מישהו, אני באמת צריכה שתענו לי..

טוב, אז העיניין הוא שיש לי פרופיל 97, ואני רוצה להתגייס לקרבי, ואני ממש לא יודעת מה צריך איך ומתי..אז אם אפשר מישהו שיודע..פלייזז, זה באמת חשוב לי..

אם יש לך פרופיל מתאים אז אני מניח שאת תקבלי זימונים מהבקו"ם, בכל מקרה את יכולה

לשלוח פקס או מכתב לבקו"ם - ללשכת הגיוס (וכמובן לוודא שהוא הגיע) עם בקשה להתגייס לקרבי !

תשובה

אל לחץ יקרה,במהלך דצמבר-ינואר יגיע לביתך טופס שאלון הרצונות שם תוכלי להביע את רצונך והעדפותייך לגבי היחידות המועדפות עלייך. מאחר ואני מניח שאת כעת בכיתה י"ב כל שעלייך לעשות הוא להמתין ושם לבחון אם הוצע לך אשכול ההתנדבות ללחימה. באשכול זה ימצאו התפקידים הבאים: מטהרת אב"כ,לוחמת מג"ב משנה טכני,מפעילת נ"ט, לןחמת נ"מ ,קרקל,וכו'. בכל אחד מהתפקידים הללו תמצאי עצמך משרתת לצידם של לוחמים -בנים. המיונים ליחידות הלוחמות יערכו בפברואר הקרוב ויקבעו מי כשירה לתפקידים אלו ומי לאו. בהצלחה רבה וכל הכבוד!

תודה..ומה עם הכושר הגופני?

שמעתי שמבחני המיון זה חלק שאלון ארוך, והשני זה המבחני בר-אור..אם אני לא ממש בשיא בכפיפות בטן אבל טובה בריצות, זה יכול לשבשב לי עיניינים?:(

ממה שאני זוכר מבחינת אחוזים, הריצה זה הכי חשוב, משהו כמו 70% ...

ואת תמיד יכולה להצטרף לאחד מהאירגונים של ההכנה לצה"ל או להתאמן לבד בשביל הבוחן בר-אור וכך לשפר את הציונים שלך ... דרך אגב, אחותי היתה מיועדת ללוחמת במג"ב, היא התחילה טירונות ובשבוע הראשון העיפו אותה בגלל משהו בכתף (נראה לי שבר או משהו כזה), אני יכול לשאול אותה בשבילך מה היא עברה בדרך עד הגיוס, אם בא לך דברי איתי במייל ! בהצלחה אמיר

הכושר הגופני הוא פחות רלווניטי

במיונים לתפקידים הקרביים אצל בנות מתייסים הרבה יותר למוטיבציה ולרצון ולאופי כל הקטע של הכושר הגופני זה בשביל הדאווין(לעשות רושם כאילו זה משמעותי)וכל עוד אין לך בעיה גופנית את תתקבלי בגלל שכידוע בונים לך את הכושר בטירונות. כמעט לכל מקום שתירצי להגיע את תגיעי כמובן שליחידות היותר מובחרות(טייס,חובלת,)יהיה יותר קשה בגלל מספר מועט של מקומות פנויים בכל מקרה בכל מה שקשור לכושר גופני לריצה יש משמעות של 70 אחוזים מהציון הכללי ולידיים ולבטן רק 30 אחוזים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר