בעיות קשב וריכוז מאז ומעולם

אני בן 32, כמעט כל חיי אני נתקל בקשיים בהשתלבות, אם זה בי"ס, צבא, אוניברסיטה עבודות שונות וכו'.
בכל מקום אמרו לי שאני לא מממש את הפוטנציאל שלי ואפילו עברתי מבחן IQ לפני אי אלו שנים וקיבלתי תוצאה גבוהה ( 130 ).
בתיכון עברתי כ4 בתי ספר שונים!!! ואילו כיום, אני לא מצליח להשתלב בשום עבודה.
בעבר, אובחנתי כסובל מבעית קשב וריכוז אך זה היה לפני כ 15 שנה, מה גם שאני מתאר לעצמי שדברים השתנו מאז.
הציעו לי ללכת להבחן במבחן דידקטי על מנת למצוא בעיות כאלה או אחרות.

אני גם רוצה לעבור לחו"ל וללמוד שם תואר כלשהו, האם כדאי לי להכין את עצמי לפני מבחן טופל?

אם אתה מחפש מקום לאבחון, אני מציעה לך ללכת לפסיכיאטר שמומחה בהפרעת קשב וריכוז, שיעשה אבחנה מבדלת וישלול דברים אחרים.

הבעיות שאתה מתאר קשורות להפרעות קשב וריכוז, ויש לי חדשות בשבילך, הן ניתנות לטיפול!

אני עברתי אימון אישי שנתן לי את הכלים להתמודד עם הבעיות שאתה מתאר, ואני ממליצה לך בחום. אימון הוא לא טיפול פסיכולוגי. הוא הרבה יותר פרקטי. לא חופרים לך בילדות ובמערכת היחסים שלך עם אמא שלך, אלא נותנים לך כלים להתמודדות עם בעיות חברתיות, עוזרים לך להתחבר להצלחות שלך, להאמין בעצמך, לאהוב את עצמך! נותנים כלים להתמודדות עם בעיות בארגון והתארגנות, בכעס... בקיצור, כל מה שאתה מכיר מהחיים שלך....

מה שחשוב הוא שתמצא מאמן שמתמחה בהפרעת קשב ותבקש תעודות!! לא ללכת לחפרים שלמדו יומיים וקיבלו תעודה...

בהצלחה

קרן

על מה מדובר? איזה סוג של אימון אישי?

אני סובל מהפרעת קשב וריכוז. אובחנתי בגיל 50, לפני שלוש שנים, ומאז משתמש מאז בריטאלין ששינה לי את החיים.

ההשפעה כל כך חיובית, שזה מדהים. כמו רבים שאובחנו בגיל מאוחר, לא הבנתי עד כמה אפשר לחיות בלי הריטאלין עד שהתחלתי להשתמש והגעתי למינון הנכון.

אבל יחד עם זאת, אם ישנה שיטה להתמודד על התופעה שלא בעזרת כימיקלים, אני מעדיף.

באיזה שיטה מדובר? מי הוא המאמן שעוזר לך?

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

שלום לך,

אבחון דידקטי הוא כלי חשוב ומשמעותי. אני ממליצה לחלק גדול ממטופלי המבוגרים

שמעוניינים ללמוד לעבור אותו. את התועלת מתוצאות המבחן ניתן להפיק רק אם יש

מי שיוכל להסביר לך אותן ולהירתם לסייע לך על פי ההמלצות.

בארץ ישנם מוסדות להשכלה גבוה שדורשים אבחון פנימי.

לבסוף: TOFL הוא מבחן של מיומנויות שפה.

קשה מאוד לשפר ציון על ידי מעט למידה לפני, אלא אם כן אתה חושב במונחים של קורס.

בהצלחה,

עינב

עינב קשר,פסיכולוגיה .M.A, מומחית בפסיכוטרפיה קוגנטיבית התנהגותית (CBT). 

מומחית בטיפול בהפרעות חרדה, משברי חיים וזוגיות, מומחית בטיפול בהפרעת קשב וריכוז.

www.einav-kesher.co.il 

לי לא הייתה חוויה טובה עם ריטלין. ממליצה על אלטרנטיבות אחרות.

ליאורית

http://www.studio-liorit.co.il

סטודיו ליאורית - סטודיו מקצועי המתמחה בצילומי הריון, צילומי ילדים, צילומי משפחה וצילומי תדמית

כנסו להתרשמות : http://www.studio-liorit.co.il

באותו הקשר, יש הרצאה בחודש הבא של יאיר ניצני בסניף מזרחי טפחות בפתח תקווה, הוא מדבר בה על הקשיים שלו בתור ילד והורה שסובל מבעיות קשב וריכוז. ההרצאה בחינם בפתח תקווה. צריך להרשם מראש כדי לשמור מקום. אפשר לקרוא כאן את פרטי ההרצאה והמיקום המדוייק

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר