איך אפשר להסתדר עם הצבא?!?!? כל עזרה תתקבל בברכה!!

שלום לכולם, אני לא מבינה איך אפשר להסתדר עם הצבא הוא עושה לי כל כך הרבה בעיות הוא נתן לי פרופיל 45. יש לי משקפיים מספר אחת בכל עין ובנוסף יש לי אסטמה מאוד אבל מאוד מאוד קלה!!! וחוץ מזה אני בריאה כמו שור, ואני לא מבינה איך הוא נתן לי פרופיל כזה אז החלטתי לערער על דבר שכזה, והצבא מסתבר החליט להתעלם ממני ולא להגיב לא משנה כמה פעמים אני אפקסס לו בקשות לבדוק את זה שוב ובנוסף שלחתי לו אולי אלף פעם מכתבים מרופא המשפחה שאומר שלדעתו אני צריכה לקבל פרופיל 82 ובנוסף לעשרות המכתבים הרשומים ששלחתי לו למקרה שהוא לא קיבל את הפקסים הרבים שלי... אין לי יותר מה לעשות ככה שאם למישהו יש עצה או עבר את זה גם או סתם רוצה לזרוק מילת עידוד בבקשה ענת.

אין מה לעשות...

תראי, גם אני עם אותה הבעיה כמו שלך, גם לי שמו פרופיל 45 על אסטמה שאין לי ובחיים לא הייתה לי, אבל זה לא כזה פוגע בשיבוץ שלך בצבא (אלא אם את רוצה תפקיד קרבי...) אי כבר שלושה חודשים בצבא ותאמיני לי, אף אחד לא מתענין בפרופיל שלך אחרי צו ראשון... אני יודעת שזה מעצבן, אבל באמת שאין לך צורך בפרופיל יותר גבוה... שיהיה לך המון בהצלחה באיזה דרך שלא תבחרי...

אין לך מה לדאוג ענת!!

גם לי בהתחלה בצו ראשון נתנו לי פרופיל 45 על כלום...ואחרי כמה חודשים שלחו לי זימון לסיכום פרופיל, והסתבר שזה היה פרופיל זמני, העלו לי את הפרופיל ל82 אז ככה שאין לך מהלדאוג יכול מאוד להיות שגם הפרופיל שלך זמני.....

עצה

שלום ענת, רצויי שתבררי באמת האם הפרופיל שקיבלת הוא זמני. אם הוא זמני אני חושב שאמור להיות רשום גם משך תקופת הזמינות. אם אכן זאת המציאות,את אמורה לקבל זימון ל"הערכת פרופיל מחודשת". לגביי פרופיל רפואי לבנות- אם אינך מעוניינת בתפקיד קרבי הפרופיל הרפואי הוא סעיף שולי,אלא אם כן הוא פוטר אותך מ"שירות ביטחוני". בברכה, אופיר

אין מה לעשות...

תראי, גם אני עם אותה הבעיה כמו שלך, גם לי שמו פרופיל 45 על אסטמה שאין לי ובחיים לא הייתה לי, אבל זה לא כזה פוגע בשיבוץ שלך בצבא (אלא אם את רוצה תפקיד קרבי...) אי כבר שלושה חודשים בצבא ותאמיני לי, אף אחד לא מתענין בפרופיל שלך אחרי צו ראשון... אני יודעת שזה מעצבן, אבל באמת שאין לך צורך בפרופיל יותר גבוה... שיהיה לך המון בהצלחה באיזה דרך שלא תבחרי...

זה לא בדיוק נכון.....

דברתי עם המדנית של בית ספרי וחוץ מזה שהיא היתה בהלם מהפרופיל הממש נמוך היא אמרה לי שאני חייבת להעלות אותו כי זה ימנע ממני לא רק יחידות קרביות אלא יש קורסים שאני לא אוכל לצאת בגלל הפרופיל ככה שהוא מונע ממני להגיע לכל מיני תפקידים

שלום לכולם, אני לא מבינה איך אפשר להסתדר עם הצבא הוא עושה לי כל כך הרבה בעיות הוא נתן לי פרופיל 45. יש לי משקפיים מספר אחת בכל עין ובנוסף יש לי אסטמה מאוד אבל מאוד מאוד קלה!!! וחוץ מזה אני בריאה כמו שור, ואני לא מבינה איך הוא נתן לי פרופיל כזה אז החלטתי לערער על דבר שכזה, והצבא מסתבר החליט להתעלם ממני ולא להגיב לא משנה כמה פעמים אני אפקסס לו בקשות לבדוק את זה שוב ובנוסף שלחתי לו אולי אלף פעם מכתבים מרופא המשפחה שאומר שלדעתו אני צריכה לקבל פרופיל 82 ובנוסף לעשרות המכתבים הרשומים ששלחתי לו למקרה שהוא לא קיבל את הפקסים הרבים שלי... אין לי יותר מה לעשות ככה שאם למישהו יש עצה או עבר את זה גם או סתם רוצה לזרוק מילת עידוד בבקשה ענת.

אל ייאוש

ענת שלום, ראשית כל רופא המשפחה שלך יכול לכתוב מה מצבך הרפואי, לרבות אנמנזה רפואית ודיאגנוזה, אבל אין לו את היכולת להשפיע על קביעת ס.ל (סעיפי ליקוי) בין היתר משום שאין הוא רופא צבאי וכפועל יוצא מכך - גם אין לו ספר פרופילים. לקבוע רמת פרופיל שמגיעה לך סתם כך - אין זה במקום לדעתי, פרופיל נקבע בצורה מדוייקת לפי ספר פרופילים, ספר הפרופילים מסודר לפי נושאים ותת נושאים ולאחר מיכן לפי מידת החומרה של הבעייה הרפואית, כך שהשאלה היא נעוצה איפה לא בבעייה שלך אלא במידת החומרה של הבעייה שיש לך. אני לא מבין באמת למה ירד לך פרופיל לרמה כזו, אבל האם ייתכן שעברת מבדקים אצל רופא ריאות במבדקים בצו ראשון ? אם כן מה היו תוצאות המבחנים ? לא איזה מידת חומרה של אסתמה אותרה אם בכלל, האם את ציינת שאת נוטלת תרופות ו/או משתמשת במשאף ונטולין ? בנוסף לכך, מה הייתה בכלל הסיבה שמלכתחילה הפנו אותך לרופא ריאות ? האם בשאלון טרם צו ראשון נרשמו דברים בעניין זה ? כל אלו שאלות שעשויות להסביר אולי את הסיבה לפרופיל הזה שקיבלת. עליך לזכור כי הפרופיל נועד להגן עליך, בכך שלא תבצעי מטלות אשר חורגות מגבול היכולת הבריאותית שלך, אבל גם בשביל "הכיסוי" של המערכת הצבאית, כך שזה מאוד אבל מאוד לא במקום לטעון כי הצבא עושה לך בעיות, הצבא עושה את מה שהדברים בשטח קובעים, והוא לא קובע דברים לפי "מצב רוח" או משתנה אחר, בנוסף לכך הצבא מקבל מספר פניות רב בבקשות שונות לערר על פרופיל, אבל בכל מקרה - אין זה אומר שהצבא לא מתייחס, צריך סבלנות לעיתים, ואפילו לפעמים קצת מעבר ממה שנראה שצריך... אם את רוצה להיות שקטה יותר לגבי הנושא הזה תפני למדור פרט בלשכת הגיוס אליה את שייכת או לטלפון 7379547 - 03 (מדור וועדות, ענף מיון רפואי). את מוזמנת לעדכן אותי, בברכה, אלון ל. מנהל הפורום

זה לא בדיוק נכון.....

דברתי עם המדנית של בית ספרי וחוץ מזה שהיא היתה בהלם מהפרופיל הממש נמוך היא אמרה לי שאני חייבת להעלות אותו כי זה ימנע ממני לא רק יחידות קרביות אלא יש קורסים שאני לא אוכל לצאת בגלל הפרופיל ככה שהוא מונע ממני להגיע לכל מיני תפקידים

את מוזמנת ליצור עם הגורמים הרלוונטים קשר - ולעדכן אותי בהתפתחויות

הכי טוב 45 קרוב לבית! מה צריך יותר? אני הולך כל יום (א-ה) בשעה 8:00 בבוקר וחוזר ב18:00 בערב מה רע?

זה לא בדיוק נכון.....

המדני"ת שלך טעתה

לפי מה שאני יודעת עם פרופיל כזה את יכולה לקבל כמעט כל תפקיד חוץ מתפקידי לוחמה, ובמנילה לא תקבלי מסלול יעודי לקצונה(לא בטוחה, אבל זה מה שקרה לרוב החברות שלי עם פרופיל כמו שלך, יכול להיות שזה רק משיקולים של הצבא וללא שום קשר לפרופיל). יש המון תפיקידם שתוכלי לעשות ללא קשר לפרופיל. בקשר לנסיונות החוזרים לשנות את הפרופיל, ניסית להרים טלפון אם הם קיבלו את הפקסים שלך? עצה שלי, היה לי מקרה דומה עם אישור לימודים שהייתי צריכה לשלוח ללשכת הגיוס, אחרי ששלחתי את האישור בפקס והם איבדו אותו, ואפילו הגעתי ללישכה ונתתי אותו ביד לקצינה האחראית במדור אימות נתונים עדיין לא עוזכן כל העניין, אין מה לעשות הצבא הוא מוסד בירוקרטי, וצריך לשבת להם על הוריד כדי שדברים ישתנו. תתיקשרי ללישכה, תשאלי אותם אם הם קיבלו, אם לא, את צחזיקה את הפקידה על הקו שולחת לה את הפקס ומבקשת שתאשר את הקבלה שלו. אחר כך את מבקשת לערער על הפרופיל הרפואי בוועדה. יש בטוח המון דברים שניתן לעשות ועוד לא עשית. שאלה אחרונה, על הבעיות שרשמת להלן, הצהרת עליהן? או שהצבא גילה אותן לבד?

יכול להיות שהיא טועה.....

תראי במנילה שלי אני קיבלתי המון תפקידים וגם תפקידים המיועדים לקצונה כל הדברים שרשמתי שבגללם הצבא הוריד לי את הפרופיל הם דברים שאני הצהרתי עליהם הם לא גילו שום דבר חדש והם לא שלחו אותו לשום בדיקות בגלל האסטמה . הם שלחו אותו לעשות בדיקת ראיה אבל בכל זאת אני מרגישה שהם הורידו לי יותר מדי. כל פעם אחרי ששלחתי להם פקס ביקשתי מהמדנית שלי לצלצל ולשאול עם הם קיבלו את הפקס ממני וכל פעם במפתיע הם לא קיבלו אז החלטתי לנקוט בדרך אחרת והתחלתי לשלוח להם מכתבים רשומים אבל גם אותם המדנית אמרה שהם לא קיבלו....ככה שאולי אני אאמץ את הדרך שהצעת לי ונראה מה יקרה בהמשך בכל אופן תודה רבה ענת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר