תעזרו לי בני התגייס ב16 לאוגוסוט

יום שלישי התקשר ואמר שסופח לשיריון והוא נמצא בזיקים למחרת התקשר ואמר שהיתה טעות והחזירו אותו לבקו''ם ואופס יום חמישי הוא מופיע בבית עם הקיטבק עד יום ראשון וחזר בלי קיטבק רק מדים ועוד תיק אישי עם מדים. התקשרתי אליו והוא אמר שהוא ממתין לשיבוץ ואופס יום רביעי הוא שוב בבית עד יום ראשון. יום ראשון חזר שוב עד יום רביעי שוב ולא שמעתי ממנו ושוב הגיע הביתה ואמר שהוא בטירונות בזיקים.... ממממממ ושוב נשאר עד יום ראשון. וככה זה מאז שהוא התגייס כל יום רביע או חמישי בבית והקיטבק כל הזמן בבית הוא יוצא רק עם מדים . מאז שהתגייס לא הגיע ביום שישי כמו שנהוג בצבא תמיד זה או מרביעי או מחמישי ומגיע מוקדם מסביבות 16-00 שבוע שעבר יצא מיום חמישי עד אחרי החג יום כיפור דהיינו חזר ביום שלישי ובבוקר הוא אמר שהיום מספחים אותו ואופס כעבור יומיים הוא שוב בבית . לערב חג סוכות אתמול הוא התעורר ב-730 יצאתי מהבית הוא היה ישן .בשעה 12 אני מתקשרת אליו לשאול מה קורה והוא אמר לי שהוא נמצא בבנק בעיר מגורינו מאחר וכבר היה באיזה בסיס במרכז הארץ ואמרו לו שהחשבון בנק לא בסדר אז הוא בבנק מסדר את החשבון. שאלתי אותו מה קורה משהו פה לא נראה לי מאז שהתגייס לא יצא ביום שישי לא שמירה לא כלום איזה צבא זה? גם בזיקים בטירונות נשארים שבת לפחות לא?בנו של ראש הממשלה ג'ובניק שבת ראשונה נשאר מה הולך פה ? עכשיו הוא אומר לי ששלחו אותו הביתה ואמרו לו תמתין לטלפון עד שנודיע לך איפה תסופח זה לא נראה לי הגיוני מה אפשר לעשות איך אפשר לבדוק?ואם הוא בבריחה אז מה לא מחפשים אותו ? חברים שהתגייסו איתו וגם ג'ובניקים לא עברו כזה דבר ..נראה לי לא טוב מה אפשר לעשות איך אפשר לבדוק .

המשך...החשד עלה אתמול

מאחר ואנו מתגוררים כשעה וחצי נסיעה באוטובוס מהבסיס במרכז הארץ ולא נראה לי הגיוני שהספיק לנסוע ולחזור ומה זאת אומרת אמרו לו להמתין לטלפון עד שיודיעו לו איפה יסופח? מה אין יחידה שהיתנו לו צוו סיפוח נראה מוזר מה עושים?

החשד שלך בהחלט מוצדק אך אל תסיקי מיד שמדובר בנפקדות

קודם כל לא היה ולא יהיה כזה דבר מעולם שמשחררים חייל הבייתה לזמן לא מוגדר ואומרים לו שמתי שישבצו אותו יקראו לו , חיילים כאלה בד"כ משתמשים לשמירות ומטבחים עד שמספחים אותם למקום אחר ולא נותנים לשבת סתלבט בבית(למיטב זכרוני , השתחררתי לפני שנתיים). עם זאת , חייל נפקד בד"כ מקבל טלפונים הבייתה ולא רק לפלאפון האישי שלו , לכן עצה ראשונה שלי אלייך כל פעם שהטלפון מצלצל תעני את. אם את רואה אותו רודף אחרי הטלפון בניגוד להרגלו , סביר להניח שהוא מסתיר משהו משמעותי ממך כגון נפקדות. עצה שניה אם את יכולה להשיג את המספר של המפקד האחראי עליו ולשאול אותו מה קורה עם בנך זה יכול להיות מצויין .

מילואמניק-זה הקטע

שמאז שהוא התגייס הוא לא עשה כלום לא שמירה לא שבת שאלתי אותו איזה צבא זה? הוא לא ענה כל הזמן אמר שנמצא בזיקים אחר כך בבקומ פתאום לפני יומיים אמר צריפי ועכשיו אמרו לו תמתין בבית לטל עד שנספח אותך מה זה ?זה יכול להיות כזה דבר?שחייל ממתין לטל מהצבא לא מבינה ....מה שכן עלה לי החשד שהם בקשר איתו מאחר והוא לא בבית חוזר מחברים רק בלילה .נמתין נראה מה יהיה

תגובה

אכן נשמע מעט מוזר.. אבל- כדי שחייל יבצע שמירה עליו להיות מוכשר נשק. מאחר ונשמע מהסיפור שהבן שלך טרם עבר הכשרת נשק מלאה (טירונות) ע"כ הוא לא יכול לבצע שמירות. ייתכן שמה שהבן שלך אומר נכון - והוא ממתין לפתיחת הכשרה (מצב שקורה לעיתים קרובות) ולכן בין לבין הוא בסיפוחים/עבודות רס"ר. המפתח לפתרון נמצא אצל הבן שלך ואני מציע שתדברי איתו ותסבירי לו מה החששות שלך, מאיפה הן נובעות וכן מה עשויות להיות ההשלכות של נפקדות (בכל מקרה).

זה העיניין שהוא

לא מדבר כל הזמן שהוא חוזר זה בשקט לא מדבר רק עונה ששואלים אותו מה אמרו לו .ומה זה שצבא אומר לו תמתין בבית עד שנתקשר אליך יש כזה דבר להמתין בבית ?כולו טירון רק התגייס ומיום שהתגייס ימי רביעי הוא בבית כל החגים תמוהה מה אפשר לעשות ולבדוק מבלי שידע?

אממ...

אין לך דרך ליצור קשר, אלא אם את מתקשרת בעצמך או מדברת עם אותו גורם שהורה לבן שלך להמתין.

מילואמניק-זה הקטע

שמאז שהוא התגייס הוא לא עשה כלום לא שמירה לא שבת שאלתי אותו איזה צבא זה? הוא לא ענה כל הזמן אמר שנמצא בזיקים אחר כך בבקומ פתאום לפני יומיים אמר צריפי ועכשיו אמרו לו תמתין בבית לטל עד שנספח אותך מה זה ?זה יכול להיות כזה דבר?שחייל ממתין לטל מהצבא לא מבינה ....מה שכן עלה לי החשד שהם בקשר איתו מאחר והוא לא בבית חוזר מחברים רק בלילה .נמתין נראה מה יהיה

תנסי

אין לך דרך ליצור קשר, אלא אם את מתקשרת בעצמך או מדברת עם אותו גורם שהורה לבן שלך להמתין. **ההודעה נערכה, אין לפרסם ללא היתר**
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר