לקסעדין...

נשים/אנשים בנות/בנים יקרות ויקרים.

קראתי את כל השרשור שכאן כל אחת עם בעיותיה ואחת עם עצותיה, לכולם יש רצון טוב לעזור להועיל ולתת עצות על סמך מקרה שהיה וכדומה. יש לי חבר שכאב לו הראש וביקש מאחת העובדות אספרין היא נתנה לו ולאחר כמה דקות נפל על הארץ והחל לפרכס, מיד הוזמן אמבולנס ביצעו בו החייאה וברוך השם בבית החולים השתפר מצבו ושוחרר לביתו, הסתבר כי יש לו רגישות לאספרין. האם עכשיו אצא בהצעות ובעצות שלא לנגוע באספרין? אני לא רופא ולא רוקח ולא רופא אלטרנטיבי ואין לי שמץ של מושג ברפואה. לכן אנא לא לתת שום עצה ולא לשמוע לשום עצה אלא מאדם מוסמך לכך. וככלל "מה שטוב לאחד, רע לאחר".

נא סלחו לי, אין זה ממקום של ביקורת, אלא של דאגה של הורה.

בריאות איתנה לכולן/ם

בברכה, יצחק.

אז איך איך לרזות :(

אני מיואשת מעצמי.. הכדורים זה היה הדרך מוצא היחידה שלי.. בבקשה תעזרי לי.. איך אני יכולה לרזות?.. אני לא רוצה ללכת לדיאטנית=\\

מנסיון מוכח ...אם באמת את רוצה להרזות יש דרך פשוטה ובריאה ללא כל סיכונים ..תוכלי דיסת סולת רגילה בוקר .צהרים וערב במשך שבועיים מלאים ותשתי רק מים ..הדיסה תרכך לך את הקיבה ופתאום תרגישי מאוד נוח בכל הגוף ..ההכנה פשוטה 2 כוסות חלב לכוס דיסת סולת ..תעט קקאו לטעם ...ובהצלחה

אז איך איך לרזות :(

אני מיואשת מעצמי.. הכדורים זה היה הדרך מוצא היחידה שלי.. בבקשה תעזרי לי.. איך אני יכולה לרזות?.. אני לא רוצה ללכת לדיאטנית=\\

מנסיון מוכח ...אם באמת את רוצה להרזות יש דרך פשוטה ובריאה ללא כל סיכונים ..תוכלי דיסת סולת רגילה בוקר .צהרים וערב במשך שבועיים מלאים ותשתי רק מים ..הדיסה תרכך לך את הקיבה ופתאום תרגישי מאוד נוח בכל הגוף ..ההכנה פשוטה 2 כוסות חלב לכוס דיסת סולת ..תעט קקאו לטעם ...ובהצלחה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר