אישור-הכרה 12 שנות לימוד

הנני ילידת 1952. שם משפחתי בנעורי שושני. ת.ז. 51552438.סיימתי 12 שנות ללא תעודת בגרות לימוד בר"ג בבי"ס פרטי "רביבים". התעודה של י"ב אבדה לי(יש בידי את התעודה של י"א). פניתי לעירית ר"ג (משרד החינוך הפנה אותי) אך אין בידם מאגרים של בתי ספר פרטיים. הומלץ לי לפנות למשרד החינוך. נאמר לי כ קיים תהליך של הצהרה על סיום 12 שנות לימוד וקבלת אישור מתאים. בימים אלה אני לומדת יעוץ-מס, כדי לגשת לבחינות אני זקוקה לאישור האמור. אודה על תשובתכם בהקדם. בתודה מראש ובברכת חג שבועות שמח מלכה שני
Anonymous

אישורי השכלה תיכונית

שלום שני עלייך לפנות, בכתובים, אל היחידה לאישורי השכלה תיכונית, בצירוף צילום תעודת הזהות שלך וכן מסמכים המעידים על השכלה כגון:קורסים, ציוני בחינות בגרות (אם ניגשת לחלק מן הבחינות). הכתובת: היחידה לאישורי השכלה תיכונית משרד החינוך רח' כנפי נשרים 22 ירושלים לשם קבלת פרטים נוספים את מוזמנת לפנות אל היחידה האמורה, באמצעות הטלפון שמספרו: 02-5601371/2, בין השעות 0800-1230. בברכה אתי
Anonymous

שלום. 

אם מכיתה ט עד כיתה יב למדתי בביהס ממשרד התמת ויש לי רק אישור מביהס על כך שלמדתי אצלהם בין השנים הנל ואת הציונים של המחנים שניגשתי אלהם אך נכשלתי במתמטיקה וטוענים שאיני זכאית לתעודת גמר בגלל זה. איך אני מוציאה אישור השכלה שסיימתי 12 שנות לימוד? משרד התמת מוסרים שיחזרו אליי עם פרטים אך לא חוזרים וככה כל יום כשאני פונה אלהם. האם משרד החינוך יכול להנפיק לי את תעודת ההשכלה שלי?

שלום

אני למדתי מכיתה י' ועד י"ב בבי"ס טכני של ח"א.

איבדתי את כל התעודות ואישורי לימודים. לא נותר זכר.

למי אני אמורה לפנות על מנת לקבל העתק תעודה או אישור לימודים של סיום י"ב שנים.

השנים בהם למדתי בטכני הם 1979-1981 (3 שנים)

שלום

אני למדתי בשנים 1978-1980 ט' י' בתיכון מקיף ד

1981- יא' באורט

1982- יב' בית הפקיד

כל המסמכים אבדו לי ליפני מספר שנים ומעולם לא הזדקקתי להם

היום זקוק לאישור 12 שנות לימוד וכל המוסדות בהם למדתי לא קיימים 

מה עלי לעשות למי לפנות?  תודה מראש

בעלי  לא סיים 12 שנות לימוד ואין לו בגרות מלאה 

הוא עכשיו רוצה  להשלים את זה  אך אין לו דרך ואפשרות ללכת למוסד כמו מכלל  לעשות את זה (מתנגש עם שעות העבודה )

האם יש  דרך או אפשרות לעשות זאת באופן עצמאי ללמוד לבד   ולגשת לבד לבגרויות או שחייב להיות מקושר לאיזה גוף שמפנה אותך לכל המבחנים האלו ?

תודה emo_01.png

שלום אזיזקה בעלך יכול ללמוד לבד לבגרויות הוא רק צריך לקנות ספרים ולדבר עם בית הספר לגביי מועדי בחינה ומיקוד של המבחנים 

בהצלחה!

היי היכן אני יכולה לקבל אישור על שנות הלימודים שלי בגנים.בתי ספר....צריכה הוכחה שלמדתי בארץ 

שלום אני סיימתי 12 שנות ויש את התעודה ורצתי להתגייס משטרה במשטרה אמרו לי שאני צריך לשלוח למשרד החינוך לעשות הכרה 

20170619175535363_0001.pdf
הערה לקובץ
(32.87 KiB) עדיין לא הורד

שלום! אני סיימתי תיכון ולמדתי באוניברסיטה שנתים בחו"ל. לצורך קבלה לעבודה אני צריכה אישור על 12 שנות לימוד, תעודת סיום תיכון אינה נמצאת בידי. האם אישור אקדמי של אוניברסיטה יכול להיות תחליף לזה?

שלום!

שמי ויקטור כיום אני בן 54 ועומד להיקבל למישרה בחברת החשמל בעזרת השם רק מה שחסר לי לשם כך את אישור ה 12 שנות לימוד שלי.

אצלי זה קצת בלגן סיימתי את י'א בהדסה נעורים וביגלל שהייתי בגיל לצאת לצבא לא הישלמתי י'ב אבל בתוך השירות הצבאי שלי הישלמתי שנת לימודים באורט רמת גן במקצוע נגרות רהיטים ואמרו לי בזמנו שהשנה הזאת משלימה לי את ה12 שנות לימוד מעיין עכשיו לקחת את האישור?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כל מה שרציתם לדעת על מערכת החי
בחר
בחר