קונצרטה

בני בן 12 מקבל ריטלין מכוון שהוא לומד עד שעה 16:00 הנירולוג החליט לתת כדור בשם קונצרטה,האם לדעתכם יהיה שינוי לטובה, בהתנהגות, הילד סובל מבעיות חברתיות, מציקן, משקר, והאם להרפות ממנו לגבי שעורי הבית, הוא יודע את החומר הנלמד, אבל מערים עלינו קשים , כל הזמן אנחנו מסביבו , הילד מוגדר בעל יכולות שהן ב-40% מעל גילו, היינו שמחים לדעת איך להתנהג במצבים כאלו?

קונצרטה

הבן שלי כיום בן 16 , שנים היה לוקח ריטלין 20 מ"ג, לאחר זמן מה לא חש בטוב בעקבות הריטלין ועברנו לקונצרטה, השינוי הוא שהקונצרטה מחזיק ליותר שעות מהריטלין, ובהתחלה בני הרגיש בהרבה יותר טוב. בכל מקרה כיום כבר חלפו שנתיים ובני החליט על דעת עצמו שאינו מוכן לקחת שום כדור, החליט שזהו הגוף שלו והוא מחליט, האמת שהייתי מזועזעת, לא ידעתי איך להגיב, אבל החלטתי להרפות ממנו ואכן הופתעתי, הוא לומד בתיכון מקצועי, השתלב מצוין ומצליח גם ללא הכדורים. בהחלט היום אני יכולה להגיד שהכדורים הללו הינם ר ע ל !!! בהצלחה.

ריטאלין לסוגיו אינו פותר הכל

ואנו יודעים כי להפרעת קשב וריכוז נלוות הפרעות אחרות לעיתים .על פי תאורך ישנה הפרעה התנהגותית שיש לטפל בה בנוסף לטיפול התרופתי ספציפי בקשב וריכוז. הטיפול הנוסף יכול להיות סוג של טיפול התנהגותי כמו "לווי אישי" יתכן שתדרש תוספת טיפול תרופתי נוסף לריטלין ולעיתים נדרש גם טיפול פסיכותרפי מעמיק יותר. יש להתייעץ עם פסיכיאטר ילדים המתמחה בתחום ולא לתלות את כל השינויים רק בטיפול על ידי ריטלין. (קונצרטה הינו סוג של ריטלין). מצטערת אם אכזבתי והארכתי מעט את הדרך ד"ר מיכל לוסטיג

היי רון, המקרה שלך נשמע לי מאוד מוכר והבנתי שזה לא משהו שקרה רק לך. 
בכל מקרה, בכל מה שקשור להתנהגות ילדים, הייתי ממליץ לך לפנות לבעל מקצוע מהתחום, ייעוץ מקצועי תמיד יכול לתת מענה טוב יותר מאשר התייעצות בפורום, אני מאוד ממליץ על הקליניקה הזאת: 
http://mala.co.il/hebrew-----Psychotherapy_Counseling.html

בהצלחה ורק בריאות. 

מי בכלל חושב שכדורים תרופתיים כימיים הם טובים לבריאות או טובים לגופנו לאורך זמן ואין להם תופעות לוואי?
ריטלין וקונצרטה הן למעשה נגזרת של סם הקוקאין וכן המבנה המולקולרי שלהם זהה. רק שהקונצרטה השפעתה לאורך זמן רב יותר הואיל והיא עשויה בטכנולוגיה מתקדמת יותר. בשחרור איתי ולסירוגין של החומר הפעיל.
אז מה לעשות? אפשר לשנות אורח חיים ויש מוצרים טבעיים מצוינים שמסייעים במקרים של הפרעות קשב וריכוז עם או בלי היפראקטיביות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר