אורטופד צבאי\אזרחי

שאלה קטנה.. אני סובלת מכאבי גב עזים(אני מאבטחת) הולכת עם אפוד ונשק קבוע והלכתי לאורטופד צבאי ששלח אותי לפיזיוטרפיה וזה לא ממש עזר.. עכשיו אני רוצה ללכת לאורטופד אזרחי שעובד עם הצבא כלומר שיושב בבי"ח אזרחי והאחראית מרפאה אמרה לי שבמידה והוא ימליץ על פטור מאפוד אז הרופא יחידה יכול להגיד לי שהוא לא מקבל את הפתור שלי ורוצה חוודת דעת שניה של רופא צבאי ולא אזרחי זה נכון?לפי מה שידוע לי רופא יחידה חייב למלא אחר המלצות של רופא ולא משנה אם הוא אזרחי או צבאי..כל עוד הוא עובד עם הצבא לא?

לא

מהידוע לי, במידה ורופא מומחה ממליץ על דבר כלשהו (כולל פטור) אז נדרש אישור של רופא היחידה לזה. במידה ורופא היחידה מחליט שלא לאשר - זה ייתכן..

המלצת רופא מומחה

באופן כללי, רופאי יחידה צריכים לכבד את המלצת המומחה. עם זאת, לא כל המלצת מומחה היא המלצה שניתן לכבד, שכן יש המלצות שלא תמיד קשורות לבעיה הרפואית, או לחלופין לא עומדות בקנה אחד עם הנחיות בנושא פטורים שקיימות לרופאים בצבא (ומגובשות ע"י מומחים בתחומים השונים). לכן - יש לגשת לרופא היחידה על מנת לבחון האפשרות לקבלת הפטור. קיים סיכוי שפטור מסוים שמומחה המליץ עליו אינו קביל ולא ניתן לתת אותו (למשל - פטור ממדים בגלל בעיה אורתופדית. סתם לדוגמה..). בנוסף - רופא היחידה בהחלט רשאי להפנות אותך למומחה צבאי, כלומר, מומחה שעובד במרפאות צבאיות, על מנת לקבל את חוות דעתו לגבי הפטור שהמליץ מומחה אחר.

ברצוני לדעת איזה נוירולוג אזרחי המתמחה במיגרנה עובד עם הצבא?

בתודה מראש

איך אני מגיעה לפיזיוטרפיסט שעובד עם הצבא?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר