לכבוד השנה החדשה...

החג אוטוטו כאן ובנוסף לקניות הבגדים, הבישולים והניקיונות, אנחנו עוצרים רגע ומתחילים לחשוב בעיקר על איך נראתה השנה הקודמת ואיך אנחנו רוצים שתיראה השנה שעתידה לבוא.

בראשנו עוברות אינספור מחשבות על איך שנהגנו כלפי בן הזוג , החברה והאנשים סביבנו. אנחנו נזכרים שלפעמים היינו בסדר איתם ונהגנו בכבוד, אבל לפעמים כעסנו, צעקנו, רבנו ועכשיו מה שנותר לנו זה רק לבקש סליחה ולקוות שהם אכן יסלחו ...

השאלה שנשאלת היא האם חשבנו רגע לעצור ולשאול איך התנהגנו לעצמנו. האם נהגנו כלפי עצמנו בכבוד? האם נהגנו כלפי גופנו בכבוד? האם הזנו אותו כפי שהוא ביקש? האם התייחסנו לרגשות שלנו ולא הזנחנו אותן?

אני יודעת שנגעתי כאן בסוגייה מורכבת שרבים מתמודדים איתה ובמיוחד אלו המתמודדים עם אכילה רגשית או הפרעות אכילה שבהן אני מטפלת.

אם הגעתם למסקנה שלא נתתם לעצמכם מקום, שלא הזנתם את גופכם כמו שהוא צריך, שלא נהגתם בו בכבוד ולא נתתם מקום לרגשות שלכם זה עוד לא מאוחר.

שינוי הוא אפשרי בכל שלב בחיים, תאמינו בעצמכם, סלחו לעצמכם וקבלו את עצמכם, השאר כבר יגיע...

ועכשיו כל שנותר לי הוא לאחל לכם שהשנה הבאה תהיה טובה מקודמתה, שתהא שנת בריאות, שמחה, אהבה ושפע של הצלחה.

יפעת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה