אם אני יסרב לעבור את הבדיקת אשכית בצו ראשון?

אם אני אסרב בהחלטיות גמורה לעבור את הבדיקה? אל תנסו לשכנע אותי באמת שלא, מה יעשו לי? אני אסרב מהסיבה שאני אסביר שזה פוגע פי רגשית ואני לא חושב שמותר להם להפשיט אותם בכוח או לנסות לשכנע אותי, מהסיבה שזה נוגד את החוק: http://www.1202.org.il/download/files/%D7%97%D7%95%D7%A7_%D7%9C%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%A2%D7%AA_%D7%94%D7%98%D7%A8%D7%93%D7%94_%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA.pdf תקיפה מינית, כך שאני מנחש שאסור להם בכח ואיומים. אז מה הם בעצם יעשו? ובוא נניח שאני אטום לגמרי והולך לסרב במאות האחוזים על הבדיקה, כך ששום דבר לא ישנה את זה. לצורך העניין של תגובות שאני רוצה לקבל - התשובה. מה הם יעשו לבסוף? הם יכריחו אותי, יכניסו אותי לכלא?, יפשיטו אותי בכוח?

סליחה שאני שואל,

אבל מה בדיוק הבעיה?

דיי לשאול מה הבעיה, אני רק רוצה תשובה

נמאס לי, שאלתי בלפחות 6 מקומות ובכל מקום עד עכשיו הגיבו לי אותן תגובות "מה הבעיה?", "זה לוקח שניה", "זה שטויות", "אל תדאג זה רק רגע", "אפחד לא רואה" באמת שבאמת, בוא נקח את זה ככל בדיקה אחרת, אבל נגיד שזאתי אישית מפריעה לי, מפריע לי שבלי רצוני מישהו יתקרב שם לאזור, אין לי רצון לעבור בדיקה כזאת בואו לא ניכנס לסיפורים כי נכנסתי לזה לסיפורים של 20 תגובות במקומות אחרים ואף אחד לא ענה לי תשובה רק אמרו לי דברים פילוסופים למה כן לעבור את הבדיקה, בבקשה בואו לא נכנס לזה. רק אני רוצה לדעת, מה יעשו?, האם יוותרו?, יכפו עליי לעשות את זה?, יכניסו אותי לכלא בסופו של דבר? בבקשה לא לענות תשובה אחרת רק מה יעשו.

גם אם יעשו לך משהו,

ואני לא יודע אם כן ואני מאמין שלא יעשו כלום, באמת שווה לך להסתבך בשביל כזה דבר? כמובן שגם אני לא אהבתי ש"התקרבו לי שם לאזור", אבל זה הנוהל של הצבא, כולם עושים אותו, למה להתנגד אליו סתם ככה?

שאלה לי אליך,

ואם לכולם כושי היה דוחף את ה*** שלו לתחת וגומר בפנים, גם אתה היית עושה את זה? אין קשר, אני כן הולך להסתבך בגלל זה ואני מוכן לקחת סיכון של כלא, לא רוצה שיגעו לי באזור בלי האישור שלי. ואני לא מוכן לאשר.

לא צריך להתלהם

ולהגיב בצורה שאינה מכובדת, יש סיבה לכל בדיקה גופנית שאתה עובר במהלך הצו הראשון במידה ותסרב מסיבה כלשהי, אני לא יודע בוודאות מה יהיו ההשלכות, כאשר ייתכן והם לא יוכלו לקבוע לך פרופיל רפואי וכתוצאה מכך לא תוכל לקבל זימונים כאלו או אחרים וכמובן שאני מניח שהם יבקשו ממך לעבור את הבדיקה אצל רופא פרטי/קופ"ח ולהעביר אליהם את התוצאות (אז אולי עדיף להקדים תרופה למכה ולעשות את הבדיקה מראש)

בכללי, אני לא הולך לעשות את הבדיקה.

לא אצל רופא אחר או משהו, אם רופא יהיה מוכן לרשום לי כאילו שעברתי את הבדיקה זה יותר בסדר למרות שאני לא מרגיש שזה לגמרי בסדר ואם בכלל כי אני מרגיש שזה כן הכרחה של מישהו לעבור דבר כזה בלי רצונו כי בעצם כן מכריחים אותך בסוף, החוק אומר שאני חייב לעשות את זה, החוק השני אומר שבלי רצוני אסור לעשות לי את זה. אני שמעתי מאנשים בפורום אחר שאם אני לא יעשה את זה ישלחו לי עוד צו ועוד צו, עד שיכניסו אותי לכלא / כן יעשו לי אם אני לא יהיה אלים בכוח, נגיד מישהו סיפר שהוא סירב והגיע לצו האחרון ואמרו לו שהוא רכוש של צהל אז מותר להם להביא לו מכות אם הוא לא יסכים, אז בגלל האיום הזה הוא הוריד, זה בסדר? זה לא בסדר.

שאלה לי אליך,

ואם לכולם כושי היה דוחף את ה*** שלו לתחת וגומר בפנים, גם אתה היית עושה את זה? אין קשר, אני כן הולך להסתבך בגלל זה ואני מוכן לקחת סיכון של כלא, לא רוצה שיגעו לי באזור בלי האישור שלי. ואני לא מוכן לאשר.

חחח אל תשווה את מה שאמרת בתגובה שלך

לפעולה רפואית שנועדה לקבוע מה הפרופיל שלך. בכל מקרה, בהצלחה, מקווה שהגישה שלך תתעדן בשלב מסוים, רק אתה תיפגע בסוף.

בכללי, אני לא הולך לעשות את הבדיקה.

לא אצל רופא אחר או משהו, אם רופא יהיה מוכן לרשום לי כאילו שעברתי את הבדיקה זה יותר בסדר למרות שאני לא מרגיש שזה לגמרי בסדר ואם בכלל כי אני מרגיש שזה כן הכרחה של מישהו לעבור דבר כזה בלי רצונו כי בעצם כן מכריחים אותך בסוף, החוק אומר שאני חייב לעשות את זה, החוק השני אומר שבלי רצוני אסור לעשות לי את זה. אני שמעתי מאנשים בפורום אחר שאם אני לא יעשה את זה ישלחו לי עוד צו ועוד צו, עד שיכניסו אותי לכלא / כן יעשו לי אם אני לא יהיה אלים בכוח, נגיד מישהו סיפר שהוא סירב והגיע לצו האחרון ואמרו לו שהוא רכוש של צהל אז מותר להם להביא לו מכות אם הוא לא יסכים, אז בגלל האיום הזה הוא הוריד, זה בסדר? זה לא בסדר.

זה די נכון מה שאמרו לך

בעיקרון אם אתה מסרב לעבור אתה בדיקה מבחינה רפואית לא ניתן לקבוע לך פרופיל ולכן תזומן שוב לצו ראשון, אם גם אז תסרב יתחיל הליך של זימון לפני פקודת מעצר, אח"כ פקודת מעצר וכו'.. לדעתי האישית, נעזוב את זה אם אפשר להתגמש בעניין הבדיקה או לא - יש כאן סוגיה יותר רחבה: מה אם במהלך השירות תתבקש לעשות משהו שנוגד את המצפון שלך או את ההשקפה שלך? גם אז לא תתגמש? מה אם במהלך השירות תתבקש להרוג או לשמור וזה מבחינתך קצה גבול היכולת?.. בקיצור זה קצת יותר רחב ואני מקווה שתביא את זה בחשבון אתה וגם המערכת.

אני עדיין כחול..

זהו, ששקלתי את זה, ואני לא רוצה להתגייס. מאותה סיבה שאני לא מסוגל לדברים כאלה.

אבל, כדיי לקבל את הפטור - אני אצטרך לעבור את הבדיקה לא?

העניין הוא שלא שואלים אותך אם אתה רוצה או לא...

את הבדיקה אתה צריך לעבור בדיוק כמו שאתה צריך להתגייס ותצטרך לעשות מה שאומרים לך. הבעיה היא הצורך שלך בלהכיר בזה ועם זה אתה צריך להתמודד..

"לא מסוגל לדברים האלו"?

אתה חושב שכל מי ששרת בצבא במדינה הזו נולד על M-16 מקוצר ביד ועשה שמירות בגיל 5? גם אני מרגיש שאני לא מסוגל לעשות את הדברים האלו, אבל זו המדינה שלך, ויודע מה - מעבר לפן הערכי - זה החוק. גם אני פוחד מאוד מהשירות שלי, אבל אין מה לעשות, אם כל אחד יחליט לא להתגייס אנחנו נהייה כולנו בים עכשיו. אל תברח, אל תהייה כ"כ נגד הכל, אם רוב המדינה הצליחה, בטוח שגם אתה יכול. אני לא יודע למה אני מטיף לך, אני לא שופט אותך שום צורה, אני סתם לא מבין על מה אתה מדבר. "לא מסוגל", אף אחד לא באמת מסוגל, אבל אין מה לעשות, לא בורחים מהצבא בגלל זה, אלא לומדים להתאקלם ולהיות "ראש פתוח", לא אנטי.

אני עדיין כחול..

חחח כנראה שקשה לפורום להתגבר על הפרישה.

מה נראה לך?! שניתן לך לעזוב?! חוצפן

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר