פלא-טקסט: זמונית (ביפר) ופלאפון באחד.

לאילו שמחוברים לרשת פלאפון, ועדיין לא מכירים את השירות הנ"ל. רצ"ב הקישורית לפרטים נוספים. לקוחות סלקום ופרטנר מוזמנים לברר אצל ספקיהם בדבר שירות דומה עבורם. לכולנו ידוע ששירותי הביפר והאיתורית עשויים להתגלות כיעיל מאד בזמן חירום ולצורך קבלת הודעות שוטפות. כמו-כן, שירות ה"ביפר און-ליין" הישיר שמבטל את הצורך להזכיר לכולם את מספר המנוי שלך, גם הוא סידור מאוד נחמד. ואולם, ישנם רבים שמשתמשים בפלאפון לצורך דיבור והן לצורך ס.מ.ס, ויכולים להינות משירות נוסף של זימונית באותו המכשיר. ובמילים אחרות, כאשר לא תהיה זמין, או לא תענה כך וכך צילצולים, יינותב המתקשר אוטומטית למוקד המאוייש של פלאפון, ושם תירשם ההודעה שתשוגר בהקדם האפשרי למסך הנייד שלך. אחד היתרונות המשמעותיים מבחינת המשתמש הוא ההבטחה שההודעה אכן תקלט במכשיר. משום שבניגוד לביפר/איתורית שהינם חד-כיוונים, ולא משדרים שום אישור על קליטת ההודעה או אובדנה (במקרה של הימצאות במקלט או מרחב מוגן מלא קירות דחוסים בבטון או מתכת מסביב), הרי שפרוטוקול התקשורת הדו-כיווני של הס.מ.ס מובטח שהודעה תגיע בשלום לנמען או שהמערכת תנסה שוב שהנמען יהיה זמין. פרטים נוספים בכתובת למטה: http://www.pelephone.co.il/peletext/m_p_text.html
הנושא נעול
Anonymous

רעיון טוב מאד אך יקר מאד...

לשלם יותר משקל להודעה בנוסף לתשלום לבזק זה יקר מאד. וזה עוד לפני התשלום החודשי הקבוע! וכאן אני זורק "עצם" לאהרון33 - אולי שירות זה יכול להיכלל במסגרת הביפר חינם לכבדי שמיעה? מדובר בסופו של דבר באותו עקרון, ואם על ביפר יש מבצע מיוחד אז אולי גם שירות זה יוכל להיכלל המבצע הביפר?
Anonymous

לנועם... זה בידי פיקוד העורף

כשאני מביא להם רעיון חדשני והם פוסלים מיד ומסתמכים על מהנדסי צה"ל שביפר הוא מכשיר אמין ואילו פלאפונים יקרסו במצב חירום אמיתי (כי בזמן החירום צבא ומשטרה משתלטים על התדרים של פלאפונים) ולכן לא ניתן לשדר או לקבל הודעות.. זה בעייה.. לידיעתך. אהרון 33 נ.ב. אך אינני פוסל זאת, אנסה להביא להם ונראה מה תגובתם
Anonymous

הרעיון בבסיסו טוב אבל יש לי הרגשה שהנדיבות להעניק ביפרים ללא תשלום מלבד עלות התחזוקה הוא תוצאה של העובדה שכיום אין ביקוש לביפרים ואולי רוצים להיפטר מהם ולא חושבים על התועלת הממשית והיעילות של הביפרים ואני מקווה שזו שאני טועה ואין שום כוונה כזו באמת רק חומר למחשבה
Anonymous
13:09 02-04-2001|%%posterlink.0%%

רעיון טוב מאד אך יקר מאד...

לשלם יותר משקל להודעה בנוסף לתשלום לבזק זה יקר מאד. וזה עוד לפני התשלום החודשי הקבוע! וכאן אני זורק "עצם" לאהרון33 - אולי שירות זה יכול להיכלל במסגרת הביפר חינם לכבדי שמיעה? מדובר בסופו של דבר באותו עקרון, ואם על ביפר יש מבצע מיוחד אז אולי גם שירות זה יוכל להיכלל המבצע הביפר?

צודק!

אתם יודעים , עדיין ברשותי מכשיר סמסונג 411 של חברת פלאפון , אם כי מזה זמן רב איני משתמש בו , אך בתק' שהשתמשתי בו זה היה בעיקר כדי שיוכלו להשאיר לי הודעות כתובות , ע"י כך שמתקשרים אליי ואחרי כמה צלצולים זה עובר למוקד ושם משאירים לי הודעה.. יש לציין שהשירות הזה עלה לי כסף רב.. באותה תק' חברת פלאפון הבטיחה לי ולעוד רבים מחבריי שלאחר כמה חודשים היא תפעיל שירותי SMS דו כיווניים בכך לא יהיה צורך בשירותי המוקד... כתוצאה מכך אני ורבים חבריי החזקנו את המכשיר.. מתוך תקווה שאומנם ההבטחה תוגשם , לארח שנה ומשהו כשההבטחה לא מומשה , התרגזנו ופנינו לחברה .. מה ענו? שבמכשירים האלו לא ניתן לקיים קשר דו כיווני!! שאלנו אותם מדוע במכשיר יש אפשרות לשליחת SMS (אם כי האפשרות אינה פועלת) וגמגמו... כתוצאה מכך החלטתי לעבור לחברת אורנג' וקניתי פלאפקס שממנו אני מרוצה עד היום ... כי אין צורך בצד שלישי לקיום תקשורת.. לקח שאפשר ללמוד פה ... לעולם אל תאמינו להבטחות של אף אחד אלא תבדקו היטב אם ההבטחות שלו כתובות בחוזה... אחרת תצאו נדפקים..
Anonymous

לדעתי יש לך בהחלט עילה לתביעה!

אפילו אם הם משתמשים לכאורה ב"נציג" ש"אינו מבין כלום", הרי שניתן בהחלט לחייב את פלאפון בכך, שהרי הוצאת כסף רב על סמך הבטחות השווא שלהם. אם תארגן קבוצה של אנשים, בהחלט תוכל לעשות תביעה ייצוגית!
Anonymous

לערני ודני

מישהו פנה אלי בטענה די דומה כנראה אחד ממכם מהקבוצתכם של דני,אשר קנו פלאפון סמסונג. פניתי אל חברה מוטורולה בשאלה והם מוכנים להחליף לפלאפון אחר שיכל לעבוד בהודעות SMS ללא תשלום. לידיעתכם! אהרון 33 נ.ב. זה היה לפני כ4-5 חודשים.. אינני יודע האם הצעה עדיין בתוקף
Anonymous

לאהרון - אם כן הנני זורק את הכפפה!

ברר איפה שביררת ועדכן אותנו.
Anonymous
20:30 02-04-2001|%%posterlink.0%%

הרעיון בבסיסו טוב אבל יש לי הרגשה שהנדיבות להעניק ביפרים ללא תשלום מלבד עלות התחזוקה הוא תוצאה של העובדה שכיום אין ביקוש לביפרים ואולי רוצים להיפטר מהם ולא חושבים על התועלת הממשית והיעילות של הביפרים ואני מקווה שזו שאני טועה ואין שום כוונה כזו באמת רק חומר למחשבה

"חומר למחשבה"

מעיד על חוסר בטחון מצד הכותב/ת, וחבל
Anonymous
23:01 02-04-2001|%%posterlink.0%%

לערני ודני

מישהו פנה אלי בטענה די דומה כנראה אחד ממכם מהקבוצתכם של דני,אשר קנו פלאפון סמסונג. פניתי אל חברה מוטורולה בשאלה והם מוכנים להחליף לפלאפון אחר שיכל לעבוד בהודעות SMS ללא תשלום. לידיעתכם! אהרון 33 נ.ב. זה היה לפני כ4-5 חודשים.. אינני יודע האם הצעה עדיין בתוקף

כאילו שההצעה היתה מתקבלת כעת...

כי רוב החרשים כבר עברו לאורנג' ... אז מה יעשו אלו שיקבלו פלאפון חדש ברשת פלאפון? ידברו עם עצמם?..
Anonymous

אם כך אין ברירה...

כל אשר נותר הוא להמתין לאיחוד (המיוחל כמעט כמו ימות המשיח) של החברות ומשלוח SMS מחברה לחברה חופשי, בדיוק כפי שהיה עם הכספומטים.
Anonymous

ואיפה התביעה הייצוגית שהוא הציע D-:

Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר