בועז...................

היי מה המצב? תראה, אני לא רוצה לדפוק עין לעצמי חח אבל המפקדים פשוט לא דיברו איתי על ה"5 שעות נפקדות", לא דיברתי על זה ודיי שמחתי, מקווה שכך זה ישאר. בכל מקרה יש לי עוד כמה שאלות קטנות. כפי שאתה יודע המטרה שלי עכשיו מאוד ברורה והיא, יומיות!! אני מנסה את זה בדרכים מאוד חוקיות ומאוד לגיטימיות כגון: ת"ש, קב"ן, ורפואי. מבחינת ת"ש, הגשתי עקב היות אבי נכה צה"ל, והמשקית ת"ש המליצה לי ת"ש 3 אז אני מניח שלא אקבל יותר מזה. ושלושה אפטרים זה בעצם היציאות שלי אם אני מחבר הכל יחד, פסלתי ת"ש. לגבי קב"ן אני אמור מחר לקבל חוו"ד מהבסיס וכבר יש לי הפניה, אני כנראה אראה קב"ן כבר השבוע. הבנתי שלינת בית נפשי דורש "פסיכיאטר ראשי"??????? יכול להיות? אם כך זה אומר שלינת בית קשה יותר להשיג מאשר לצאת מהצבא. הגיוני? ולגבי רפואי, כבר אמרתי לך שגילו לי לא מזמן אלרגיה לאבק, והחדרה ההיפואלרגני ממש לא עוזר לי, פניתי לקר"פ פעילה והוא הגדיר לי חדר היפואלרגני, הוא אמר שהוא ידבר עם הרס"ר שיסדרו חדר כזה, ולפי דעתי לא יהיה חדר שעונה לדרישות החדר הזה. במידה ובאמת כך יהיה, עד כמה ריאלי יהיה לקבל לינת בית רפואי? בכלל, איזו דרך נראית לך יותר ריאלית ומהירה? קב"ן או רפואי? בועז, אני יודע שאתה לא אוהב לענות על שאלות כאלה... אבל אין לי ברירה אחרת, כרגע זו המטרה ובשביל שאני אסיים עוד שנה ו-9 כמו חייל נורמאלי ובריא (נפשית!), אני חייב את זה לעצמי. בסוף, יהיה בסדר תודה על הכל, יובל.

תגובה

היי יובל, הסדר/הקלה של לינת בית היא פרטנית וקשה ליצור הכללה מה קשה ומה קל. שוב אומר (כמו באחת מההודעות הקודמות), שנראה לי קצת אירוני שלפני 3 חודשים הרגשת מספיק כשיר כדי לסגור שבתות, ועכשיו (בלי שקרה כלום) אתה חש צורך בהול לצאת יומיות. זה לא שאני לא אוהב לענות לשאלות כאלו, אלא שאני לא אוהב מטרות כאלו (לינת בית ללא סיבה), אני חושב שהבריאות הנפשית שלך לא תלויה באם תצא יומיות או לא.

אבל..

חשבת אולי למה הייתי מוכן כ"כ לסגור שבתות?! טוב, אתה בטח לא תבין (ללא זלזול).. אני דיי עליתי על העניין של מעבר בין מסדגרת למסגרת ללא הצלחה. לא משנה תודה בכל אופן

אני יודע..

ברור לי שלהיות קרבי יש לזה משמעות אחרת מבחינתך.. אבל עצם זה שאתה מבין שיש לקרבי משמעות אומר שאתה גם צריך להבין שבכל תפקיד יש משמעות. וכן לסגור שבת, או לא לצאת יומיות זה לא הקרבה עצמית כ"כ גדולה.. תאמין לי שבעוד כמה שנים כשתנהל אורח חיים נורמטיבי אתה תחזור כל יום הביתה מהעבודה ותגלה שזו השיגרה שלך לכל החיים..

מממ..

בועז, אמרת כבר שאנחנו לא באותו ראש נכון? אז אני מסכים איתך...חחח אני אפילו לא מתיימר להשוות בין הצבא לאזרחות.. שיהיה אחלה סופ"ש!!

בועז...................

היי מה המצב? תראה, אני לא רוצה לדפוק עין לעצמי חח אבל המפקדים פשוט לא דיברו איתי על ה"5 שעות נפקדות", לא דיברתי על זה ודיי שמחתי, מקווה שכך זה ישאר. בכל מקרה יש לי עוד כמה שאלות קטנות. כפי שאתה יודע המטרה שלי עכשיו מאוד ברורה והיא, יומיות!! אני מנסה את זה בדרכים מאוד חוקיות ומאוד לגיטימיות כגון: ת"ש, קב"ן, ורפואי. מבחינת ת"ש, הגשתי עקב היות אבי נכה צה"ל, והמשקית ת"ש המליצה לי ת"ש 3 אז אני מניח שלא אקבל יותר מזה. ושלושה אפטרים זה בעצם היציאות שלי אם אני מחבר הכל יחד, פסלתי ת"ש. לגבי קב"ן אני אמור מחר לקבל חוו"ד מהבסיס וכבר יש לי הפניה, אני כנראה אראה קב"ן כבר השבוע. הבנתי שלינת בית נפשי דורש "פסיכיאטר ראשי"??????? יכול להיות? אם כך זה אומר שלינת בית קשה יותר להשיג מאשר לצאת מהצבא. הגיוני? ולגבי רפואי, כבר אמרתי לך שגילו לי לא מזמן אלרגיה לאבק, והחדרה ההיפואלרגני ממש לא עוזר לי, פניתי לקר"פ פעילה והוא הגדיר לי חדר היפואלרגני, הוא אמר שהוא ידבר עם הרס"ר שיסדרו חדר כזה, ולפי דעתי לא יהיה חדר שעונה לדרישות החדר הזה. במידה ובאמת כך יהיה, עד כמה ריאלי יהיה לקבל לינת בית רפואי? בכלל, איזו דרך נראית לך יותר ריאלית ומהירה? קב"ן או רפואי? בועז, אני יודע שאתה לא אוהב לענות על שאלות כאלה... אבל אין לי ברירה אחרת, כרגע זו המטרה ובשביל שאני אסיים עוד שנה ו-9 כמו חייל נורמאלי ובריא (נפשית!), אני חייב את זה לעצמי. בסוף, יהיה בסדר תודה על הכל, יובל.

תלך על הרפואי

יש לי אותה בעיה והיא אמיתית ורופא אלרגיה יכול לתת לך המלצה ללינת ביתית או אפילו זמנית צריך שיאשרו את זה אבל גם עם הקרפ פעילה לא ירצה לאשר יהיה לו בעיה כי זה רופא מומחה לשם מה הצבא שולך אותך לרופא מומחה עם הם לא מקבלים את ההמלצות שלו והוא עצמו לא רופא אלרגיה אז הוא לא מבין תגיד לו שאתה כל הזמן עם נזלת וקשר לך עם הקבק אצלי זה בדיוק מה שיש לי ואם הוא יתך לך המלצה והקרפ פעילה לא יאשר תגיש כבילה ותסביר מה שהסברתי למעלה ואז לדעתי יעבירו אותך בבכל מקרה בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר