תחנת ממסר דרך אינטרנט

מצ"ב קישור לאתר שדרכו ניתן לכתוב טקסט באנגלית ומשם יתקשרו לנמען באנגלית. ניתן להתקשר למישהו בישראל באנגלית דרך תחנת הממסר בארה"ב וכל זה ללא תשלום. הקרדיט למוטי אולשוור שיידע אותי על שרות זה.אם יהיה שרות כזה בעברית בישראל אז המשיח כבר בא!
הנושא נעול

שאני אבין - אפשר להתקשר לממסר בארצות הברית ?

אגב - עד כמה שידוע לי - הממסר בארצות הברית לא מוכנים לטלפן לישראל. בכל מקרה תודה על הלינק הנהדר ! נ.ב. אולי נציע לסלקום משהו דומה ?

שירות ממסר כבר פועל בישראל בעברית דרך האינטרנט באמצעות סלקום

וגם מארה"ב מוכנים להתקשר לישראל בשירות ממסר שלהם, וזה נחשב לשיחת חוץ

שאני אבין - אפשר להתקשר לממסר בארצות הברית ?

אגב - עד כמה שידוע לי - הממסר בארצות הברית לא מוכנים לטלפן לישראל. בכל מקרה תודה על הלינק הנהדר ! נ.ב. אולי נציע לסלקום משהו דומה ?

שאני אבין - אפשר להתקשר לממסר בארצות הברית ? :RE

היי לארי, באתר זה אפשר לכתוב על מסך מסרים בכתב, בעזרת מקלדת במחשבך, שברצונך להעביר לנמען. בצירוף מספר טלפון נמען כמובן. ומוקדן/נית תרים עבורך טלפון לנמען וימסור לנמען מסרים שברצונך להעביר. כל זה רק באנגלית. ואכן ללא תשלום. ואצל מוקד סלקום, אתה שולח פקס למוקד ומוקד קורא את פקס ומתקשר לנמען ואחרי זה עונה לך תגובה של נמען. לא ידוע לי על איסור/סירוב/לא ניתן להתקשר לישראל ממוקד אמריקני. אם מישהו/י בישראל כבר ניסה בשירות זה ? הבדל בין ממסר ישראלי ולאמריקני היא שאצל מוקד אמריקני זה בזמן אמת, כלומר שאתה מתכתב עם מוקדן/נית בזמן אמת ומקבל תגובות מנמען (דרך מוקדן/נית) על מסך מחשבך. בעוד אצל מוקד ישראלי, סלקום, אתה שולח פקס ומחכה לתגובה שמגיעה לאחר זמן מה. ואם יש תיקונים אזי אתה שוב שולח פקס למוקד סלקום ומבקש לקבל הבהרה או לתקן וכיוצ"ב. עוד הבדל, אצל מוקד אמריקני ניתן להתכתב, לקבל תגובות באנגלית ובעוד אצל סלקום שפה היא כמובן בעברית. אם טעיתי במילים הנ"ל, נא תקנו אותי. תודה

שירות ממסר כבר פועל בישראל בעברית דרך האינטרנט באמצעות סלקום

וגם מארה"ב מוכנים להתקשר לישראל בשירות ממסר שלהם, וזה נחשב לשיחת חוץ

בדקתי את השירות

1. אין צורך בתוכנות מיוחדות. 2. פועל בזמן אמיתי, באנגלית בלבד. 3. צריך לתת מספר טלפון להתקשרות. אם תוך שתי דקות לא מוסרים מס' להתקשרות, השירות מתנתק. 4. מוכנים להתקשר לכל מקום, בתנאי שמקבל השיחה מדבר אנגלית. 5. כשנותן השירות כותב, אסור לכתוב באמצע - אחרת האותיות מתבלבלות. צריך לחכות שהוא יכתוב GA. 6. נותן השירות כותב בדיוק מה שהוא שומע ממקבל השיחה, ללא תוספות משלו. 7. בסיום השיחה כותבים SK. 8. השירות מומלץ למיומנים בלבד.

לא כזה מסובך.. זה טוב שילמדו להשתמש בשירות ממסר

וכל הכבוד לסוס הלבן על ההוראות :)

שאני אבין - אפשר להתקשר לממסר בארצות הברית ? :RE

היי לארי, באתר זה אפשר לכתוב על מסך מסרים בכתב, בעזרת מקלדת במחשבך, שברצונך להעביר לנמען. בצירוף מספר טלפון נמען כמובן. ומוקדן/נית תרים עבורך טלפון לנמען וימסור לנמען מסרים שברצונך להעביר. כל זה רק באנגלית. ואכן ללא תשלום. ואצל מוקד סלקום, אתה שולח פקס למוקד ומוקד קורא את פקס ומתקשר לנמען ואחרי זה עונה לך תגובה של נמען. לא ידוע לי על איסור/סירוב/לא ניתן להתקשר לישראל ממוקד אמריקני. אם מישהו/י בישראל כבר ניסה בשירות זה ? הבדל בין ממסר ישראלי ולאמריקני היא שאצל מוקד אמריקני זה בזמן אמת, כלומר שאתה מתכתב עם מוקדן/נית בזמן אמת ומקבל תגובות מנמען (דרך מוקדן/נית) על מסך מחשבך. בעוד אצל מוקד ישראלי, סלקום, אתה שולח פקס ומחכה לתגובה שמגיעה לאחר זמן מה. ואם יש תיקונים אזי אתה שוב שולח פקס למוקד סלקום ומבקש לקבל הבהרה או לתקן וכיוצ"ב. עוד הבדל, אצל מוקד אמריקני ניתן להתכתב, לקבל תגובות באנגלית ובעוד אצל סלקום שפה היא כמובן בעברית. אם טעיתי במילים הנ"ל, נא תקנו אותי. תודה

כן!

ניסיתי בעצמי! יצרתי קשר עם שני אנשים בישראל והם לא הבינו מאיפה נפלתי. הם חשבו שאני כעת באמריקה.... זה לא נכון שזה דורש מיומנות - מספיק ללמוד להשתמש בזה כמה פעמים ואז יודעים איך לנצל את השרות לטובתנו. כולי תקווה שסלקום תרים את הכפפה ותפעיל את השרות הזה דרך האינטרנט בהקדם. ידוע לי שזה עדיין בתוכניות.

אם תנצל את השירות לשיחות לישראל

הם עלולים בסופו של דבר לא להגיב למתקשרים מישראל לפי IP שלהם. שירות סלקום פועל אחרי רישום כדי למנוע אפשרות להטרדות, כי דרך המחשבה בישראל שונה מדרך המחשבה בארה"ב. בארה"ב תרבות החרשים מפותחת ולחרשים יש כבוד לתרבות שלהם, לא כמו בישראל.

סלקום

יכולים לעשות מסך להזנת שם וסיסמא לפני כניסה למסך בזמן אמיתי כמו בארה"ב, ולא יהיה ניצול לרעה. אני מבקש מאירגון "בקול" להעלות בפני "סלקום" את ההצעה כאן.

יכול להיות

אבל תמיד טוב שיהיה אתר כזה שנוכל לדבר עם חברים או ספקי שירותים בארצות הברית. עדיין זכור לי הטיול האחרון שלי לארצות הברית, שבו נאלצנו להזמין בתי מלון דרך הרשת או דרך מכרים שומעים.. אם היה לנו אז את האתר הזה - היינו יכולים לסדר זאת בקלות רבה

סלקום

יכולים לעשות מסך להזנת שם וסיסמא לפני כניסה למסך בזמן אמיתי כמו בארה"ב, ולא יהיה ניצול לרעה. אני מבקש מאירגון "בקול" להעלות בפני "סלקום" את ההצעה כאן.

חושב ש"סלקום" כבר מודעת לשירות און-ליין בזמן אמת. מידע בפנים.

היי, קראתי את רצונך לשירות בזמן אמת אך נדמה לי שסלקום חשבה על זה לפניך, לחצתי על לחצן "אודות השירות" (מצורף לינק) באתר עצמו (מצורף לינק גם). קראתי לעומקו ומה גליתי בסוף הודעה ? ואני מעתיק קטע אחרון מאתר לכאן לנוחיות: "בימים אלה נבחנת האפשרות לשלב בשירות פלטפורמות תקשורת נוספות כגון הודעות טקסט, (SMS), (בתשלום) כאשר אחד היעדים אליו חברת "סלקום" מכוונת הוא ניהול השירות On-Iine בצ'אט." אני מדגיש "ניהול שיחות on-line בצ'אט" זה אומר "זמן האמת" וזה מסביר הכל. אני חייב לציין שזה חלק מיעדים של סלקום שאליו היא שואפת, לפי דעתי אם כולנו נציין לטובה ואת רצונו שלנו להרחבת שירות לגם הודעות טקסט (SMS) וגם חדר צאט (שירות עם זמן אמת). ונעודד את סלקום אזי אולי סלקום תקצר את זמן להתחלת שירות זה, ותרחיב את השירות מוקד.

לא מדוייק

סלקום פועל לשימוש ב-SMS והשירות בארה"ב פועל על שיחה קולית בזמן אמת - הבדל של יום ולילה. יש לדייק לפני שמביאים ציטוטים, לכן פניתי אל אירגון "בקול" לקידום שיחה בזמן אמת. אם סלקום יתעקשו על שליחת הודעות ב-SMS, אפשר יהיה לעקוף אותם ע"י פניה לשירות הזה כדי שיתקשרו לישראל מהדלת האחורית. בטוחני שסלקום אינם רוצים זאת.

מה היא "ניהול השירות On-Line" אם לא בזמן האמת ?

מה היא "ניהול השירות On-Line" אם לא שיחה/שירות בזמן האמת ?

מה היא "ניהול השירות On-Line" אם לא בזמן האמת ?

SMS זה לא אונליין.. מחכים זמן מה לקבלת הודעות

אצלי באורנג מחכים לפעמים אפילו דקה עד שיש תגובה של SMS - כך שזה לא אינטרקטיבי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר