לקסעדין...

לקסעדין...

התחלתי לקחת לקסעדין מיום שישי בשעה 4 בבוקר.. לקחתי כדור אחד ב4 לפנות בוקר וזה לא עשה כלום.. אז בשבת בסביבות 6 בערב לקחתי 2 כדורים.. זה עדיין לא משפיע ואני לא משלשלת.. יש אולי עצות מה לעשות כדיי שהכדור ישפיע?.. ועוד שאלה.. מהו הכדור המשלשל הכי חזק מבין הארבעה האלה??.. Bisacodyl לידוקאסיב Lactulose זולוטקאל Magnesium Hydroxide דיסקורדיה םויזנגמ Senna הנס בבקשה תענו לי על השאלה זה נורא חשובב...

אם את יכולה תפסיקי עכשיו. את מפתחת או כבר התמכרת!! תפני לטיפול לפני שיהיו נזקים

איזה נזקים עלולים להיגרם?..

אגב זה השפיע..

אני יגיד לך איזה נזקים זה גורם..

זה גורם לכך שמערכת העיכול נהיית תלותית בכדורים המשלשלים ומפסיקה לפעול באופן טיבעי. וכשמערכת העיכול שלך עובדת אחרי שלקחת 2 כדורים תצטרכי לאט לאט לעלות את המינון ובעצם תתמכרי לזה. אני הגעתי למשהו כמו 14 כדורים על בסיס קבוע לתקופה מסוימת עד שקלטתי את הנזק. ועד היום יש לי כאבי בטן ובעיות בעיכול בגלל זה. ויש לזה עוד תופעות לוואי ונזקים. יש לי חברה שצורכת כל יום 280 כדורים משלשלים. כל יום כבר במשך 2-3 שנים. גם כשהיא ניסתה להפסיק היא כבר לא יכלה כי הגוף שלה ממש מכור לזה וצריך את זה. תאמיני!!! ת'אמת אין לי מושג מה איתה, כבר חודשיים בערך שלא דיברנו כי היא עברה להתגורר בחו"ל. מקווה שהיא עדיין בין החיים. אז כל עוד את בהתחלה, כדאי לך כמה שיותר מהר להפסיק... כדי שמערכת העיכול שלך יוכל לפעול באופן טבעי כמו כל בן-אדם נורמלי. בהצלחה לך!!

OMG..

אבל קשה לי לרזות.. אני מרגישה שזאת הדרך היחידה.. אני רוצה לסיים את הקופסא שקניתי שכוללת 50 כדורים ואז אני אפסיק עם זה.. לדעתך זה ייגרום לנזק בלתי הפיך אם אני אסיים רק את הקופסא?

מריאור יקרה

אני לא רופאה ולא יכולה בדיוק להגיד לך מה יקרה, אבל, כן זה נזק. אולי הפיך אבל יהיה הפיך אחרי כאבי בטן ויביא לך בעצם תוצאה הפוכה למה שאת רוצה כי ייקח לגוף זמן לחזור שוב לפעול באופן טבעי. יקרה! פשוט עכשיו קומי ותזרקי את הכדורים לאסלה. אין בהם תועלת. גם קראתי איפשהו שזה לא מרזה, זה פשוט מרכך את הפסולת שממילא תצא. הקלוריות והשומנים בכל מקרה נספגים בגוף. יש דרכים אחרות לרזות. זאת לא אחת מהם... תודיעי לי שזרקת אותם... או.קיי?? מחבקת אותך...

אז איך איך לרזות :(

אני מיואשת מעצמי.. הכדורים זה היה הדרך מוצא היחידה שלי.. בבקשה תעזרי לי.. איך אני יכולה לרזות?.. אני לא רוצה ללכת לדיאטנית=\\

יקרה!

הלוואי והייתי יכולה לגלות לך איזשהו קסם שאיתו מרזים, אבל זה לא עובד ככה. גם אני כולי שקועה עם הפרעות אכילה וזה מלחמה יומיומית. (לא שאני עומדת בה). אבל למה בעצם את לא רוצה ללכת לדיאטנית??? היא פשוט תתן לך תפריט שאם תעמדי בו אז יהיו תוצאות.. בדיוק ראיתי היום גם תוכנית בטלוויזיה שגם כשהגוף מזהה סכנה=הרעבה אז הוא אוגר את מה שקיים בגוף ובעצם גם אז יש תוצאה הפוכה של הרזייה. למה שלא תלכי לדיאטנית באמת? אולי היא תוכל לעזור לך.. בטוח יש דרכים נורמליות לרזות בלי להכנס למעגל הזה של "הפרעות אכילה" וכמובן גם שבלי הכדורים האלה.

תקשיבי לי טוב חמודה, ולכל מי שלוקח משלשלים.

ביום שישי בערב קיבלתי טלפון מחברים מאוד קרובים שאמרו לי שאחת הבנות מהחבורה נפטרה, אני והיא ההינו חברות מאוד טובות כל יום נפגשות, ושיש מזג אוויר טוב, ההינו הולכות ועושות צעידה כל פעם מדברות על הכל, אבל דבר אחד היא לא סיפרה לי, זה שהיא לוקחת כדורים משלשלים, במקרה שלה היא קיבלה דום לב, ככה פשוט מאוד , בחורה בת 25 מאוד צעירה, שרצתה רק להרזות. אני עדיין לא קולטת שהיא כבר לא איתנו, אז חמודה שלי ולכל הבנות שרוצות לקחת כדורים, לחשוב פעמיים. כמובן שכל אחד ואחדאייך שזה משפיעה עליו, אבל החברה שלי הייתה מאוד בריאה, לא סבלה ממחלות וכאלה. אז בבקשה לחשוב לפני שעושים נזק.

יקרה!

הלוואי והייתי יכולה לגלות לך איזשהו קסם שאיתו מרזים, אבל זה לא עובד ככה. גם אני כולי שקועה עם הפרעות אכילה וזה מלחמה יומיומית. (לא שאני עומדת בה). אבל למה בעצם את לא רוצה ללכת לדיאטנית??? היא פשוט תתן לך תפריט שאם תעמדי בו אז יהיו תוצאות.. בדיוק ראיתי היום גם תוכנית בטלוויזיה שגם כשהגוף מזהה סכנה=הרעבה אז הוא אוגר את מה שקיים בגוף ובעצם גם אז יש תוצאה הפוכה של הרזייה. למה שלא תלכי לדיאטנית באמת? אולי היא תוכל לעזור לך.. בטוח יש דרכים נורמליות לרזות בלי להכנס למעגל הזה של "הפרעות אכילה" וכמובן גם שבלי הכדורים האלה.

מריאור...

אני רק רוצה לומר לך, אל תעשי לעצמך משהו שתצטערי עליו אחרי זה. כדורים זה באמת לא הפתרון... ברור שזה נזק! איך את מסתכלת על זה, שאת מכריחה את המערכת שלך להוציא ממך דברים בכוח! זה נראה לך בריא ויסודי? ממש לא. תראי, ללכת לדיאטנית זה לא כזה ביג דיל, אני הולך ב-8 לפברואר והאמת שאני כבר משתקם כזה, לא אוכל הרבה ולא מרעיב את עצמי, אבל חייב להיות איש מקצוע שמפקח על זה. מציע לך לעשות את זה. גיא

תקשיבי לי טוב חמודה, ולכל מי שלוקח משלשלים.

ביום שישי בערב קיבלתי טלפון מחברים מאוד קרובים שאמרו לי שאחת הבנות מהחבורה נפטרה, אני והיא ההינו חברות מאוד טובות כל יום נפגשות, ושיש מזג אוויר טוב, ההינו הולכות ועושות צעידה כל פעם מדברות על הכל, אבל דבר אחד היא לא סיפרה לי, זה שהיא לוקחת כדורים משלשלים, במקרה שלה היא קיבלה דום לב, ככה פשוט מאוד , בחורה בת 25 מאוד צעירה, שרצתה רק להרזות. אני עדיין לא קולטת שהיא כבר לא איתנו, אז חמודה שלי ולכל הבנות שרוצות לקחת כדורים, לחשוב פעמיים. כמובן שכל אחד ואחדאייך שזה משפיעה עליו, אבל החברה שלי הייתה מאוד בריאה, לא סבלה ממחלות וכאלה. אז בבקשה לחשוב לפני שעושים נזק.

שאלה

אני לוקחת לקסעדין ממש הרבה זמן יותר משישה חודשים קבוע כל יום 10 או 12 ביום עכשיו זרקתי הכל ואני רוצה להפסיק השאלה עם זה לא מאוחר מידיי ואיזה תחליפים טבעיים ולא מזיקים יש נגד עצירות

לקסעדין...

התחלתי לקחת לקסעדין מיום שישי בשעה 4 בבוקר.. לקחתי כדור אחד ב4 לפנות בוקר וזה לא עשה כלום.. אז בשבת בסביבות 6 בערב לקחתי 2 כדורים.. זה עדיין לא משפיע ואני לא משלשלת.. יש אולי עצות מה לעשות כדיי שהכדור ישפיע?.. ועוד שאלה.. מהו הכדור המשלשל הכי חזק מבין הארבעה האלה??.. Bisacodyl לידוקאסיב Lactulose זולוטקאל Magnesium Hydroxide דיסקורדיה םויזנגמ Senna הנס בבקשה תענו לי על השאלה זה נורא חשובב...

שלום מריאור..עונה לשאלתך..

קודם כל אענה בזהירות.. כל התרופות משלשלות ..הראשונה הכי חזקה.. כולן גורמות לכאבי בטן..התכווצויות הבטן..גירוי הקיבה..וגרוי פי הטבעת.. מאבדים נוזלים..מתייבשים והכי גרוע זה מלחים ..וכל המצב הזה של איבוד קיצוני של נוזלים ומלחים ..יכול להוביל לאיבוד הכרה.. מפתחים תלות לתרופות האלה.. בכלל המצב הזה לא בריא..לא רצוי..הגוף יוצא מאיזון על כל השפעותיו.. ממליצה לך לסגת מכך לטובתך..למענך ולמען בריאותך.. קחי את עצמך בידיים.. הרבה בריאות אורלי

כדורי הרזיה זה לא הפיתרון-תעשי ספורט והרבה.

ריצה, כדורסל ואפילו לקפוץ בחבל זה שורף קלוריות. כדורים משלשלים בכלל לא מומלץ לגעת בהם.

מאמי הדרך היחידה להרזות זה לאכול נכון (לא להרעיב את עצמך. לאכול גם פחמימות ושומנים וירקות ובשר) ולעשות ספורט לפחות שעתיים בשבוע. השחייה היא הכי משפיעה, כי היא גם בונה לך גוף בריא, יפה ומחוטב, והיא גם עוזרת לסיבולת וליכולת שלך להתעמל. ככה זאת הדרך היחידה שתוכלי להיות רזה. 

היי שלום רוב הרופאים לא ממליצים על לקסעדין עדיף לא להתמכר הפתרון הוא ככה :

כל ערב להמיס אבקה של נורמלקס לטיפול בעצירות זו אבקה ממיסהלשתיה נמסה בכל משקה., אפשר בקר ערב אין לזה תופעות לואי זה טבעי ולא ממכר אפשר בכל בתי המרקחת בלי מרשם רופא. וכן ממליצה בכל בקר לפני הארוחה לשתות כוס מים קרים וכמה שזפים יבשים , וגם לפני השינה מים קרים ושזפים התוצאות מרשימות תנסו הכל טבעי ולא ממכר :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר