מה שלומכם חבר'ה ? מה חדש?

מה עשיתם בחול המועד פסח? אני שהיתי באילת 5 ימים נהדרים ומהנים חבל"ז , ביליתי עם חברים בדיסקוטקים , שרצתי עימם בים ובבריכות ולסיום קינחתי בים המלח :-) ומה עשיתם אתם? יאללה ספרו מעט ממה שעבר עליכם ?. זה טוב יותר מאשר לריב :-)
הנושא נעול
Anonymous

אחלה של חופש

לדני הסקרן.. שרוצה לדעת על החופשה של כולם..היית באילת.. יופי.. כמעט כל העם היה באילת.(לציון העם החרש), כולם בילו בכייף כולל אותי ובכל מקום לא משנה איפה אם רוצים שיהיה כייפי אז יהיה כייפי ותלוי בבן אדם שיודע לכייף כגון שאני מבלה בכיף ולא משנה המקום. אז יופי ששיתפת אותנו בחוויותיך.. להתראות ונשמח שתשתף אותנו איפה היית ביום העצמאות..:) ביי ביי
Anonymous

תודה רבה ;-) אין צורך בעוקצנות

לא רוצה , אל תספרי :-) .. איני מכריח אף אחד לספר :-)
Anonymous

מה שלומכם חבר'ה ? מה חדש?

מה עשיתם בחול המועד פסח? אני שהיתי באילת 5 ימים נהדרים ומהנים חבל"ז , ביליתי עם חברים בדיסקוטקים , שרצתי עימם בים ובבריכות ולסיום קינחתי בים המלח :-) ומה עשיתם אתם? יאללה ספרו מעט ממה שעבר עליכם ?. זה טוב יותר מאשר לריב :-)

וואוו... איזה בילוי! אני מה זה מקנא בך! \-:

אני את חצי מהחופש שלי בזבזתי על עבודה ואת החצי השני על הפרוייקט (עושה את המיליון הראשון שלי $$$ ) בזמן שאתה בילית לך באילת ובים המלח עם כל החתיכות מסקנדינביה. (-; טוב לא נורא , עוד מעט יבוא הקיץ ואז אפצה את עצמי על כל השעות בהן למדתי ועבדתי במקום להשתולל ולבלות כמקובל בגילנו. (-; מה גם שקניתי אוטו וזו ממש הקלה שאני לא צריך להיות תלוי באף אחד בשביל להגיע למקום כלשהו.ומה שהכי מעניין, ברישיון נהיגה שלי אין שום הגבלות בגלל היותי כבד שמיעה. P-B . (מראה פנורמית ממש מקלקלת את הנוף!) אחי, שיהיה לך בהצלחה בלימודים ופעם הבאה שאתה נוסע לבלות אל תשכח להזמין גם אותי. (-:
Anonymous

תודה רבה אחי :-)

אגב , אפילו אזמי אותך , אתה לא תטרח לבוא :-) היו המון מסיבות שלא טרחת לבוא :-( בכל אופן תשקיע בלימודים ותעשה את המיליון הראשון שלך :-) , רק אל תשכח להפריש לי אחוזים נכבדים :-)
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר