קראתי בעניין רב את הדיון הממצה על מכשירי שמיעה

כמה הערות בנושא: 1. רטיבות במכשיר - נכון שצריך להרחיק את המכשיר ממים, אבל זיעה לא כל כך משפיעה על המכשיר. אני, למשל, מזיע לא מעט בספורט או סתם ביום חם אך זה לא ממש משפיע על המכשיר שלי. 2. לגבי ספורט וריקודים - מעולם לא היתה לי בעיה במהלך פעילות כזו. אני משחק כדורסל, רץ, רוקד בחתונות, ואף פעם לא התנדנד לי המכשיר. 3. צפצופים - המכשיר שלי כמעט אף פעם לא מצפצף. הסיבות לצפצופים או התנדנדות המכשיר נובעות מכמה סיבות אפשריות: הצינורית שמחברת בין האוזניה למכשיר לא מתאימה לאוזן, כלומר היא צריכה להיות באורך מתאים כך שהמכשיר ישב טוב על האוזן. אם הצינורית אורכה מדי אז הגיוני שהמכשיר יתנדנד. סיבה אפשרית נוספת לצפצופים היא, אוזניה קטנה מדי על האוזן. כידוע לכולנו, האוזניה נוטה להצטמק במהלך הזמן יש להחליפה כל שנה. כאשר האוזניה קטנה מדי על האוזן, סביר להניח שיהיו צפצופים. מעבר לכך, מי שמחדש אוזניה בזמן אין שום סיבה שיהיו לו צפצופים. סיבה שלישית לצפצופים - ווליום גבוה מדי של המכשיר. אני, למשל, שם את המכשיר על הווליום האמצעי ולא על הגבוה ביותר אחרת זה מצפצף. בקיצור, אם תשמרו על כללים אלו אין שום סיבה שהמכשיר יצפצפף או יתנדנד. סיבה רביעית היא - תקלה מכנית במכשיר. במקרה כזה רק בדיקה ותיקון יעזרו... לגבי הרעיונות שהועלו כאן - כל רעיון מעשי יתקבל בברכה. למיטב ידיעתי, יש כבר שעון כזה לוויסות קול מכשיר השמיעה. יש לינק באתר של עידו גרנות לכתבה זו שפורסמה לא מזמן. בברכת פסח כשר ושמח לכל חברי הפורום!
הנושא נעול
Anonymous

הבהרה: עשיתי את כל הבדיקות שנועם הזכיר עבור אוזניה

בס"ד זה צפצף שהוליום היה מקסימלי. וכמה שהאוזניה טובה היא לו אוטמת את הארכפסת של האוזן ב 100%. חג פסח כשר ושמח לך ולכולם
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר