מה נראה לך?! שניתן לך לעזוב?! חוצפן

הלו הלו..

את היית בסוד העניינים ידעת שאני אורז ת'פקלאות..

חחח כנראה שקשה לפורום להתגבר על הפרישה.

תראה...

ליאור, מתי הגיוס שלך?

כרגע 8.3.2010, כמו כל בעלי פרופיל 97 של המחזור שלי,

אבל התקבלתי לקצונה יעודית בשלישות, אז אני מאמין שזה ישתנה :]

יפה מאד! אבל לא רצית קרבי?

קצונת שלישות זה טוב, נחמד ויפה (מי כמוני יודע), אבל זה די רחוק משיבוץ קרבי.. גם אם תיהיה שליש גדודי.. אם אתה מעדיף - שלח לי מייל ונמשיך שם

רציתי להגיע לקורס חובלים.

זה באמת היה חלום שלי, אבל סיימתי את היום סיירות ולא קיבלתי כלום, ובאמת שנאבקתי. וטייס? הדיחו אותי פעמיים. יש לי נתונים גבוהים ואני יודע שהתפקיד שהתקבלתי אליו הוא תפקיד נהדר, ויודע מה, גם לטפל בלוחמים זו סוג של לחימה, אז אין לי חרטות ואני מאושר לגבי הקבלה שלי כי אני בטוח בהתאמה שלי, יש לי יכולת ואין לי ספק בזה, התפקיד הזה מתאים לי מאוד לפי דעתי. אם אני יכול לתרום שם ולתת את המקסימום שלי - זה הכי יספק אותי. הרי כולנו מתגייסים בסופו של דבר למען מטרה אחת.

הבנתי..

לדעתי זה תפקיד מאוד טוב במיוחד כאחד שהיה שם, גם המסלול כיפי לפחות לדעתי (גם הייתי מפקד קורס בבה"ד). בכל מקרה, אני ממש שמח לשמוע שאתה אידיאולוג ועם מוטיבציה, אין לי ספק שתדע לנתב את עצמך היטב במערכת וסביר להניח שתשאף לתפקיד השליש הגדודי (מה גם מרעילים אתכם לזה מלכתחילה). בהצלחה!

תודה רבה לך!

אני חושב שהתפקיד בגדודים הוא יותר מאתגר, לא? האמת שחשבתי על לבקש שישבצו אותי באחד מבסיסי חיל הים, אתה חושב שזה אפשרי? אגב, סיפור מצחיק - ביום חיילות שלי, בתחילת כיתה י"ב, עוד הרבה לפני הצו ראשון, לקחתי פרוספקט כזה של חיל השלישות על קצונה יעודית, זה קרץ לי משום מה. זה נחמד לסגור מעגל. ועוד משהו - פרנויה קטנה שלי - אתה חושב שלמרות העובדה שעברתי בהצלחה את המיון, אני עדיין יכול פתאום להיות מגיוס ליח"ש?

בבקשה..

למה אתה רוצה חיל הים? אני לא חושב שכדאי לך עכשיו להינעל על חיל מסויים בטח ובטח לא כשאתה בשלישות, כי בפועל אתה שייך תמיד לשלישות, זה תשובץ בזרוע אחרת זה לא נורא משנה. לגבי הפרנויה - אם התקבלת אז לא. אל תדאג. וגם אם יש תהא בעיה ביום הגיוס תסביר שאתה מאותר לקצונת שלישות ייעודית.

הלו הלו..

את היית בסוד העניינים ידעת שאני אורז ת'פקלאות..

אין במירס קליטה ... מה אתה אומר... ?

אם אני יסרב לעבור את הבדיקת אשכית בצו ראשון?

אם אני אסרב בהחלטיות גמורה לעבור את הבדיקה? אל תנסו לשכנע אותי באמת שלא, מה יעשו לי? אני אסרב מהסיבה שאני אסביר שזה פוגע פי רגשית ואני לא חושב שמותר להם להפשיט אותם בכוח או לנסות לשכנע אותי, מהסיבה שזה נוגד את החוק: http://www.1202.org.il/download/files/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%9C%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%A2%D7%AA_%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%93%D7%94_%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA.pdf תקיפה מינית, כך שאני מנחש שאסור להם בכח ואיומים. אז מה הם בעצם יעשו? ובוא נניח שאני אטום לגמרי והולך לסרב במאות האחוזים על הבדיקה, כך ששום דבר לא ישנה את זה. לצורך העניין של תגובות שאני רוצה לקבל - התשובה. מה הם יעשו לבסוף? הם יכריחו אותי, יכניסו אותי לכלא?, יפשיטו אותי בכוח?

בקשר לאשכים

כן הרופא יקרא בקשר לחייל שתפקידו לאחוז בחיילים שמסרבים לחשוף בייצים וכך בעצם הרופא יוכל לבצע את הבדיקה אז תחשוב על זה...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר