אוקיי... שאלה בקשר לעתודה

איזה קב"א אני צריך כדי לקבל זימון לעתודה האקדמית? זה די חשוב... כל תגובה תתקבלנה בברכה.

עתודה

כל מי שרוצה להיות עתודאי יכול להיות לא משנה כמה קבא יש לו....

תשובה

*ממה שידוע לי הנתונים הנידרשים הם הצלחה מסויימת במבחנים הפסיכוטכנים (דפ"ר כמדומני). לא ידוע לי מהי מידת ההצלחה הדרושה. *מלבד זאת,על מנת שתוכל להיתקבל לעתודה אקדמאית אתה חייב לגשת למבחן פסיכומטרי. *כדי לקבל מענה מדוייק ומפורט יותר פנה למדור קד"צ. אם לא עברת עדיין את תהליכי הצו,תוכל לבקש הפנייה למדור קד"צ בלישכת הגיוס. בברכה, אופיר

עתודה

את טועה

אני מועמדת לעתודה, ואני יודעת שהמועמדות לעתודה תלויה בקבא. הבאיה היא שהקבא חסוי, ולכן אף אחד לא יכול לדעת מה הקבא שלו (אלא אם כן יש לו קשרים בצבא)

אני הרבה דברים אבל אני לא טועה

גם אני מועמדת לעתודה ואין לזה קשר לקבא בכלל כל מי שרוצה לנסות להתקבל מוזמן ודרך אגב רק שתדעי שהצבא מעודד אנשים להיות עתודאים וחוץ מזה כמובן שיש מיונים והאנשים היותר מתאים מתקבלים והפחות לא

עתודה

ענת - את טועה ומטעה !!

שלום ענת, אני לא יודע מאיפה יש לך את הידע הנרחב הזה שלפיו את מסיקה כי כל אחד מבקש להתקבל לעתודה יכול. עתודה אקדמאית, בניגוד לעתודה טכנולוגית, היא עתודה של לימודים אקדמאיים, בסיומם העתודאי מתגייס לשירות צבאי ויוצא לקצונה, זה מה שנקרא "קמ"א" וזה קצין לכל דבר ועניין, אלא רק שהוא עוסק בתחום אותו הוא למד והוא חתום קבע לתקופת זמן. כדי להיות קצין יש צורך בקב"א מינימלית של 52, לרוב בעתודה אקדמאית יש דרישה לקב"א גבוהה הרבה יותר כי בסופו של דבר יש שקלול לא רק של הקב"א אלא גם של הפסיכומטרי, ממוצע הציונים וכו'. אבקשך שלא למסור מידע בעתיד אם אינך בטוחה בו ובמיוחד לא להתכחש לכך אם יש מי שמעיר לך על כך ! בברכה, אלון ל. מנהל הפורום

אני הרבה דברים אבל אני לא טועה

גם אני מועמדת לעתודה ואין לזה קשר לקבא בכלל כל מי שרוצה לנסות להתקבל מוזמן ודרך אגב רק שתדעי שהצבא מעודד אנשים להיות עתודאים וחוץ מזה כמובן שיש מיונים והאנשים היותר מתאים מתקבלים והפחות לא

וכמו שאמרתי את טועה

את אולי מועמדת לעתודה טכנולוגית. בעתודה אקדמאית, כפי שכבר ציינתי יש סף נתונים אישיים. בברכה, אלון ל. מנהל הפורום

ענת - את טועה ומטעה !!

שלום ענת, אני לא יודע מאיפה יש לך את הידע הנרחב הזה שלפיו את מסיקה כי כל אחד מבקש להתקבל לעתודה יכול. עתודה אקדמאית, בניגוד לעתודה טכנולוגית, היא עתודה של לימודים אקדמאיים, בסיומם העתודאי מתגייס לשירות צבאי ויוצא לקצונה, זה מה שנקרא "קמ"א" וזה קצין לכל דבר ועניין, אלא רק שהוא עוסק בתחום אותו הוא למד והוא חתום קבע לתקופת זמן. כדי להיות קצין יש צורך בקב"א מינימלית של 52, לרוב בעתודה אקדמאית יש דרישה לקב"א גבוהה הרבה יותר כי בסופו של דבר יש שקלול לא רק של הקב"א אלא גם של הפסיכומטרי, ממוצע הציונים וכו'. אבקשך שלא למסור מידע בעתיד אם אינך בטוחה בו ובמיוחד לא להתכחש לכך אם יש מי שמעיר לך על כך ! בברכה, אלון ל. מנהל הפורום

עתודה

אם קיבלתי זימון לעתודה האקדמית מה זה אומר על הקב"א מעל 52 או הרבה מעל 52?

עתודה וקב"א

שלום רב, ראשית יש לך קב"א לקצונה, לפחות 52. סביר להניח שאם אתה אותרת ע"י הצבא כמועמד אפשרי לעתודה מסוג זה - הקב"א שלך גבוהה יותר, אין לי אפשרות לנקוט במספר. בברכה, אלון ל. מנהל הפורום

וכמו שאמרתי את טועה

את אולי מועמדת לעתודה טכנולוגית. בעתודה אקדמאית, כפי שכבר ציינתי יש סף נתונים אישיים. בברכה, אלון ל. מנהל הפורום

עתודה

חברה מישהו יודע אם אפשר להירשם לעתודה עם דפר 50 וקב"א 52+?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר