23:22 04-04-2001|%%posterlink.0%%

חרש הביוני החדש ? (-; נשמע פיצוץ (-:

כיוון של המכשיר עם שעון יד, הרמקולים+ משדר באוזנייה ומיקרופון עם כל הלוגיק (מיקרואלקטרוניקה) +משדר מוסתר בראש? לי אישית זה נשמע קשה ומסובך יחסית למימוש. אמנם הקליטה באזור הראש אמורה להיות יותר טובה אבל הטכנלוגיה של היום מאפשרת לקלוט מצויין גם אם המיקרופון יסתתר בתוך שעון יד. אני זוכר שבאחת ההצראות בהנדסת חשמל מ' למדנו מבנהשל מעגל חשמלי שמבטל את המשוב וזה לא מסובך כל כך. אני ממש לא מומחה באקוסטיקה אבל אני מאמין שאפשר לנטרל את רשרוש ורעשים ששומעים כאשר מכניסים את היד לכיס או משתפשפים עם המעיל.

אם היה אפשר לסנן רעשי רקע היו רב בעיות השמיעה

בס"ד נפתרות. זה הבעיה של מכשירי שמיעה (במיוחד אנולוגים)...
Anonymous

|night| וחג פסח כשר ושמח

Anonymous

אורטל שאלה כאן פעם אם אנחנו מעדיפים שיראו

את המכשיר או לא, ועוררה בשל כך דיון מעניין למדי. בתשובה לשאלתה אני יכול לומר חד וחלק שאני לא רוצה שיראו לי את מכשירי שמיעה שיש לי מאחורי האוזן ולאו דווקא בגלל האסטטיקה או היחס שאני מקבל מהסביבה. הסיבות הן בראש ובראשונה סיבות של נוחות ואני מדבר על מכשירי שמיעה מאחורי האוזן שרובנו מרכיבים כך או אחרת. אני מאוד שמח שאורטל גאה להרכיב את מכשירי השמיעה ושרואים אותם בבירור.יפה, אבל האם היא מרגישה בנוח אתם? אני למשל יכול לפרט לפחות שלוש סיבות שבגללן אני לא מרוצה מצורתן הנוכחית והבולטת. 1.) בקיץ אני מרבה ללכת לריקודים לטיניים וכל שעה אני חייב לייבש את המכשיר בטישו בכדי למנוע מזיעה לחדור פנימה. חוץ מזה ... בסיבובים חדים ומהירים למכשיר יש נטייה להתנדנד מצד לצד וזה ממש לא נוח. 2.) כולכם בוודאי נרדמתם עם מכשירי שמיעה פעם או פעמיים ומן הסתם כאב לכם כמה שעות לאחר מכן. אי נעימות שניתן היה למנוע אם הייתם מורידים אותם קודם אבל קורה... 3.) ולסיום קטע קצת אינטימי אבל חייבים לציין בכל זאת. בזמן המשגל למכשיר יש נטייה לצפצף לעיתים קרובות מדי מה שגורם לבחורה לחשוב פעמיים לפני שהיא מלטפת לי את הראש. כן אפשר להוריד מכשירי שמיעה אבל אם אני לא שומע כלום, לא עומד לי. נקודה. אני מאמין שאתם בעצמכם יכולים להמציא עוד כמה וכמה סיבות טובות למה המכשיר לא נוח ומעצבן. במסגרת הפרוייקט שלי אני מתעסק המון עם פרוטוקול אלחוטי חדש בשם bluetooth ופתאום צץ לי רעיון כל כך טריוויאלי שאפילו לא האמנתי איך בחברות שמייצרות מכשירי שמיעה לא חשבו עליו? למה לא לקחת את המכשיר ולחלק אותו לשתי יחידות נפרדות. האחת תהיה יחידה שמכילה רמקולים ומקלט גלי רדיו שיכנסו לתוך אוזנייה קטנה. יחידה שנייה תכיל את כל המיקרואלקטרוניקה הייחודית של מכשיר שמיעה כולל המיקרופון (רצוי חסין מים...כן יש כאלה היום) עם מקלט/משדר צמוד ותורכב בתוך... שעון יד! עם התפתחות הננוטכנולוגיה של היום זה באמת לא בעייה. היתרונות שיש לכך הם פשוט אדירים! א.) המחיר יופחת בצורה דרסטית כי הפעם יהיה צורך ביחידת מיקרואלקטרוניקה ושתי אוזניות עם רמקולים. ב.) מכיוון שהמכשיר יהיה חסין מים אפשר יהיה ללכת לים, לבריכה בלי שום בעייה ולא לפחד מכל נתז מים הנקרה בדרככם. ג.) כל החסרונות שתיארתי מקודם יעלמו כלא היו. ד.) בעתיד אפשר לשפר את הרמקולים בצורה כזו שלא יקלטו רק משעון יד המשולב אלא למשל יקלטו את הקול מטלוויזיה\רדיו או אפילו פלאפון סלולרי יכול להתממשק עם הרמקולים ולשדר ישירות לשם. ה.) ויתרון לא פחות חשוב ... המכשיר כמעט ולא יראה לעין וכל המתנגדים ליחס מיוחד יוכלו לנשום לרווחה. אני רוצה לציין שלא נכנסתי לצד הטכני של העניין אבל תאמינו לי שחשבתי על זה חודש שלם ואפילו דיברתי עם כמה אנשים שמבינים במערכות כאלה וזה בהחלט ניתן למימוש עם הטכנלוגיות של היום. אז שיהיה לכם קצת חומר למחשבה ותגידו אם הרעיון קוסם לכם אישית...

ברוך, נו באמת, הגזמת בתיאור בין מכשיר לבין החשק המ

Anonymous

גדול ברוך..

בואנה ברוך היה מאמר 10 הצחיק אותי עד מוות הקטע עם המכשיר במיטה וואלה באמת המכשיר מצפצף כמו סירנה שהאישה מלטפת את הראש וזה מעצבן לאללההההה...... תאמין לי הלוואי וימציאו עצב חדש לשמיעה ודי כבר עם המכשירים האלה... נמאסססססססס ולעניין הזה שאמרת שזה די מעצבן בקשר לריקודים ולזיעה על המכשיר אני איתך ב 100 אחוז צודק בכל מילה בקיצר החיים שלנו די מעצבנים ואנחנו לא צריכים עוד בעיות במיטה בגלל המכשיר שמצפצף..אז יאללה קדימה לעבודה ולמלאכה .. אני רוצה מכשיר חדש.. אייל נחש הצפע המהמם...
Anonymous

לברוך !

רציתי לומר לך שהרעיון שלך נשמע לי טוב.. אם כי הייתי מעדיף בכיוון של הביוטכנולוגיה , כי חבל"ז להחליף מכשירים כל כמה שנים.. חשבתי על המאמר ההוא ש-HOH WEBMASTER הביא... ולדעתי אכן הפתרון ההוא הכי טוב לכולם... מעין שתל קטנטן שמושתל בתוך האוזן עדיף יותר ממכשירים ... או משתל קוכליארי... אבל אם כבר אז הנה לך הצעה... אתה דיברת על 2 יחידות נכון? אז הנה לך הצעה .. במקום שתתקין את היחידה בשעון תתקין בתוך סיכות,משקפיים , או בתוך שרשרת... הנה לך רעיון , אם אנשים כבר עונדים אביזרי קישוט אז מדוע לא להשתמש בהם שיביאו תועלת?.. זה עדיף מלהתקין רק בשעון.... המון הצלחה לך!! מדוע שבפרוייקט שלך לא תעבוד על מכשיר כזה? לפחות הפרוייקט הזה יביא תועלת! (וגם רווח עצום מהצד) , אם להסתמך על מחקרים הקובעים ש-10% מהאוכ' הינם בעלי ליקוי בשמיעה מדרגה קלה עד חמורה... תחשב בעצמך מה הרווח בישראל , או אם כבר לחשוב בגלובאלי , ברחבי העולם... תהיה מיליארדר חה.. רק אל תשכח לתת לי אחוזים ;-)
Anonymous

Excuse me, but isnt' the digital hearing aid doing

exactly what you all were talking about - clearing out background noise and all that, in one appliance, no watches, hairpins or necklaces needed? I guess that digitals would beep in bed too...
Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר