תאריך גיוס...?

טוף, אז העיניין הוא שהייתי אמורה להתגייס בקיץ הזה והגיוס שלי נדחה ל 19.07.2005 איזה גיוס זה?

בת כמה את? יכול להיות שזה בגלל שאת תהיה בת 18 רק ב2005

היי

תראי זהו רק תאריך ראשוני ומכיוון שהוא רחוק כל כך דברים עוד ישתנו ואי אפשר כל כך לדעת עכשיו של מה התאריך. אני אגיד לך משהו שהוא נכון לגבי כולם ששואלים "מה זה הגיוס שלי?" אם עשית מיונים למשהו ועברת אותם רוב הסיכויים שזה הגיוס שלך ומי שלא עבר מיונים הוא מתגייס לכלל צה"לי, אלא אם כן הצב"א מייעד אותו למשהו מבעוד מועד שלא צריך בשבילו מיונים קדם צבאיים. אולי אם תתני קצת יותר פרטים אוכל לעזור לך יותר. מקווה שעזרתי אידמית "אחרי" קרית גת

בת כמה את? יכול להיות שזה בגלל שאת תהיה בת 18 רק ב2005

גיל..

הסיבה שהגיוס נדחה, זה שהשיארו אותי כיתה כשעליתי לארץ, כשאני אתגייס אהיה בת 19 וחצי..אז זה לא קשור לגיל:)

אה או קיי..מאיפה עלית? (אם אפשר לשאול) :).... תאריך הגיוס שלך עוד ישתנה במידה ותעברי מיונים ותתקבלי לתפקיד כלשהו!!!

בטח שאפשר לשאול:))

עליתי מהונגריה בקיץ 99:))

ואי מה את אומרת.. פששש יפה יפה.. נו איך את מסתדרת? :)

איך השפה? איך המקום? :))))))))))) אני עליתי מאוקראינה באוקטובר 1995 :)

תאריך גיוס...?

טוף, אז העיניין הוא שהייתי אמורה להתגייס בקיץ הזה והגיוס שלי נדחה ל 19.07.2005 איזה גיוס זה?

תאריך גיוס דחוי

לא ברור לי מדוע נדחה תאריך גיוסך בשנתיים! אני ממליץ לך לפנות ללשכת הגיוס אליה הינך שייך ולודא את הנתונים הקיימים בידיהם ייתכן ומדובר בטעות ובמידה ולא הם יוכלו להגיד לך מה הסיבה בהצלחה.

גיל..

הסיבה שהגיוס נדחה, זה שהשיארו אותי כיתה כשעליתי לארץ, כשאני אתגייס אהיה בת 19 וחצי..אז זה לא קשור לגיל:)

גיוס בסיום הלימודים

הצבא לא יגייס אותך בזמן שאת עדיין תלמידה בלי קשר לגילך. ברגע שתסיימי את הלימודים תתגייסי. בהצלחה!

ואי מה את אומרת.. פששש יפה יפה.. נו איך את מסתדרת? :)

איך השפה? איך המקום? :))))))))))) אני עליתי מאוקראינה באוקטובר 1995 :)

אמממ....

איך השפה והמקום? בואי לא ניכנס לזה:)) השפה כרב אחלה, המקום..איך אני אגיד..הייתי משנה כמה דברים אבל חפיף:)) מאוקרינה? אז באת מקרוב אליי:))
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר