עליית מדרגה?

לפי פורום חוק ומשפט מותר לפרסם באינטרנט מסמכים הקשורים בעניין. שאפרסם מה בדיוק קרה בפורום החרשים באורט? (-; המתחזים מחכים רק לזה. בינתיים נשלח אותם ליללות של נועם רוטר (שחטף תביעה בגובה מיליון שקל על פרסום לשון הרע), שיבדקו מי מיילל יותר - הוא או הם D-: ולאהרון 33 - למה דווקא פתח-תקוה? אין עוד חרשים בארץ? מי שרוצה מספר פקס למונית, שייגש לתחנת מוניות ויקבל מספר פקס כמו שעשיתי.
הנושא נעול
Anonymous

הפרסום הראשון

אין צורך להירשם ואפשר להקליק על "כניסה ישירה" למעלה. אם שורות הטקסט מתבלבלות, ניתן להקטין את האותיות.
Anonymous

אוקספורד, אני מבין שאין לך כתובת או מספרי

פקס, אחרת היית מפרסם כאן.. אם יש לך, אנא פרסם בפורום הזה, זה חיוני לכל חרשים גרים בפתח תקווה וסביבה.. יום טוב לך, אהרון33
Anonymous

מה קרה לו?

מטריד אותו שאינו יודע משהו? מקומו בסכנה? כשהוא חושב ככה, הוא מתחיל לפלוט שטויות, כפי שעשה עם המתורגמניות, החיידק הטורף ו-T28. זה היו"ר של אח"א? אינני חייב לפרסם דבר. מי שרוצה מידע על נגישות, שיחפש (אין שם כלום. זה תפקיד היו"ר, לא תפקידי...)
Anonymous
15:32 14-04-2001|%%posterlink.0%%

הפרסום הראשון

אין צורך להירשם ואפשר להקליק על "כניסה ישירה" למעלה. אם שורות הטקסט מתבלבלות, ניתן להקטין את האותיות.

ועוד פרסום

צחקתי גם מאופן ההגשה וגם כי "הכל התחיל בגלל לינקים" D-:
Anonymous
01:32 15-04-2001|%%posterlink.0%%

מה קרה לו?

מטריד אותו שאינו יודע משהו? מקומו בסכנה? כשהוא חושב ככה, הוא מתחיל לפלוט שטויות, כפי שעשה עם המתורגמניות, החיידק הטורף ו-T28. זה היו"ר של אח"א? אינני חייב לפרסם דבר. מי שרוצה מידע על נגישות, שיחפש (אין שם כלום. זה תפקיד היו"ר, לא תפקידי...)

אוקספורד, אני מרחם עליך

שאתה לא משתתף פעולה ונותן מידע ברשותך. שיבושם לך, כולם יודעים למי יש עסק אתך. תהיה לי בריא אהרון 33
Anonymous

מה אני חייב לו בכלל D-:

Anonymous

אוקספורד, אתה לא יודע לענות לו?

אהרון33 תפס אותך במערומיך?! חה חה חה חה D-: D-:
Anonymous

עכשיו יש מישהו שנפל (או הופל) אפיים ארצה

וזה אינו אהרון, וגם לא מנהל הפורום. אותו מישהו תמיד היה נאיבי (-; חסכה לי...
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר