23.04.03 | 02:31
דוגמניות רזות אינן מחליאות! כי ככה אנחנו רוצות להיות...
סורי חברותי לפורום. הבה נשים את הקלפים על השולחן: אנחנו פותחות איזה ירחון נחשב (VOUGE בהקצנה...) או סתם קטלוג של חברת בגדים (של DIESEL עם הדוגמניות הכה קטנות מימדים..) ולעיננו מתגלות דמויות. מין בנות כאלו שאפשר להעביר עליהן שיעור על מבנה שלד האדם. צוואר דק וארוך, כתפיים בולטות, ידיים כחושות, עצמות בריח שמרוב שהן בולטות הן פשוט מוציאות לנו את העין, רגליים דקיקות שלא מסתיימות.. כמו שפודים כאלו (בלי הפרגיות כמובן...). אוףףף נו! גם אני רוצה ככה! כל הרזות האלו אומרים עליהן "איכס! מגעילות! איזה רזות, ממש שלד!" אבל לדעתי אומרים את זה בשביל הפוליטקלי קורקט. הרי ביננו, אם הן כאלו מגעילות למה כולן נראות ככה?! כי זה המראה המבוקש! ואם דוגמנית לא תשקול 20 ק"ג לא יעסיקו אותה. אז מה הפלא שגם אנו, בנות התמותה, רוצות לשבת על רצפה ושהעצמות בטוסיק יכאבו לנו (מנסיון, זה מרגיז! ולתלמידות שביננו, אי אפשר להעביר שעורים ככה! כל מה שאת רוצה זו איזה כרית על הכיסא וגם איזה דיאט ספריט)?!?! המגמה תופסת תאוצה. קחו מבט על "דוגמניות - העל". כן ההן משנות התשעים שלבשו מידה 38 (סינדי קורפורד, סטפני סימור וכו'...) תעמידו אותן מול ג'יזל או כרמן קאס (הרזות-מאוד-מאוד) ותבינו שהמצב רק הולך ומחמיר... אני לא אעמיד פנים. אני אהיה ישרה וישירה. התמונות האלו (2 הקישורים בתחתית הדף) דוחפות אותי עוד יותר אל תוך התסבוכת: ל-א ל-א-כ-ו-ל ואם אוכלים אז מקיאים. אני מסתכלת עליהן ובא לי לשבור להן את העצמות (הכה רבות, במקרה שלהן..)! הן כאלו רזות. החיים שלהן מושלמים כל כך. זה לא פייר, אני רוצה גם. כמדומני שגם אתן רוצות ותרצו אחרי שתעיפו מבט בתמונות. נ.ב- נא לא לתקוף אותי ב"עידוד לאנורקסיה\בולמיה" (הואשמתי בעבר). הרי ביננו, כולנו פה על אותה הסירה. ENJOY
giesel11.jpg
kate1.jpg
23.04.03 | 03:42

הייתי נותנת הכל אבל הכל אין משהו שלא הייתי נותנת בשביל גוף כזה מושלם וחיים כאלה מושלמים....

אלוהים..... כמה בעיות זה היה פותר לי.... אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני כזאת בטטה.....אוהים...נמאס לי.... אני רוצה להיות כבר רזה שזה משגע אותי.... הייתי נותנת הכל כדי להיות ככה ואפילו הייתי רוצה להיות יותר מזה... הרבה יותר רזה מזה..... סורי על הטריגר....
23.04.03 | 05:55

כמה תיקונים והערות

יש לך כמה אי דיוקים בולטים מאוד בהודעה: קודם כל, "דוגמניות העל" של שנות התשעים ברובן לא לבשו מידה 38 אלא 36 ומטה. ההירואין-שיק כמו שהוא מוכר לנו כיום פותח על ידי קלווין קליין ושאר מעצבי העל של שנות התשעים. קייט מוס וג'יזל הן סופר מודלס קלאסיות של הניינטיז! עובדה - כיום הן כמעט ולא מדגמנות (ג'יזל קצת יותר, קייט מוס ממש לא) ורוב אם לא כל התמונות שאנחנו צופות בהן באדיקות באתרי הפרו-אנורקסיה צולמו בשנות התשעים. דבר נוסף: קייט מוס היא ממש לא יורת יריית הפתיחה ללוק השדוף. היא אמנם נתנה לזה דחיפה אדירה אבל מי שלמעשה התחילה את כל העניין הייתה טוויגי, דוגמנית אנגליה משנות השישים שהייתה "עור ועצמות" אבל זה מצא חן בעיני המעצבים והציבור, ולכן אנורקסיה כאופנה קיימת כבר לפחות שלושה עשורים. עובדה - "מבוזבזת" של מאריה הורנבכר נכתב ברובו על חוויות האייטיז שלה; כך גם "עד כלות" של גפי אמיר שמספר על האנורקסיה של אחותה - הספר יצא בסוף שנות השמונים ומספר על דברים שקרו קודם. ואת העצמות שבא לך לשבור לכל השדופות האלו ואת טוענת שהן "כה-רבות" - מותק, שיעור ראשון באנטומיה: לכל בני האדם יש אותו מספר עצמות בגוף (למעט אנשים עם מחלות גנטיות כלשהן). ועם כל הכבוד לבקשה היפה שלך: אני מאשימה!! אני מאשימה אותך בעידוד לאנורקסיה ובולימיה משום שזה בדיוק מה שאת עושה, ואני מתייחסת לזה כהאשמה כיוון שפה זה פ-ו-ר-ו-ם ת-מ-י-כ-ה. אמנם חלק מכם לא יודעים את זה (כי הם הצטרפו רק לאחרונה) או שהם כבר מזמן שכחו את זה. כמי שנמצאת בפורום הזה עוד מהתקופה שהיה בחיתוליו (אי שם באתר IOL) אני מודיעה לכם שזה לא פורום פרו-אנורקסיה ואם אתם מחפשים כאלה (וכן, אתם מחפשים) יש מספיק ברחבי הרשת. נכון שכרגע אין לנו מנהל פורום שיכול למחוק הודעות מסוג זה אבל אם זה תלוי בי ובמי שרוצה כאן להחלים ולקבל תמיכה ימונה בקרוב מנהל מטעם וואלה כי אי אפשר להמשיך ככה!!
23.04.03 | 11:28

אתן כולכן מטורפות!!!!! הדוגמניות בתמונות הן מכוערות משהו פחד!!!! הן מגעילות וזה שרואים להן את העצמות ככה זה פשוט דוחה ומגעיל את הגועל. יש להן גוף פשוט מבחיל ואם אתן רוצות כזה גוף אז באמת אתן צריכות עזרה

מי שחושב שהבנות האלו בתמונות הן יפות הוא פסיכי ואהבל לחלוטין. ולזאת שהביאה את התמונות וכל מה שהיא כתבה זה עידוד לאנורקסיה. אסור להקשיב לה כי השתחרר לה בורג אי שם בקודקוד. לה ולכל מי שחושב שלבנות האלו בתמונות יש גוף יפה.
23.04.03 | 12:29

ככה,

זה באמת נכון שכולנו שואפות להגיע לרזון שכזה אבל לחיים כאלה? תאמינו לי - אין להן חיים מושלמים, בכלל לא! גם אני חשבתי, "איזה חיים טובים יהיו לי במשקל 30 (אפילו פחות)" אבל נראה לכם שזה חיים טובים??? איך אפשר לקרוא לזה חיים בכלל?????? כל התופעות לוואי (קור פנימי בלתי נסבל,כאבי תופת בעצמות, חולשה, סחרחורות, טשטוש בראייה,בעיות עיכול,כאבי בטן נוראיים והרשימה יכולה להמשך ולהמשך...), המחשבה הבלתי פוסקת על האוכל הקלוריות המשקל וכו'... זו פשוט הרגשה נוראית... וכמה שאת לא רזה- את מרגישה פרה ורוצה לרזות עוד ועוד... זה לא חיים- זה פשוט סבל... להגיד שאתן רוצות גוף כזה- זה בסדר, כי אני מודה גם אני ככה (למרות שיגידו לנו שאנחנו משוגעות-אבל זו הבעיה שלנו, שאנחנו חושבות שגוף שדוף כזה הוא מושלם, וזה בסדר כי ככה אנחנו מאמינות...) אבל להגיד שאתן רוצות "חיים" כאלה (אי אפשר לקרוא לזה חיים)- לזה אני ממש ממש לא מסכימה!
23.04.03 | 14:32

תדברי בשם עצמך זה דבר ראשון!!!

דבר שני למי שכתב שאנחנו משוגעות אז הוא צודק,זה שיגעון לרצות להיות ככה,אני אישית כבר ממש לא במקום הזה,אני ממש ממש אבל ממש לא רוצה להיראות ככה,זה פשוטטטטטטטטטטט דוחה דוחה דוחה דוחה,אין מילה שתתאים כאן לכמה שזה מגעיל,זה רק מראה כמה שאני בחוץ כי זה כבר באמת לא עושה לי כלום!! דבר שני,כל אלה שרוצות להיות כמו אלה שבתמונה אז אתן צריכות עכשיו לתפוס את עצמכן בידיים ולראות כמה שאתן לא במצב טוב,גיזל הזאת מחרידה םשוט ככה,מי רוצה גוף כזה דוחה וגברי כמו שלה?!?!,אתן בנות לא בנים תכניסו את זה לראש שלכן,גוף כזה לא יכול להיות שלכן אם זה לא גנטי,היא בתמונה איזה מידה 32 דיי איזה גועל!!!יש לה גוף של ילדה בת 12 ולא אישה... דבר שני אני יודעת שאתן לא שולטות בזה,הרצון לרזון הזה בא ממקום לא טוב,אבל אפשר לשנות את זה וכל כך כדי לכן לשנות את זה,אני עכשיו מידה 40 כן מידה 40 ואני ממש לא מתביישת בזה,יש לי חזה,יש לי תחת ויש י פולקס ואני גאה בזה כי אני אישה!!!!!!!!!!!עכשיו רובכם מסתכלות על המספר ועושות ואוו אני במקומה הייתי יורדת משקל נכון?!? אז זהו שלא,ממש לא,דבר ראשון אני ספורטאית אז אחוז השומן שלי בגוף הוא נמוך,דבר שני יש לי שרירים בגוף לא משהו מגעיל אלא משהו שאני חושבת שהוא יפה,זה לא גברי זה דווקא נורא נשי אם זה לא בהגזמה..ככה אני חושבת.. דבר שלישי הגיע הזמן שתפסיקו לעודד את הגיפה הזה,אני מדברת רק על מי שמעודד את זה כמו זאתי שאני עכשיו כותבת לה תגובה להודעה שלה,מתוקה את חייבת להשיג עזרה ממקום שמתמחה בהפרעות אכילה,כאלה חיים את לא רוצה,ואם את כבר בתוך זה הרבה זמן אז את צריכה להבין כמה שזה לא אמיתי,שהכול מזוייף ושבשלב מסויים הכול נגמר,אם זה בגלל שיימאס לך(הלוואי וזה ייקרה לך),או שזה יפגע בך,אבל בשלב כלשהו זה נגמר אז תקחי בחשבון מה את רוצה!! טלי
23.04.03 | 15:42

טלוש נשמה שלי....

את לא יודעת איך עשית לי עכשיו טוב... אני ממש ממש שמחה שאת במצב הזה סוף סוף... ואני ממש ממש גאה בך...כל הכבוד... ואני מקווה שתמשיכי ככה ותתמידי... ולעולם לעולם לא תחזרי למה שהיית קודם!!!!!! ואני בטוחה שעכשיו הרבה יותר טוב לך.... אני ממש מקנאה בך....(לא מבחינה רעה כמובן...) תמיד איתך .... שני
23.04.03 | 15:44

טלוש נשמה שלי....

את לא יודעת איך עשית לי עכשיו טוב... אני ממש ממש שמחה שאת במצב הזה סוף סוף... ואני ממש ממש גאה בך...כל הכבוד... ואני מקווה שתמשיכי ככה ותתמידי... ולעולם לעולם לא תחזרי למה שהיית קודם!!!!!! ואני בטוחה שעכשיו הרבה יותר טוב לך.... אני ממש מקנאה בך....(לא מבחינה רעה כמובן...) תמיד איתך .... שני
23.04.03 | 15:44

טלוש נשמה שלי....:)))))))))))))))))

23.04.03 | 16:53

טלוש נשמה שלי....

שניקושששששששששש!!!

אני נורא שמחה שעשיתי לך טוב.. כתבתי לך מגילה שלמה לפני כמה דקות והכול נמחק לי בטעות ואני כבר לא זוכרת מה כתבתי לך,אז יש לי אי סי קיו ואני מתה לדבר איתך:199957358 מתה עליךך טלי
23.04.03 | 20:20

סורי חברותי לפורום. הבה נשים את הקלפים על השולחן: אנחנו פותחות איזה ירחון נחשב (VOUGE בהקצנה...) או סתם קטלוג של חברת בגדים (של DIESEL עם הדוגמניות הכה קטנות מימדים..) ולעיננו מתגלות דמויות. מין בנות כאלו שאפשר להעביר עליהן שיעור על מבנה שלד האדם. צוואר דק וארוך, כתפיים בולטות, ידיים כחושות, עצמות בריח שמרוב שהן בולטות הן פשוט מוציאות לנו את העין, רגליים דקיקות שלא מסתיימות.. כמו שפודים כאלו (בלי הפרגיות כמובן...). אוףףף נו! גם אני רוצה ככה! כל הרזות האלו אומרים עליהן "איכס! מגעילות! איזה רזות, ממש שלד!" אבל לדעתי אומרים את זה בשביל הפוליטקלי קורקט. הרי ביננו, אם הן כאלו מגעילות למה כולן נראות ככה?! כי זה המראה המבוקש! ואם דוגמנית לא תשקול 20 ק"ג לא יעסיקו אותה. אז מה הפלא שגם אנו, בנות התמותה, רוצות לשבת על רצפה ושהעצמות בטוסיק יכאבו לנו (מנסיון, זה מרגיז! ולתלמידות שביננו, אי אפשר להעביר שעורים ככה! כל מה שאת רוצה זו איזה כרית על הכיסא וגם איזה דיאט ספריט)?!?! המגמה תופסת תאוצה. קחו מבט על "דוגמניות - העל". כן ההן משנות התשעים שלבשו מידה 38 (סינדי קורפורד, סטפני סימור וכו'...) תעמידו אותן מול ג'יזל או כרמן קאס (הרזות-מאוד-מאוד) ותבינו שהמצב רק הולך ומחמיר... אני לא אעמיד פנים. אני אהיה ישרה וישירה. התמונות האלו (2 הקישורים בתחתית הדף) דוחפות אותי עוד יותר אל תוך התסבוכת: ל-א ל-א-כ-ו-ל ואם אוכלים אז מקיאים. אני מסתכלת עליהן ובא לי לשבור להן את העצמות (הכה רבות, במקרה שלהן..)! הן כאלו רזות. החיים שלהן מושלמים כל כך. זה לא פייר, אני רוצה גם. כמדומני שגם אתן רוצות ותרצו אחרי שתעיפו מבט בתמונות. נ.ב- נא לא לתקוף אותי ב"עידוד לאנורקסיה\בולמיה" (הואשמתי בעבר). הרי ביננו, כולנו פה על אותה הסירה. ENJOY

אולי את רוצה להיות................

אנחנו חולות ולא דוגמניות, מה הקשר בכלל?? החיים שלנו קשים והאובססיה של האכילה והרזון, מה הקשר לדוגמנות, אף אחת לא מחפשת להיות דוגמנית, אנחנו שוקעות בביצה, את בכלל יודעת מה זו אנורקסיה???
23.04.03 | 21:04

שניקושששששששששש!!!

אני נורא שמחה שעשיתי לך טוב.. כתבתי לך מגילה שלמה לפני כמה דקות והכול נמחק לי בטעות ואני כבר לא זוכרת מה כתבתי לך,אז יש לי אי סי קיו ואני מתה לדבר איתך:199957358 מתה עליךך טלי

סבבה בובה...

הוספתי אותך לרשימת האיסיקיו שלי ואני מקווה שנדבר בקרוב...
23.04.03 | 21:40

היי אורטל אני מזדהה איתך

אני יודעת בדיוק איך את מרגישה וגם אני מרגישה כמוך...אבל כמו שאת רואה הבנות כאן מתעצבנות כי יכול להיות שלחלק מהן ההודעה שלך מהווה טריגר במיוחד עם התמונות שהוספת. מצטערת שכולם התנפלו אלייך...אבל בסך הכל רצית להוציא את מה שאת באמת מרגישה וחשבת שכאן זה המקום הנכון..אני לא מאשימה אותך. יש לי הצעה בשבילך איפה את כן יכולה לכתוב את מה שאת באמת מרגישה..כאן זה לא המקום כי אנשים פה מנסים להבריא ולצאת מיזה. תכתבי לי אי מייל אם את מעוניינת לשמוע את ההצעה שלי: soul18@walla.co.il תשמרי על עצמך! אם את צריכה לדבר את מוזמנת לכתוב לי אי מייל. שלך ימית
23.04.03 | 21:43

כמה תיקונים והערות

יש לך כמה אי דיוקים בולטים מאוד בהודעה: קודם כל, "דוגמניות העל" של שנות התשעים ברובן לא לבשו מידה 38 אלא 36 ומטה. ההירואין-שיק כמו שהוא מוכר לנו כיום פותח על ידי קלווין קליין ושאר מעצבי העל של שנות התשעים. קייט מוס וג'יזל הן סופר מודלס קלאסיות של הניינטיז! עובדה - כיום הן כמעט ולא מדגמנות (ג'יזל קצת יותר, קייט מוס ממש לא) ורוב אם לא כל התמונות שאנחנו צופות בהן באדיקות באתרי הפרו-אנורקסיה צולמו בשנות התשעים. דבר נוסף: קייט מוס היא ממש לא יורת יריית הפתיחה ללוק השדוף. היא אמנם נתנה לזה דחיפה אדירה אבל מי שלמעשה התחילה את כל העניין הייתה טוויגי, דוגמנית אנגליה משנות השישים שהייתה "עור ועצמות" אבל זה מצא חן בעיני המעצבים והציבור, ולכן אנורקסיה כאופנה קיימת כבר לפחות שלושה עשורים. עובדה - "מבוזבזת" של מאריה הורנבכר נכתב ברובו על חוויות האייטיז שלה; כך גם "עד כלות" של גפי אמיר שמספר על האנורקסיה של אחותה - הספר יצא בסוף שנות השמונים ומספר על דברים שקרו קודם. ואת העצמות שבא לך לשבור לכל השדופות האלו ואת טוענת שהן "כה-רבות" - מותק, שיעור ראשון באנטומיה: לכל בני האדם יש אותו מספר עצמות בגוף (למעט אנשים עם מחלות גנטיות כלשהן). ועם כל הכבוד לבקשה היפה שלך: אני מאשימה!! אני מאשימה אותך בעידוד לאנורקסיה ובולימיה משום שזה בדיוק מה שאת עושה, ואני מתייחסת לזה כהאשמה כיוון שפה זה פ-ו-ר-ו-ם ת-מ-י-כ-ה. אמנם חלק מכם לא יודעים את זה (כי הם הצטרפו רק לאחרונה) או שהם כבר מזמן שכחו את זה. כמי שנמצאת בפורום הזה עוד מהתקופה שהיה בחיתוליו (אי שם באתר IOL) אני מודיעה לכם שזה לא פורום פרו-אנורקסיה ואם אתם מחפשים כאלה (וכן, אתם מחפשים) יש מספיק ברחבי הרשת. נכון שכרגע אין לנו מנהל פורום שיכול למחוק הודעות מסוג זה אבל אם זה תלוי בי ובמי שרוצה כאן להחלים ולקבל תמיכה ימונה בקרוב מנהל מטעם וואלה כי אי אפשר להמשיך ככה!!

את טועה בקשר לג'יזל

רק היות ראיתי תוכנית עליה בערוץ האופנה. היא עכשיו הדוגמנית המובילה בעולם הדוגמנות...תדליקי FTV ותראי בעצמך...בקשר לשאר הדברים אני מסכימה איתך לגמריי
24.04.03 | 00:17

מה את שמה ת'תמונות האלה עכשיו פה בפורום הפרעות אכילה?

כתוב פה למעלה "תמיכה" משהו לא ברור בזה? את לא פה בשביל לעשות אותנו חולות יותר אם טוב לך להיות חולה אז תהיי חולה עם עצמך.
עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר