תה טיבטי ומשלשלים, מה התופעות לוואי?

הי... כולם רושמים פה על כמה המשלשלים לא בריאים וגורמים לתלות במעיים... מה זה אומר בכלל? אני "ספצית" בכל מה שקשור לתופעות לוואי לגבי הקאות כי זה מה שאני עושה... ותמיד ראיתי את המשלשלים כמשהו שהוא יחסית בסדר, וכך גם לגבי תה טיבטי... מישהו יכול להסביר לי את התופעות לוואי של זה... כי אני יודעת בתוך תוכי שזה לא ממש בריא אבל אני מעדיפה את זה מאשר להקיא כל הזמן... ומשכנעת את עצמי שזה יותר בריא... נראה לי אני צריכה הסבר כדי להבין שזה כמו הקאות...

למה להסתכן כשיש מוצרים אחרים בטוחים יותר

חחח...טוב, זה יהיה קצת בוטה...

תלות מעיים בפירוש חופשי אומר שפשוט לא תוכלי לחרבן בלי לקחת משלשל, וזה לא שתישארי באותו המינון, כל הזמן תצתרכי להגדיל כי הגוך או ליתר דיוק המעיים שלנו מסתגלים למנה (בידיוק כמו שנרקומן מתרגל לסם ) וזה מפסיק להשפיע, אז צריך משהו חזק יותר.... בנוסף, זה גורם לתופעות כמו גזים(אבל לא קלים כאלה, משו רציני), התנפחות הבטן, בחילות, הקאות ועוד ועוד...צריכה דוגמא: הכרתי אישה שהיה לה כיב כיבה שנרפא לפני כמה שנים והיה איזה אירוע שבישבילו היא רצתה להרזות מהר ולכן ניסתה תה טיבטי, תוצאות-כיב הכיבה הותיק חזר תוך שבועיים המצב חמור יותר מפעם קודמת... בעיות אפילו יותר רציניות: כשאת משלשלת את לא מאבדת רק אוכל אלא גם מינרלים ומלחים חיוניים שבלעייהם הגוף לא מתפקד וגם עלול פשוט להתמוטט ולמות(במצב קיצוני)...קצב חילוף החומרים כבר לעולם לא יהיה כמו פעם...ובטח יש עוד מעבר לזה, זה סה"כ מרוקן את הבטן, זה לא תורם להרזייה, הגוף כבר ניצל את הרוב המכריעה של הקלוריות עד שהאוכל מגיע למעיים...בקיצור סיכון בריאותי מיותר וטיפשי

חחח...טוב זה יהיה קצת בוטה...

תלות מעיים בפירוש חופשי אומר שפשוט לא תוכלי לחרבן בלי לקחת משלשל, וזה לא שתישארי באותו המינון, כל הזמן תצתרכי להגדיל כי הגוך או ליתר דיוק המעיים שלנו מסתגלים למנה (בידיוק כמו שנרקומן מתרגל לסם ) וזה מפסיק להשפיע, אז צריך משהו חזק יותר.... בנוסף, זה גורם לתופעות כמו גזים(אבל לא קלים כאלה, משו רציני), התנפחות הבטן, בחילות, הקאות ועוד ועוד...צריכה דוגמא: הכרתי אישה שהיה לה כיב כיבה שנרפא לפני כמה שנים והיה איזה אירוע שבישבילו היא רצתה להרזות מהר ולכן ניסתה תה טיבטי, תוצאות-כיב הכיבה הותיק חזר תוך שבועיים המצב חמור יותר מפעם קודמת... בעיות אפילו יותר רציניות: כשאת משלשלת את לא מאבדת רק אוכל אלא גם מינרלים ומלחים חיוניים שבלעייהם הגוף לא מתפקד וגם עלול פשוט להתמוטט ולמות(במצב קיצוני)...קצב חילוף החומרים כבר לעולם לא יהיה כמו פעם...ובטח יש עוד מעבר לזה, זה סה"כ מרוקן את הבטן, זה לא תורם להרזייה, הגוף כבר ניצל את הרוב המכריעה של הקלוריות עד שהאוכל מגיע למעיים...בקיצור סיכון בריאותי מיותר וטיפשי

למה להסתכן כשיש מוצרים אחרים בטוחים יותר

על מה את\ה מדבר\ת? איזה מוצרים ואיך הם "יותר בטוחים"?

תה טיבטי ומשלשלים, מה התופעות לוואי?

הי... כולם רושמים פה על כמה המשלשלים לא בריאים וגורמים לתלות במעיים... מה זה אומר בכלל? אני "ספצית" בכל מה שקשור לתופעות לוואי לגבי הקאות כי זה מה שאני עושה... ותמיד ראיתי את המשלשלים כמשהו שהוא יחסית בסדר, וכך גם לגבי תה טיבטי... מישהו יכול להסביר לי את התופעות לוואי של זה... כי אני יודעת בתוך תוכי שזה לא ממש בריא אבל אני מעדיפה את זה מאשר להקיא כל הזמן... ומשכנעת את עצמי שזה יותר בריא... נראה לי אני צריכה הסבר כדי להבין שזה כמו הקאות...

כל מה שקירה אמרה + סיפור מזעזע להנאתכם.

אז ככה, כמו שקירה כתבה, זו סתם אשליה, היות והאוכל שיוצא כבר מעוכל (משמע- הקלוריות כבר נספגו). אז עכשיו תגידו לי- אז למה אני כן יורד/ת במשקל?? פשוט מאוד- אתם מאבדים כמויות אדירות של מים, מלחים חיוניים, וכל מיני כאלה, אבל בטח לא שומן! הירידה שלכם היא אשליה, אבל הנזק שנגרם לגוף הוא בהחלט אמיתי. חילוף החומרים נדפק (מה שגורם לזה שאח"כ לא תוכלו בלי), נגרם נזק ללב בגלל אובדן המלחים, המעיים שלכם הופכים לתלותיים במשלשלים. כדי להמחיש את העניין, היות והייתי מטופלת במרכז להפרעות אכילה, אספר לכם 2 מקרים שראיתי שם: נתחיל עם ש', בחורה פיצפונת ממש. ניסו לגמול אותה מהמשלשלים, והבטן שלה התנפחה, זה היה נראה כמו אישה בחודש עשירי של ההריון. כתוצאה מכך היא היתה נלחצת, חוזרת למשלשלים, מפסיקה, וחוזר חלילה. ראיתי אותה בטיפול במשך חודש, ואז היא נעלמה. שאלתי מה קרה לה, ומסתבר שהיא קיבלה התקף לב בגלל המשלשלים, והיא מאושפזת בבית חולים. מקרה נוסף שאני זוכרת מהמרכז, הוא מקרה של בחורה בת 24, שנאלצת לגשת מידי יומיים לבית החולים, והיא תיאלץ להמשיך עם זה כל ימי חייה. למה? כי בגלל שהמעיים שלה כבר לא תיפקדו (משלשלים, זוכרים?), חלק מהמעי שלה התנוון ונאלצו לכרות אותו. כתוצאה מכך חיברו לה משהו אלסטי כזה במקום חתיכת מעיים שכרתו. עכשיו תגידו- "אבל לי זה לא יקרה", או "אני משתמשת רק בקצת". מבזק חדשות- גם הן אמרו את זה. את ה"חרא" הזה חוויתי גם אני, על בשרי, על גופי. השתמשתי בזה במשך כ- 4 שנים. זה רעל, לעזאזל, זה דופק את המערכות, זה כואב, זה מסריח, בשביל מה??? תפסיקו עם זה כל עוד אתן יכולות, לכו לדיאטנית שתעזור לכן לרדת מזה, תיתן לכם תזונה עשירה בסיבים, ויהיה בסדר. תעשו את זה כדי שאח"כ לא יהיה מאוחר מדי.

אגב , גם "טבליות אשכוליות ויטליה" , הייתי עד למישהי שהכפלים במעי הדק שלה החלו להידבק אחד לשני ונוצר לה חסם והיא גם הוהבלה לניתוח.

מה גם שהמעיים והמעי הגס מתרוקנים אז זה נותן הרגשה של רזון כשבעצם פשוט "צינור העיכול" ריק. זה לא מוריד שומן. אולי זה גם מקום לציין שתקחו את עצמכם בפרופורציה , כשאתם מסתכלים במראה והבטן התחתונה בולטת זה לא קשור לשמן , זה לא אומר שאתם שמנים , זה פשוט אוכל במעי , אחרי כמה זמן הוא יוצא, זה לא קשור לשמן/רזה. העובדה שהמשלשלים מרוקנים את המעי ולכאורה גורמים לבטן "להישתתח" רק גורמת למי שלוקח אותם את האשליה שהוא רזה , ורק גורמת לו להיתמכר יותר.

חחח...טוב, זה יהיה קצת בוטה...

בנות!! ואלון כמובן, השתכנעתי... אני אנסה להירגע עם המשלשלים...

שמחה לשמוע שהושפעת ממה שנאמר ולא נכנס לך באוזן אחת ויצא באחרת....

אני כמעט התחלתי פעם כשעוד הייתי תמימה וטיפשה להשתמש בתה טיבטי ומשלשלים וכמה שאני שמחה שנחסך ממני הסבל הזה והצרה האיומה הזאת...ממש ניצלתי לפי דעתי...

אגב , גם "טבליות אשכוליות ויטליה" , הייתי עד למישהי שהכפלים במעי הדק שלה החלו להידבק אחד לשני ונוצר לה חסם והיא גם הוהבלה לניתוח.

מה גם שהמעיים והמעי הגס מתרוקנים אז זה נותן הרגשה של רזון כשבעצם פשוט "צינור העיכול" ריק. זה לא מוריד שומן. אולי זה גם מקום לציין שתקחו את עצמכם בפרופורציה , כשאתם מסתכלים במראה והבטן התחתונה בולטת זה לא קשור לשמן , זה לא אומר שאתם שמנים , זה פשוט אוכל במעי , אחרי כמה זמן הוא יוצא, זה לא קשור לשמן/רזה. העובדה שהמשלשלים מרוקנים את המעי ולכאורה גורמים לבטן "להישתתח" רק גורמת למי שלוקח אותם את האשליה שהוא רזה , ורק גורמת לו להיתמכר יותר.

גם אני נפלתי בפח של החרא הזה

לא באמת האמנתי שכל הדברים האלה משלשלים חזקים או מזיקים כי הכל נראה טיבעי יעני בריא. וזה גרם לי לתלות למזלי השתמשתי בתה הטיבטי רק חצי שנה ואחרי כמה חודשים מיוסרים (מאוד) זה הסתדר. אבל במיוחד עם מחלת הקרוהן שלי אסור להשתמש במשלשלים כי זה עלול להביא להתקף הבא. אלוהים למה לא מוציאים את כל תרופות הפלא להרזיה מחוץ לחוק!!!! זה גורם כל כך הרבה נזק לציבור תמים. מילא אנשים שעושים לעצמם את זה במודע, הרי אם רוצים אפשר להשיג הכל גם מה שמחוץ לחוק. אבל יש אנשים תמימים שלא יודעים וזה הורס להם תבריאות!!!!

מה מומלץ לרכך את הקיבה?? הקיבה שלי מאוד קשה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר