כיצד ניתן להצטרף לשח"מ ??? (שירות חובה משטרה)

א) מהו סדר השירות במסגרת המשטרה? ב) אילו המלצות נדרשות? ג) איזה פרופיל צריך בשביל זה? ד) האם זה מסתדר עם טירונות כ"מ

כיצד להתקבל לשח"מ

ראשית זה אמור להופיע במנילה שלך. אם לא ביום הגיוס יש לבקש זאת מקצין המיון. בעיקרון ההקצאות משתנות לאור הצורך במשטרה.

שח"מ

1. דרוש פרופיל 64 ומטה 2. הצבא לא משחרר לטובת גופים אחרים אנשים עם קב"א גבוה מ - 52 מבחינת השירות מדובר בשירות 3 שנים (חובה) ואופציה להישאר בשירות המשטרה, הטירונות היא 02 צה"לית לגמריי ורק לאחר מכן הפנייה למטא"ר של המשטרה בירושלים, שם נערך ראיון + בדיקה רפואית, במידה והכל עבר כמו שצריך (99% מהמקרים) מחליפים את תעודת החוגר בתעודת שוטר, מקבלים טופס לניפוק מדים (ברשתות המשביר מחסני אופנה) וכמובן - הפנייה למקום ההצבה. לאחר תקופה של חפיפה יוצאים לקורס של 3 חודשים, שכולל 3 שבועות כושר מבצעי (בערך כמו של טירונות 02), והשאר קורס שוטרים (קורס שוטרים בסיסי + קורס סיירים למי שמיועד לסיור - כולל הכשרת דו"חות תנועה), את יתרת השירות מבצעים בתור שוטר מן המניין במקום ההצבה. מקווה שעזרתי דור. נ.ב - כל המידע הגיע מאיגור - שוטר שח"מ (חבר בפורום, כל פעם בשם אחר...) וכל הקרדיטים אליו, כמו כן אנצל מעמד זה למסור לו החלמה מהירה.

לי יש קב״א 44 ופרופיל 97 האם יכולים לקבל אותי לשח״מ

1. זה שירות של 3 שנים גם לבנות?

ישלי סכרת נעורים והפרופיל שלי 24 אני יכול להיות בשחם?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר