אפשר לאבחן גם מבוגרים?

אני הייתי מעוניין לדעת על מקום לאבחון וטיפול. אף פעם לא אובחנתי למרות שתמיד ידעתי שאני צריך. היום זה פוגע לי מאוד בקריירה, אני עובד עם מחשבים וזה מקשה עליי עד כדיי כך שאני דואג שלא אעבד את מקום עבודתי. אם יש מקום בו אפשר לאבחן ולטפל אני אשמח לדעת.

אבחון ADHD למבוגרים

שלום שלומי, אין ספק שהפרעת קשב מקשה מאוד על החיים האישיים והקריירה. חשוב מאוד לאבחן ולטפל בכל גיל לצורך אבחון, ניתן לפנות, דרך קופה"ח שלך לפסיכיאטר או נוירולוג עם התמחות בהפרעת קשב של מבוגרים. שים לב לא לפנות לאנשי מקצוע בלי התמחות ספציפית בהפרעת קשב אחרי האבחון הראשוני ישנם מספר שלבים נוספים, בעיקר טיפול תרופתי וייעוץ רגשי. תתחיל באבחון וחזור לכאן, אשמח להתעדכן. בהצלחה, עינב קשר פסיכולוגיה M.A.פסיכוטרפיסטית מומחית בטיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT)ו ADHD 050-6555121

עינב קשר,פסיכולוגיה .M.A, מומחית בפסיכוטרפיה קוגנטיבית התנהגותית (CBT). 

מומחית בטיפול בהפרעות חרדה, משברי חיים וזוגיות, מומחית בטיפול בהפרעת קשב וריכוז.

www.einav-kesher.co.il 

האמת שאני מצאתי מקום

מאוד טוב שאני מאוד מעריך את האנשים שם, תומכים ומבינים. המקום נקרא 'דרך מהו"ת' והתחלתי שם קורס מאוד אינטנסיבי. עשו לי אבחון מצאו את הבעיה ועכשיו אנחנו עובדים על איך לתקן אותה. מאוד ממליץ בחום ובאהבה למי שצריך אבחון ומי שרוצה לטפל בבעיה... בכל מקרה זה אף פעם לא מאוחר מידי שנה הבאה אני מתכנן להתחיל ללמוד לתואר וכנראה שהייתי זקוק להרבה זמן כדיי להחליט את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר