים. גם בהצגה זאת יש מומים כאלה? איך הם מציגים את המומים? זה מעניין..

הכל עשוי באפקטים ויזואלים מרהיבים... ובשבילך גם תמונה.

בואי להצגה ולא תאמיני, ממש על פי הסרט... זוג גמדים איש ללא ידיים איש ללא יד תאומות סיאמיות מחוברות בגב חצי גבר חצי אישה מטורף ומהנה לחלוטיין טוכל זה ללא מילים! תבואי, נשאר מס' מצומצפ של כרטיסים שישי 19/9/03 בית מיומנה 03-6811787 הזמינו כרטיסים מראש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קולנוע
בחר
בחר