יש לכם רעיונות איך להשתמט מהצבא ?

כל עצה תתקבל בברכה - איך להוריד פרופיל, איך לבוא אליהם בגישה שלא יירצו אותי........כל דבר שיעזור לי לא ללכת לצבא...
Anonymous

כן, אני מכיר הרבה כאלה

מעיל שחור + כובע פאות ארוכות עניים עצומות ותנדנד כמו לולב
Anonymous

צור קשר

באימייל. אשמח לעזור לך.
Anonymous

תן כתובת EMAIL

Anonymous

האימייל שלי?

sizeof@inter.net.il
Anonymous

לא, של הרוצה להשתמט. ודרך אגב...

אתה לא חשוב שדבורה הייתה כועסת אם היא הייתה רואה את זה???
Anonymous
Anonymous

יש סיכוי שגם אתה מערד?

Anonymous
10:37 28-06-2001|%%posterlink.0%%

תן כתובת EMAIL

הכתובת היא: taltal2@inter.net.il

Anonymous

יש לכם רעיונות איך להשתמט מהצבא ?

כל עצה תתקבל בברכה - איך להוריד פרופיל, איך לבוא אליהם בגישה שלא יירצו אותי........כל דבר שיעזור לי לא ללכת לצבא...

דפוק לעצמך כדור בראש - לטובת כולם |skull|

Anonymous

לך לבקום על סוס ותגיד שאתה רוצה לחיל הפרשים

יש כל מיני שיטות אחי... דפוק בדלת כנס מהחלון תבוא עם טרנינג תוציא את הכיסים תוריד את המכנסיים ותגיד שאתה פיל או תבוא עם הנמלת מחמד שלך קשורה עם חוט תגיד אני לא יכול בלי הנמלה שלי כל מיני דברים אחי אבל בכל אופן אל תשתמט אתה בכל זאת אזרח של המדינה הזאת ויאללה אתה תתגבר ותעשה את זה כמו שצריך יש כויח יהי רצון שלא נצטרך בכלל צבא.....
Anonymous

למה שלא תעשה צבא כמו כולנו?

מה יש? הדם שלך יותר אדום מהדם שלי? ובמחשבה שניה יש לנו מספיק אנשים טובים שם. אם אתה לא רוצה, אז לא צריך. תבוא אלי ואתן לך מכתב למפקד הבקו"ם שישחרר אותך על בעיות מוטיבציה. ותמיד אתה יכול לבוא לצבא ולומר שבדיוק בתאריך הגיוס מתוכנן לך טיול להודו, ושיתאמו איתך מועד חדש, בעוד 80 שנה.
Anonymous

אהלן אחי

רעיונות לא חסר. אבל אתה צריך להבין שיש מחיר. אני הוצאתי פרופיל 21. מה שעשיתי היה לכתוב במשך שנה מכתבים לקצין העיר על רצון כביכול שיש לי לפגוע בקצינות (:) בתוך קנאה, קנאת הפין, היחס האוראלי לאנאלי וכל השאר... :) אבל בגדול. הייתי מעדיף לסיים קורס טייס כמו רוני ולהיות למעלה למעלה.
Anonymous

מה זה האשכול המטורף הזה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר