28.05.04 | 01:10
הקאות
אני כבר הרבה זמן מקיאה ורציתי לשאול אם זה גורם נזק (אבל באמת אל תגידו לי סתם כדי שאני אפסיק להקיא) ודבר שני אמרו לי שכל החומרים שמשמינים מהם כבר נספגים בגוף לפני שמספיקים להקיא אז רציתי לדעת אם זה נכון ואם כן אז איך זה שאנשים מרזים מהקאות?
28.05.04 | 16:01

אשכול בנושא.

היי , לא כתבתי כאן כבר המון זמן, אבל היה לנו לפני כמה חודשים דיון קטן בנושא , אולי כדאי שתקראי אותו... http://community.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&id=8621028 אם תרגישי צורך לדבר, את מוזמנת לפנות אלי במייל. אלון.
28.05.04 | 16:45

לא מרזים מהקאות מרזים מזה שלא אוכלים וזה לצערי כבר אנורקסיה

תאמיני לי זה לא המתכון להרזיה את צריכה לעשות דיאטה מבוקרת כי אז תיכנסי למעגל של הרעבה זלילה או הרעבה שהיא אנורקסיה אל תהמרי על זה תלכי לדיאטנית לפני שיהיה מאוחר מדי
28.05.04 | 18:53

אני חייב להודות שאני מקנא

מישהי שאני מכיר , עשתה לא מזמן דיאטה. דיאטה מאוזנת, עם מעקב של תזונאית. אז כן , זה לקח לה יותר זמן ממה שלקח לי (בזמנו). אבל היא לעומת זאת , לא הגבילה את עצמה יותר מדי, גם לא קרעה את עצמה בכושר. המשיכה את חייה כרגיל , נהנתה בהם. עכשיו , לא רק שהיא נראת נהדר, היא גם אוכלת פחות או יותר כמו אדם רגיל , וגם לא מגבילה את עצמה בדברים שמתחשק לה. החיים של נמשכים כרגיל, והיא מאושרת ומחוברתת. אצלי לעומת זאת, החיים נעצרו לפני כמה שנים. וגם עכשיו, אחרי שהעניינים טיפה נרגעו , אני מתחיל להבין שהם לא סתם נעצרו , הם נהרסו. אז מה נתן לי חוסר הסבלנות ההיא? הרי הכל התחיל מזה שדיאטה מאוזנת היא "איטית מדי" , היא "לא מספיק טובה"... והרי "לי זה לא יקרה" נכון? אפשר גם להגיד שעל כל חודש עודף שהיא עשתה דיאטה יותר ממני , אני העברתי חצי שנה של ה.א . ממש משתלם.
29.05.04 | 19:16

הקאות

אני כבר הרבה זמן מקיאה ורציתי לשאול אם זה גורם נזק (אבל באמת אל תגידו לי סתם כדי שאני אפסיק להקיא) ודבר שני אמרו לי שכל החומרים שמשמינים מהם כבר נספגים בגוף לפני שמספיקים להקיא אז רציתי לדעת אם זה נכון ואם כן אז איך זה שאנשים מרזים מהקאות?

בקשר להקאות

תראי מתוקה אני בעסק של ההקאות כבר 8 שנים, החיים שלי נהרסו בגלל זה היום אני בת 23 ואני תקועה ולא יודעת איך אני ממשיכה הלאה וזה כבר לא משנה אם אני רזה כי אף פעם זה לא מספיק וגם הדרך שבה אני רזה היא שיקרית הריי, כי מבחוץ אולי אני ניראת טוב מבפנים הכל על הפנים . מציעה לך להפסיק הקאות באמת הורסות ואוכלות את הגוף מבפנים. אם זאת הייתה דרך בריאה להרזות אז כולם היו מקאים זאת דרך להרס נפשי ופיזי תתעוררי לכי לדיאטנית טובה +פסיכולוגית ותעזרי לעצמך להחלים כמה שיותר מהר נקודה סוף.
29.05.04 | 20:52

אני חייב להודות שאני מקנא

מישהי שאני מכיר , עשתה לא מזמן דיאטה. דיאטה מאוזנת, עם מעקב של תזונאית. אז כן , זה לקח לה יותר זמן ממה שלקח לי (בזמנו). אבל היא לעומת זאת , לא הגבילה את עצמה יותר מדי, גם לא קרעה את עצמה בכושר. המשיכה את חייה כרגיל , נהנתה בהם. עכשיו , לא רק שהיא נראת נהדר, היא גם אוכלת פחות או יותר כמו אדם רגיל , וגם לא מגבילה את עצמה בדברים שמתחשק לה. החיים של נמשכים כרגיל, והיא מאושרת ומחוברתת. אצלי לעומת זאת, החיים נעצרו לפני כמה שנים. וגם עכשיו, אחרי שהעניינים טיפה נרגעו , אני מתחיל להבין שהם לא סתם נעצרו , הם נהרסו. אז מה נתן לי חוסר הסבלנות ההיא? הרי הכל התחיל מזה שדיאטה מאוזנת היא "איטית מדי" , היא "לא מספיק טובה"... והרי "לי זה לא יקרה" נכון? אפשר גם להגיד שעל כל חודש עודף שהיא עשתה דיאטה יותר ממני , אני העברתי חצי שנה של ה.א . ממש משתלם.

היי אלון

אתה הרי יודע שזה לא נכון הרי הפרעות האכילה שלנו הן רק סימפטום לבעייה הרבה יותר עמוקה ואם לא היית מדרדר את עצמך לאנורקסיה ולהקאות הרי היית מגיע לצןרה אחרת של הרס עצמי. ומן הסתם רובינו לא היינו חיות חברתיות מלפני כן . ההפרעה רק גרמה להקצנה של מצב דפוק שהיה כך מקודם. כך שאל תאשים את עצמך שלו עשית דיאטה מאוזנת הכל היום היה בסדר היית מוקף חברים ןחי חיים בריאים ומאושרים. זה היה פורץ מכיוון אחר. וחוץ מזה הרי הרצון שלך להיות רזה לא הסתיים ברזה נורמלי אלא רזה אנורקטי כך שזו לא שאלה של איזה סוג דיאטה בחרת. גם אני קיללתי את היום שבו התחלתי להקיא כאילו שזה גרם להכל אם לא הייתי מקיאה הייתי בטח פוגעת בעצמי בצורה אחרת. האמת היא שאני האחרונה בעולם שממליצה על ספרים שמספרים על ה.א . אבל הספר הכי אמיתי וכן שקראתי בנושא היה "מבוזבזת" של מאיה הורכנברג. אני יודעת שאתה האחרון שצריך להמליץ לו ובטח מכיר כבר הכל אבל אם לא קראת אז שווה! שלך קט'
30.05.04 | 00:39

לא מסכים כלכך...

זה נכון שלא מתתי על עצמי לפני זה , אבל אחרי שבחנתי את מה שקרה לי בשנים האלה, ואחרי שהצלחתי לבודל את שני הגורמים העיקריים לזה ,אני יודע שאם הייתי עושה את זה לא בצורה כזו זה לא היה קורה. זה לא היה הרס עצמי או הרצון להרס עצמי (כמו בחלק מהמקרים של ה.א) , פשוט אחרי שכבר קיבלתי את ההחלטה להוריד משקל סוףסוף, זה פשוט עשה בצורה כזו בגלל שילוב של חוסר סבלנות, פרפקציוניזם ועוד כמה דברים שכאלה. אחרי שכבר נשאבים לתוך זה , שאר הדברים הם כבר משותפים לכל המקרים של ה.א. זה לא אומר שאם הייתי עושה משהו מאוזן הייתי פתאום מתחיל לאהוב את עצמי או משהו כזה. למרות שבהתחשב בסיבה בגללה זה התחיל , זה מאוד יכול היה לקרות. דבר שני , אני לחלוטין לא שולל את זה שבגלובאלי ה.א היא סימפטום , אבל מטרת ההודעה ההיא הייתה להראות שדיאטה קיצונית לא תשרת את המטרה לשמה עשו אותה. דבר שני , תפתחי מייל.
30.05.04 | 00:40

תפתחי מייל.

30.05.04 | 01:05

פתחתי.... ושוב סליחה ....

30.05.04 | 16:59

הקאות

נו באמת....

מה קורה לך יקירתי? חוץ מדברים רעים שזה עושה לגוף שום כלום. 1. נשירת שיער 2. מצבי רוח משתנים 3. חוסר בויטמינים 4. יכול לגרום להתקף לב????- הידעת 5. השיניים- החומציות הורסת את השיניים 6. ולשאלתך האם נספג האוכל - אז כן לצערי שמעתי זאת מרופא קבוצת תמיכה מעניינת אותך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר